بازسازی ساختمان > نقش مبلمان خاکستری در بازسازی ساختمان

 

نقش مبلمان خاکستری در بازسازی ساختمان

 

 

 

 

 

همانطوری که می دانید بازسازی ساختمان به بازسازی اساسی وبازسازی غیر اساسی تقسیم بندی می شود.
بازسازی اساسی شامل برداشتن بعضی دیوارها وتغییر وتحول سیستم گرمایشی ،تعویض کابینت،تعویض لوله کشی،کف پوش سرامیکی سنگی یا لمینتی ،کاشی کاری وعایق کاری  والی آخر
بازسازی غیر اساسی شامل تغییر دکوراسیون داخلی،نقاشی ،تعویض مبلمان،جایگزین لوازم واشیاء جدید ،عوض کردن پرده ها والی آخر
 قبل از بازسازی ساختمان باید بدانیم که چه چیزی مد نظرماست چه نوع وچه سبک وطرز دکوراسیون می خواهیم ودرباره آن نمونه عکس های  اجراشده را به خوبی مشاهده ویک تصور کلی از بازسازی که می خواهیم انجام دهیم داشته باشیم و در این صورت قبل از بازسازی طرز ،سبک وترکیب رنگ دکوراسیون در بازسازی را مشخص می کنید.

رنگ خاکستری در روزهای اخیر یکی از رنگهای محبوب دردکوراسیون مبلمان بوده.رنگ خاکستری با رنگ بژوقهوه ای زود کثیفی را به خود نمی گیرد ومی توان رنگ خاکستری با بسیاری از رنگ  لوازم  مناسب می باشد.
رنگ خاکستری رنگ خنثی است وخیلی از دیوارها وسنگ،بتن ،مانند فلزومواد جامد این رنگ را تداعی می کند وبرای به حرکت در آوردن آن ، رنگهای آبی زنده،رنگ مرجانی،صورتی،بنفش ویا زرد اضافه کنیم انرژی سالن به کلی تغییر می دهد.

رنگ خاکستری مانند دیگر رنگها تن های متفاوت دارد ما در اینجا تلاش کردیم نمونه های مختلف را به نمایش بگذاریم. وقتی از بازسازی مبلمان خاکستری بحث می کنیم آنرا به حالت عمومی در آوردن امکان پذیر است.معمولا مبلمان به رنگ خاکستری سالن را تاریک نشان می دهد برای غلبه کردن به این حالت اصولا با مبلمان خاکستری لوازم فلزی وشیشه ای پارچه های درخشنده ویا متکا های گلدار استفاده کرده وشاهد روشنایی خواهیم بود.


بلی خیلی از نمونه دکوراسیون خاکستری، روبرو شدن با دیوارهای به رنگ بژ یکی دیگر از نقاط اشتراک خواهد بود .گفتن اینکه دیوارهای به رنگ بژ بهترین انتخاب برای مبلمان خاکستری است درست نیست (چه رنگی برای مبلمان خاکستری مناسب است) رابا جزئیات  در مقاله ما خواهید خواند.

رنگ دکوراسیونی که با مبلمان خاکستری ترجیح داده می شود خیلی زیاد رنگهای زرد ورنگ نارنجی می بینیم واین رنگ گرم رنگ خاکستری تا اندازه ای داده ودکوراسیون را کامل می کند.رنگ خاکستری ورنگ قرمز را با هم استفاده کردن روش متداول اما به جای رنگ قرمز وخاکستری از رنگ مرجانی با رنگ خاکستری خیلی با ظرافت ونتیجه خوبی به دست می دهد.

برای مبلمان خاکستری انتخاب قالی مناسب درهر زمان راحت نباشد. دکوراسیون مبلمان خاکستری ترجیحا با قالی های  به رنگ خاکستری ،بژ،سیاه وسفید،کرم ومانند تن های سفید دیده می شود. قالی از چه نوع محصولات  انتخاب کنید هم مهم است شما می توانید از داخل این عکس ها ویا ذهن تان یکی را تصور کرده وانتخاب کنید.به هر حال در انتخاب قالی نکرانی تصمیم گیری را سخت تر می کند.

