اپلیکیشن خدمات نظافتی آدا > اپلیکیشن خدمات نظافتی آدا

اپلیکیشن خدمات نظافتی آدا

اپلیکیشن آدا

اپلیکیشن خدمات نظافتی آداسرویس
در عصر پیشرفت تکنولوژی و فناوری، زندگی انسان و تکنولوژی عجیب بهم گره خورده است. میزان این ارتباط آنقدر زیاد است که زندگی، کسب و کار و حتی اَد.
پیوند آدا سرویس با تکنولوژی روز دنیا
پیشرفت تکنولوژی و نفوذ آن به زندگی، تحولات عظیمی را در نوع نگرش، زندگی و کسب و کارها به وجود آورده است. زندگی انسان ها با توجه به امکاناتی که در اختیار دارند تحت تاثیر قرار می گیرد. این ابزارها و تکنولوژی جهانی هستند که در هر زمان و مکانی به ما دستور می دهند، بهتر است زندگی چگونه باشد. در این میان آدا سرویس سعی کرده است از تکنولوژی و نیاز روز مشتریان خود عقب نماند و برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر و با انتخاب سریع ترین راه اپلیکیشن آدا سرویس را طراحی نماید و از این رو بدون محدودیت زمان و مکان به ارائه خدمات و سرویس دهی بپردازد. دقت داشته باشید بی گمان، کارفرمایانی در کسب و کار خود موفق هستند که با روند و رشد تکنولوژی همگام باشند و در جهت رشد و بهبود خدمات قدم بردارند. استفاده از روش های سنتی و تکیه بر آن تلاشی بی ثمر و یا کم بهره خواهد بود تا زمانیکه اصلاحات لازم انجام نگردد زحمات شما هیچ سودی نخواهد داشت.
خدمات اپلیکیشن آدا به همشهریان عزیز تهرانی
شرکت خدماتی آدا سرویس از سال ۱۳۸۵مفتخر به ارائه خدمات به همشهریان تهرانی می باشد. امکان ارائه همه خدمات آدا سرویس در اپلیکیشن امکان پذیر است با این تفاوت که اینبار سرعت ارائه خدمات پیشرفت چشمگیری داشته است. سرویس ها و خدمات بصورت:
• ارائه سرویس های نظافتی در محل
• پذیرایی تشریفاتی و مجلسی از مهمانی و مراسم ها
• انتخاب افراد خبره و متعهد و اعزام ایشان جهت تامین نیروی انسانی ادارات و ارگان ها
کلیه خدمات توسط افراد مجرب و متعهد که تحت نظر مستقیم آدا سرویس هستند، انجام می شود. کافیست اپلیکیشن آداسرویس را نصب کنید و با ثبت نام در آن، برای خود اشتراک ایجاد نمایید. از این رو به آسانی با مشخص کردن نوع سرویس درخواستی و لوکیشن، اپلیکیشن نزدیک ترین متخصصان را پیشنهاد داده و با انتخاب شما به محل مورد نظر اعزام می کند. نحوه درخواست های اینترنتی مانند: تصمیم انتخاب نظافتچی، درخواست سرویس های خدماتی و نحوه پرداخت (آنلاین-حضوری) به عهده خودتان خواهد بود. در اپلیکیشن آدا هیچ محدودیتی برای درخواست ها و ارائه خدمات وجود ندارد، به طبع مشتریان ثابت و وفادار از خدمات مشتریان خاص آدا سرویس بهره خواهند برد. همواره گام به گام با فناوری حرکت خواهیم کرد تا از قدرت و سهم بازارهای الکترونیک استفاده نماییم و بهترین و سریع ترین ارتباطات را برای مخاطبان ایجاد نماییم. دقت داشته باشید اپلیکیشن آداسرویس را در نسخه های جدید، به روز رسانی نمایید تا از جدیدترین خدمات، قیمت و شرایط سرویس دهی اطلاع یابید.
متخصصین و نیروی های انسانی فعال در آدا
شرکت خدماتی آداسرویس با توجه به اعتبار بیش از یک دهه که در شهر تهران بزرگ کسب کرده است، هیچگاه ناخواسته ریسک نمی کند، و اعتماد مشتریان خود را با استخدام افراد ناشی و ناشناس از دست نمی دهد. تیم نظافتی آدا سرویس از افراد متعهد و حرفه ای تشکیل شده است که قبل از استخدام گزینش های لازم برای انتخاب افراد مناسب انجام می شود و در صورت لزوم آموزش های لازم جهت نظافت داده می شود.
نکات پیشنهادی و امنیتی به مشتریان قبل از شروع نظافت
متاسفانه گاهی کم توجهی به اشیاء قیمتی در منزل و یا محل کار، جابجایی آن ها توسط افراد خانواده و یا همکاران باعث ایجاد سوء تفاهم می شود. بهتر است قبل از شروع نظافت لوازم قیمتی، مدارک و هر چیزی که فقدانش باعث دردسر خواهد شد از قبل جمع آوری کنید تا مشکلی متوجه نیروهای اعزامی و شما نشود. اپلیکیشن آداسرویس سوابق و اعتبار هر یک از پرسنل را به شما نمایش خواهد داد و شما با توجه به میزان امتیازی که کسب نموده اند می توانید به انتخاب نظافتچی مورد نظر بپردازید. همواره گفته می شود قبل از انجام کارهای پر خطر؛ اول ایمنی بعد کار! توصیه آدا سرویس به شما همشهریان عزیز قبل از شروع نظافت؛ اول امنیت، بعد کار می باشد. توجه داشته باشید اگر از طریق اپلیکیشن آداسرویس فرد مورد نظر را انتخاب نموده اید، برای درخواست سفارش های بعدی نیز با اپلیکیشن اقدام نمایید نه ارتباط مستقیم با نظافتچی. هر ثبت درخواستی از طرف مشترکین زیر نظر مجموعه آدا سرویس انجام می شود و به خسارات وارده در ارتباط مستقیم با نظافتچی جهت دریافت خدمات هیچ پاسخی داده نخواهد شد.
در زمان ورود نیروی خدماتی، حتما معرفی نامه شرکت خدماتی را از او گرفته و توضیحات نوشته شده در معرفی نامه را به طور کامل مطالعه نمائید.
طراحی اپلیکیشن نظافت آداسرویس توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی باران
طراحان و متخصصین امنیت اطلاعات باران با تجربه ۱۰ ساله در زمینه طراحی سایت و نرم افزار، رزومه ای پربار و درخشان بیش از ده ها اپلیکیشن را پیاده سازی کرده است. اطلاعات ثبت نامی کاربران در بانک اطلاعاتی اپلیکیشن آداسرویس امن بوده و قابل دسترسی برای افراد متفرقه نخواهد بود. پس با خاطری آسوده می توانید اطلاعات صحیح و دقیق را در مراحل ثبت نام وارد کنید. نسخه منتشر شده اپلیکیشن آداسرویس هم اکنون در بازار موجود است و به راحتی می توانید دانلود و ثبت نام کنید. کلیه مراحل ثبت نام و استفاده از بخش های مختلف اپلیکیشن آداسرویس بسیار آسان و بدون هیچ پیچیدگی است که این نتیجه تلاش و تخصص تیمUX باران است. برای راه اندازی کسب و کار حرفه ای خود به صورت الکترونیکی همین الان اقدام کنید. کافی است پا در ترن تندروی فناوری اطلاعات بگذارید و ببینید استفاده از امکانات و تکنولوژی چقدر می تواند برای مخاطبان لذت بخش و برای حرفه ی شما سود آور باشد.

