خدمات نظافت منزل در ونک > خدمات نظافت منزل ونک

 

خدمات نظافت منزل ونک

 

شعبه ونک :66942049 - 66121568 پشتیبانی 09198125764

شرکت خدماتی آدا با بیش از20000 اشتراک یکی از بزرگترین شبکه خدمات نظافت در سطح تهران می باشد و دارای شعبات غرب،شرق،شمال وجنوب کمبود نیروی کار از دیگر شعبات در اسرع وقت پوشش داده شده و مدت زمان اعزام نیرو را به حداقل می رساند.

 

نظافت کابین دوش در عرض 5دقیقه

 

نظافت کابین دوش

یکی از شرایط داشتن حمام دلپذیز و تمیز نظافت کابین حمام است.نباید حمام بیش از اندازه نم داشته باشد وباید تهویه درست وحسابی داشته باشد.  در غیر این صورت کابین دوش و ودیگر جا های حمام قارچ وکپک و رسوب می گذارد.برای داشتن یک حمام آرام بخش وتمیز رعایت موارد زیر لازم وضروری است.برای داشتن تمیزی تاثیر گذارو برق زدن حمام باید از شر لکه های ناخواسته خلاص شویم .برای یک نظافت تاثیر گذار به امید مواد شیمایی نباشید.با مواد طبیعی هم  می توانید یک کابین تمیز وزیبا داشته باشید.


سرکه سیب برای نظافت منزل  


برای نظافت کابین دوش می توانید از سرکه کمک بگیرید.

 

نظافت کابین دوش
مخصوصا شیشه ها وقسمت های پلاستیکی و کف آن که لکه های صابون وباکتری ها لکه شده .لکه های آب با گذشت زمان تبدیل به به رسوب شده وسخت می شود وکم کم شیشه های کابین مات می شود و ظاهر نازیبا و زشت خواهد داشت.قسمت های پلاستیک به سبب وجود نم پر از باکتری ها می شود ودر صورت تمیز نشدن تغییر رنگ می دهند.البته که لکه های ناشی از استفاده شامپو وصابون نیز بی تاثیر نیست.
برای راحل این گونه کار ها زیاد جای دوری نروید برای از بین بردن لکه های رسوبی وباکتری ها با استفاده از سرکه از شر آنها خلاص می شوید.مخلوظ سرکه وجوش شیرین یک تمیز کننده تاثیر گذار بدست می آورید.این مخلوط را با یک ابر به شیشه های کابین بمالید و15الی 20دقیقه صبر کنید.وبعد از آن با آب کافی شیشه ها را آب بکشید.


فنگ شویی فضای حمام از شر کپک های روی کاشی ها خلاص شوید

 

نظافت کابین دوش
یکی از محل های کپک زده در حمام، کاشی ها هستند .لکه کپک ها شکل ظاهری بدی را  به حمام می دهد و اگر مدتی پاک نشود جا خشک کرده وپاک کردن شان سخت تر می شود.برای پاک کردن کپک ها از مواد پاک کننده کپک به یک پارچه زده و روی سطح بمالید وسپس این قسمت را آب بکشید.

در داخل راحل های برای پاک کردن کپک ها باز هم می توانید از سرکه استفاده کنید.یک لیوان سرکه یک لیوان آمونیاک ونیم لیوان آب سودا در داخل یک دبه آب مخلوط کنید.به کمک یک اسکاچ نرم روی کاشی ها را بمالید.موقع استفاده از این مخلوط حتما دستکش را فراموش نکنید.بعد از آبکشی سرامیک ها حتما با یک دستمال خشک نمایید. با این کار از کپک زدن دوباره جلوگیری می شود.

 

تمیز کردن سر دوش و تمیز نگه داشتن محل دوش

 

نظافت کابین دوش

سر دوش بیش از همه جا رسوب وکثیفی می گیرد.بستگی به مواد واملاح آب دارد که رسوب روی سردوش می نشیند. به خصوص در رنگ های فلزی، لکه های آب بسیار قابل مشاهده است.
برای رهای از رسوب سردوش می توان از رسوب گیرها استفاده کرد و هم چنین برای باز کردن سوراخ های سر دوش می توانید از سرکه استفاده کنید
کابین دوش بطور مرتب تمیز نشود مشکلات لکه  آب و رسوب عذاب آور می شود.برای راحت شدن از دست این لکه ها تنها مواد شیمیایی نیست بلکه از مواد طبیعی و بدون عوارض که در خانه دارید می توانید استفاده کنید.


هفت راه و روش برای تمیز کردن جاهای غیر قابل دسترسی در خانه  


شعبه شرق: 33923298 - 77437258  پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 - 66121568 پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039-66597792- پشتیبانی09195096971

شعبه جنوب وجنوب شرق :33923298 - پشتیبانی 09195096981

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

 

 

خدمات نظافت منزل ونک

 خدمات نظافت منزل ونک


اطلاعات بیشتر