رنگ زرد ورنگ نارنجی به خاکستری میاد گفته بودیم زرد ورنگ پرتغالی تن های مختلف این رنگها را فراموش نکنید به عنوان نمونه رنگ طلایی هم از تن های زرد است ولوازم با این رنگ به مبلمان

خاکستری مناسب است.

استفاده کردن مبلمان خاکستری سیر با قالی روشن ویا پرده های روشن تاریکی سالن را به تعادل می رساند.اگر رنگ مبلمان تان سیر است برای باز شدن هوای سالن بکار بردن رنگ روشن مناسب است.

اشیاء ومبلمانتان رنگ روشن استفاده نکرده اید با چند تکه لوازم سفید به دکوراسیون خاکستری روشنایی دادن ممکن است . یک آباژر سفید یا کوسن سفید بکارتان می آید.


اگردرباره چگونگی وطرز دکوراسیون یا لوازمی و قالی با چه رنگی بی قرار هستید دیدن نمونه دکوراسیون بهترین گزینه می باشد.بامشاهده عکس ها  نکته های کاربردی در رابطه با رنگ دیوار،رنگ قالی،رنگ مبلمان بدست  می آورید. در هر حال فراموش نکنید اندازه نور وروشنایی سالن تان به طرز وسبک که در عکس ها دیده اید ومی خواهید رنگ مبلمان را انتخاب کنید اهمیت دارد.

براینکه نورقوی وبیشتری داشته باشد درعکس این دکوراسیون ها ،پرده ها کشیده شده اند پرده ها را با توجه به رنگ اشیاء انتخاب کنید رنگ های با تن ،سفید،خاکستری،رنگ کرم و...به دکوراسیون مبلمان خاکستری  استفاده می شود.


ترکیبی رنگ خاکستری وقهوه ای در دکوراسیون مشکل است چونکه این دو رنگ در کنار هم یک حس منفی بوجود می آورد .الگو ها وطرحهای شاد، تن های مختلف رنگ قهوه ای وگیاهان طبیعی را در سالن جای دادن یک طراحی دکوراسیون را به کلی تغییر می دهد.
با دیدن نمونه زیر می توانید برای ایجاد یک دکوراسیون خاکستری الهام بگیرید.

 

 

 

شرکت مهندسین  آدا آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و اجرای دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل ، دکوراسیون محل کار ،  دکوراسیون پذیرائی ،  دکورا سیون اتاق خواب ، دکوراسیون آشبزخانه ، دکوراسیون اتاق کودک ، دکوراسیون اتاق نوزاد ،  ، دکوراسیون مغازه ، دکوراسیون دفتر کار ،  و آماده عقد قرار داد با ادارات و سازمانها و مراکز تجاری و اداری جهت اجرا دکوراسیون داخلی می باشد. 

زمینه فعالیت شرکت خدماتی آدا سرویس از صفر تا صد ساختمان:


قیمت بازسازی ساختمان ،  بازسازی و نوسازی، تاسیسات ولوله کشی ،  رنگ نمای الاستیک و آب گریز ، بازسازی آپارتمان ، بازسازی ساختمان ،  سیمان شسته ، نمای بیرونی ساختمان ، تعمیرات ساختمان  ،  نقاشی ساختمان ، کنیتکس ، مولتی کالر، اپوکسی یا پلی ارتان  ، رنگ های آنتی باکتریال ، دکوراسیون داخلی ، مونولیت،(monolith)  ،رولسر،  تراسل  ، رنگ نما ، سیمان شسته  ،  سیمان سفید ، رنگ آمیزی صنعتی

 

 

نقش مبلمان خاکستری در بازسازی ساختمان

 نقش مبلمان خاکستری در بازسازی ساختمان    


اطلاعات بیشتر

سفف کاذب در بازسازی ساختمان

 سفف کاذب در بازسازی ساختمان


اطلاعات بیشتر

کاربرد بلوک شیشه ای در بازسازی

 کاربرد بلوک شیشه ای در بازسازی 


اطلاعات بیشتر