دانلود اپلیکیشن خدمات نظافتی download ada service cleaning service app

دانلود اپلیکیشن خدمات نظافتی آدا سرویس از مایکت download ada service cleaning service app
دانلود اپلیکیشن خدمات نظافتی آدا سرویس از کافه بازار
دانلود مستقیم اپلیکیشن خدمات نظافتی آدا سرویس
دانلود اپلیکیشن خدمات نظافتی آدا سرویس از مایکت

دانلود اپلیکیشن خدمات نظافتی download ada service cleaning service app

دانلود اپلیکیشن خدمات نظافتی download ada service cleaning service app

 


دانلود اپلیکیشن خدمات نظافتی آدا سرویس از مایکت download ada service cleaning service app

لینک مستقیم

اپلیکیشن خدمات نظافت منزل و شرکت خدماتی آداسرویس

اپلیکیشن خدمات نظافت منزل و شرکت خدماتی آداسرویس

اپلیکیشن خدمات نظافت منزل و شرکت خدماتی آداسرویس

اپلیکیشن آدا

اپلیکیشن آدا

اپلیکیشن آدا

شعبه شمال: 22899782 مناطق : تجریش ،قدس ،دربند،ولنجک،اوین ،زعفرانیه، کامرانیه، آجودانیه،نیاوران،جماران ،اختیاریه،قیطریه،ظفر ،نفت،میرداماد ،پاسداران،اقدسیه،دارآباد،شهید محلاتی و...

شعبه مرکزی وشرق:86021537 - 66942039

شعبه جنوب وجنوب شرق :33923298

شعبه غرب :66942049

پشتیبانی :09361568981

اعزام نظافتچی  خانم و آقا جهت نظافت منزل در شمال تهران بصوت پیمانکاری ،  مجتمع مسکونی - شرکتها - دفاتر تجاری- درمانگاها - برج ها - موسسات آموزشی - بیمارستانها ونظافت خانه و ....
 

شرکت خدماتی نظافتی آدا نظافت منزل در شمال تهران را با تجربه ترین پرسنل خود وبا توجه به نیاز و مشخصه ارائه شده توسط مشتری نظافتچی خانم و آقا  ومهماندار ،نگهبان ،سرایدار و...اعزام می شود و نظافتچی  خانم و آقا  تمام وقت و پاره وقت وبه صورت ساعتی برای منازل وشرکتها و...اعزام می شود

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

 

شرکت خدماتی آدا به تعداد نظافتجی خانم ونظافتجی آقا ماهر،نگهبان ، آبدارچی ،سرایدار،خدمتکار ،مراقب بیمار، همراه بیمار، تمام وقت ونیمه وقت ( حتی روز های تعطیل ) در آمد بالا + بیمه جهت نظافت منازل و...با شرایط عالی , نیازمندیم

 

اپلیکیشن خدمات نظافتی آدا

اپلیکیشن خدمات نظافتی آدا


اطلاعات بیشتر