بازسازی داخلی > بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

 

بازسازی ساختمان به دو دسته تقسیم بند می شود :

 

بازسازی داخلی وبازسازی خارخی (نمای ساختمان) آنچه که در بازسازی ساختمان مطرح است و کارفرمایان باید مورد توجه قرار دهند در بازسازی منزل وآرتمان یا خانه های ویلایی که دارند، سبک خاصی مد نظرشان است یا نه اگر دنبال سبک خاصی از معماری داخلی نیستند از یک سبک عموی استفاده می کنند.
 در تمام زندگی گروه طراحی همیشه در کنار شماست.آنهای که می پوشین ،می خورید،می نوشید،در داخل آنها زندگی می کنید.به لباسهای که می پوشیم فکر کنیم بین دهه 80الی96 هرکدام یک طرز ومدلی دارد .غذا های که می خوریم نسبت به هر جغرافیا وهرمنطقه و حتی مناطق مختلف یک کشور متفاوت است.در این شرایط چیز های همواره در دید هستند تغییر مداوم آنها قابل تصور است و در هر آن در حال تغییر وتحول می باشند. در بازسازی ساختمان یا بازسازی داخلی قبل از هر چیز اولین قدم (در محیط زندگی).....طراحی که برای خلق یک مکان انجام می دهیم ،برای کسانی که در آن زندگی یا استفاده می کنند مناسب باشد.بعد از دادن ایده نوبت به طراحی می رسد. نسبت به خصوصیات کسانی که در آن زندگی می کند بایستی گروهی معماری مورد نظر انتخاب شود.در ادامه نوع متریال وروشنایی وجزئیات مشخص می شود.اگر معماری یا سبک خاصی در نظر تان نیست از گروه بازی سازی می توانید ایده و نظر بخواهید تا یک بازسازی اصولی وکاربردی داشته باشید.

در زیر به چند سبک معماری و نقش رنگ ها در طراحی بازسازی داخلی مشاهده خواهید کرد.

 

سبک مدرن


بارها پیشگامان معماری مدرن تازگی جهان مدرن را یادآور شدند، و تأکید کردند که اکنون معماری نمی‌تواند با فرم‌های گذشته به کار رود. در معماری مدرن، نگرش انسان به نور و عناصر طبیعی تغییر یافته است. عنصری کاربردی ست. نور در معماری سنتی موجب تمرکز و در معماری مدرن موجب تفرق است. در معماری مدرن، نورطبیعی، بدون هیچ گونه تشریفات و مانعی از شیشه های ساده و بی رنگ عبور می کند و به داخل بنا روشنایی و گرما می بخشد. حتی گاها در معماری مدرن، انسان به نوعی افراط گری می رسد، محدودیت سازه ای پنجره ها حذف شده و دنیایی بی نهایت شفاف پدید می آید. حتی نور، به عنوان گزینه ای هیجان آفرین در معماری مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. در معماری مدرن، نور طبیعی به صورت مستقیم و با اختصاص سطح زیادی از دیوار به بازشوهای شیشه ای، به درون بنا دعوت می شود.

 

 

معماری عموی

این سبک از معماری بخصوص در کشور ما بسیار مورد توجه می باشد.با توجه به خواسته های خانم ها این سبک ترجیح داده می شود. با توجه به سبک زنانه بودن آن بازی با تون های رنگ دیدی بصری خوبی پیدا می کنند.در این سبک همانطوی که بحث کردیم به طوری کلی در فضا تقارن اهمیت دارد طبیعی است که در فرم های استثنایی مورد استفاده قرار می گیرد.بخصوص زمانی که یک سبک متداول فکر می کنید .عامل مهمی دیگر استفاده منسوجات است . بخصوص زمانی که یک سبک متداول فکر می کنید .متناسب رنگ غالب انتخاب متکا،پرده ها،مهمترین قسمت دکوراسیون انتخاب رنگ متناسب قالی هاست.

