خدمات نظافت منزل فرشته > خدمات نظافت منزل فرشته

 

خدمات نظافت منزل فرشته

 

خدمات نظافت منزل فرشته : 22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شرکت آدا مفتخر است با 14000 اشتراک در سراسر تهران شعبه مرکزی خود را در جهت رفاه حال محله های چون آرژانتین ، بهشتی ، مطهری، سهروردی ،سیدخندان، نظام آباد ، سمیه ، هفت تیر ، میر زایی شیرازی ، فاطمی ، امیر آباد ، یوسف آباد ، بلوار کشاورز، حافظ ،  سعدی ، بهارستان ، منیریه ، انقلاب، جمهوری، آذربایجان ، چهارراه لشکر ، حسن آباد ، و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

 

چگونه پد تشک را تمیز کنیم؟


برای خواب راحت  و آرامبخش ملافه ها ورو تختی های که روی تخت استفاده می شوند باید به تمیزی و بهداشتی بودنشان دقت لازم را داشته باشید پد تشک هم هنگام نظافت در الویت قرار می گیرد. پد تشک به عنوان یک روکش منعطف روی تخت قرار می گیرد خیلی از ما به آن آشنایی داریم و خوابیدن را راحت تر می کند. به این وسیله شیلد تشک یا پدهای خواب نیز می گویند ، این پد ها  ساختاری مناسب با آناتومی بدن و همچنین بهترین شرایط خواب را  فراهم می کند.
چرا تمیز کردن پد تشک بسیار مهم است؟

مطالب مرتبط و خواندنی: محاسن مواد شوینده سیف و دامستوس


پد تشک ممکن است با گذشت زمان کثیف شود.


علاوه بر عرق ، رطوبت ، ادرار ، خون ، استفراغ و سایر ترشحات بدن ، به ویژه تختخواب بیمار و کودکان که در معرض آن هستند ، ممکن است لکه هایی روی سطح تشک باقی بماند. به همین دلیل نظافت آن بسیار مهم است.چون کثیفی در داخل پد تشک به راحتی نفوذ نمی کند.در این صورت تمیز کردن  لکه های مقاوم به راحتی انجام می شود.طبیعی است که گاهی اوقات  تمیز کردن  این لکه های سخت و لجباز گاه مشکل میشود. اما با استفاده از بعضی از مواد شوینده یا محصولات شامپو که برای تمیز کردن تشک مناسب هستند ،می توانید لکه های لجباز را  به راحتی از پد تشک دور کنید . هم چنین کنه های گرد غبار به اندازه ای کوچک هستند که نمی توان آن را با چشم غیر مسلح دید و بیشتر در بالش یا تخت خواب ها زندگی می کنند. محققان به این نتیجه رسیده اند که میلیون ها کنه روزانه در بدن شما رفت و آمد می کنند و شما از هیچ کدام آن ها اطلاعی ندارید.  این کنه ها مسببان اصلی آسم و یا آلرژی های مختلف هستند و با توجه به اندازه های کوچکشان می توانند مشکلات بزرگی را ایجاد کنند.این گونه کنه ها پوست های مرده بدن که می ریزد تغذیه می کنند واین موجودات ریز در محیط مرطوب رختخواب بیشتر تکثیر می شوند. کنه های گرد و غبار که ممکن است در  مشکلاتی را برای دستگاه تنفسی کودکان ، به ویژه کسانی که آسم دارد، تأثیر منفی می گذارد ، باید مکرر روتختی ها و بالشها  تهویه و تمیز شود. با جاروبرقی ها  می توانید کنه ها را تمیز کنید.

کنه تشک

 چگونه سینک های استیل و سایر لوازم استیل آشپزخانه را تمیز کنیم؟

هنگام نظافت هود آشپزخانه از جنس استیل را چگونه تمیز کنیم؟

پاک کردن چسب قطره ای

 

برای تمیز کردن پد تشک چه می توان کرد؟

 

یکی از راههای عملی برای جلوگیری از کثیف شدن پد های تشک، کشیدن یک ملافه کشدار روی پد است چون نظافت فلافه خیلی راحت از پد است و می توانید چند تا ملافه یدک داشته باشید تا بتوانید زود به زود آنها را عوض کنید . دراین صورت پد تشک می تواند مدت ها بدون نظافت تمیز بماند و زمانی که کثیف می شود به راحتی در ماشین لباسشویی تمیز می شود. با استفاده از ملافه از جذب رطوبت پد پیشگیری می کنید . با توجه به پیشگیری که انجام داده اید باز هم در طول زمان چنانچه  کثیف شده باشد.با یک مواد شوینده مناسب نظافت انجام می شود. این مواد می توانید روی لکه ها، یا به تمام قسمت های پد به کار ببرید. وقتی با مواد شوینده ویا مواد مشابه تمیز می کنید باید دقت کنید که نم به داخل پد نفوذ نکند.در غیر این صورت یک محیط غیر بهداشتی را فراهم می کند.

مطالب مرتبط و خواندنی: چگونه اسفنج ظرفشویی را ضد عفونی کنیم؟

 

راز و رمز یک خواب راحت:


یک پیشنهاد برای از بین بردن کثیفی بافت های رویه و قسمت های داخلی پد تشک.از طرف دیگر کار های بسیار ساده می تواند پد تشک را مدت ها بهداشتی  و تمیز مورد استفاده قرار دهد. مثلا هر گاهی پد تشک را پشت رو کنید در این صورت نم ورطوبت طرفی که استفاده می کنیم از بین می رود . هم چنین در فصل های بهار و تابستان پهن کردن پد تشک جلوی آفتاب هم برای از بین بردن رطوبت و هم از بین بردن گرد وغبار کمک می کند. پد تشکی که هوا می خورد وخشک می شود، خواب سالم و راحت تری برای شما ارائه می دهد.اگر برای نظافت پد شرایط خونه مناسب نیست می توانید جاهای که خدمات تخصصی مخصوص، مانند خشک شویی استفاده کنید.

 

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافت منزل در تهران ، نظافت راه در غرب تهران  ، نظافت راه پله در شرق تهران ،شرکت خدماتی در تهران،نظافت روزانه منزل ،نظافت راه پله در شمال تهران، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

خدمات نظافت منزل فرشته

 خدمات نظافت منزل فرشته


اطلاعات بیشتر