بازسازی ساختمان

کلاسیک

در این سبک شرایط جدی می شود همانطوری که در نمونه پایین هم می بینید ......مبلمان بزرگ و روکشهای طبیعی مانند استفاده از چرم مناسب این نوع سبک است در این سبک مبلمان با کنده کاری چوبی وبرجسته بسیار دیده می شود. مشخصه اصلی این سبک، تنوع گسترده ای از رنگ ها و استفاده از لوازم جانبی بسیار مهم است، سبک گران قیمت است که نیاز به جزئیات و توجه زیادی دارد

بازسازی داخلی

 

سبک روستیک (روستایی)


در سبک روستایی اولین چیزی که به ذهن خطور می کند طبیعت است هر چیزی که مورد استفاده قرار می گیرد به حالت طبیعی خود در برابر ما ظاهر می شود.در سبک روستایی، همه چیز با یکدیگر در ارتباط است. بافت ها و اشکال ارگانیک و گرمای طبیعی دارد . سبک روستایی، احساسی از ارتباط با گذشته را با خود به همراه دارد که مقاومت در برابر آن سخت است. سبک روستایی احساسی صادقانه از سادگی را القا میکند، به دلیل اینکه تجسمی از هنر و نمایشی شگفت انگیز از ابتکار را ارائه میدهد. از تیر چوبی برای اسکلت سقف، چهارچوب درب  ورودی، شومینه و پنجره ها و یا حتی خطوط دیوار استفاده می شود. از مبلمان و اجناسی با پروفیل های قوی و کمی خشن استفاده می شود. خوب است که یک سطوح شفاف در اتاق وجود داشته باشد تا از فشرده بنظر رسیدن فضا جلوگیری کند .سطوح باید قدیمی بنظر برسند (یا حداقل، سطوح را بصورت ساختگی قدیمی کنید). چوب های اصلاح شده، فلزات چکش کاری و لک دار شده و شیشه های کدر میتوانند در یک مسیر مشخص و لایه بندی شده با یک دیگر ترکیب شوند .بافتنی های ظریف مانند ابریشم و توری، جایگاه زیادی در سبک روستایی ندارند. پارچه های سخت مانند کرباس، کتان، پنبه، پشم که احساس پوشیدگی بیشتری به فضا میدهند کاربرد بیشتری دارند. سبکی است که در رستوران ها وکافه بسیار روبرو می شویم. در این مکانها طبیعت و ارکانیک بودن به انسان القا میشود هزینه متریال و مجری دراین سبک زیاد است.

بازسازی ساختمان

 

سبک صنعتی


طراحی داخلی آپارتمان به سبک صنعتی، ترکیب چوب، بتن و رنگ می باشد. این سبک همانطوری که از نام اش معلوم است ، همانند کارخانه های قدیمی، به خصوص استفاده از فلزات سنگین و مهارت کمی که با ظرافت کم می توان انجام داد وبا یک دستگاه جوش  واین سبک را می توانید به خودتان اجرا کنید. البته، اگر شما حرفه ای می خواهید باید از کارشناسان حرفه ای مشاوره یا طراحی آن را بخواهید. این سبک معماری بسیار لذت بخش است دیوار آجری، نرده های فلزی، کانال های بدون پوشش، سیم کشی های روی سطح، طراحی لایتینگ هدفمند تمام چیزهایی هستند که در دیزاین به سبک صنعتی نیاز داریم. با برقراری هماهنگی بین این عناصر به سبک صنعتی می رسیم. این سبک معماری ترجیحا به ویژه در دفاتر معماری، کافه ها، رستوران ها و کافه ها بسیار مرسوم است.

 

 

زمینه فعالیت شرکت خدماتی آدا سرویس از صفر تا صد ساختمان:


قیمت بازسازی ساختمان ،  بازسازی و نوسازی، تاسیسات ولوله کشی ،  رنگ نمای الاستیک و آب گریز ، بازسازی آپارتمان ، بازسازی ساختمان ،  سیمان شسته ، نمای بیرونی ساختمان ، تعمیرات ساختمان  ،  نقاشی ساختمان ، کنیتکس ، مولتی کالر، اپوکسی یا پلی ارتان  ، رنگ های آنتی باکتریال ، دکوراسیون داخلی ، مونولیت،(monolith)  ،رولسر،  تراسل  ، رنگ نما ، سیمان شسته  ،  سیمان سفید ، رنگ آمیزی صنعتی

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان


اطلاعات بیشتر