شرکت خدماتی نظافتی قلهک > شرکت خدماتی نظافتی قلهک

 

شرکت خدماتی نظافتی قلهک

 

شرکت خدماتی نظافتی قلهک : 86021537 -22899782 پشتیبانی 0195096971

شرکت آدا مفتخر است با 15000 اشتراک در سراسر تهران شعبه شمال خود را در جهت رفاه حال محله های چون  میرداماد ، ونک ،ملاصدرا ، پارک وی ، افریقا،ظفر،پاسدارن،دولت ،چیذز، احتیاریه، کامرانیه ،اقدسیه ، نوبنیاد، قیطریه، نیاوران ، تجریش ،دربند، منظریه، محمودیه ،ولینجک،درکه ، دارآباد،جماران ، شهید محلاتی، بنی هاشم ، مجیدیه شمالی، جلفا ،سید خندان ، شمس آباد ،سهروردی ،آپادانا ، خرمشهر  و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

چگونه یک منزل مرتب و منظم داشته باشیم؟

 

خانه که جمع جور وتمیز باشد هم برای خود مان و هم برای مهمانان مان دلپذیر وجذاب ترمی شود و نا خواسته به سوی آن جذب می شویم.

خانه کثیف و به هم ریخته حتی خونه خودمان باشد،نمی خواهیم وارد اش شویم طبیعی است که چنین خونه ای انرژی منفی به ما می دهد. فرقی ندارد که خونه کوچک ، متوسط و یا بزرگ باشد .،باید آن را پاکیزه وتمیز نگه دارید.
اگرفاصله نظافت منزل را زیاد کنیم وخونه بیش از اندازه کثیف شود دست مان به کارنظافت نمی رود و ممکن است به یک کار سخت و خسته کننده تبدیل شود، و در نتیجه این دو عامل، از عهده بر آمدن کارنظافت عاجر شوید .


 براینکه کار نظافت بر دوش ما سنگینی نکند کاری که نباید بکنیم همه ما می دانیم:


نظم: خونه را مرتب و منظم نگه دارید
نظافت روتین :سعی کنید نظافت را بطور منظم انجام دهید.
دکوراسیون ساده : خونه به صورت ساده دکوراسیون و چیدمان کنید و اشیای اضافی و اشیای که گرد وخاک می گیرد از دکوراسیون خونه دور کنید وعدم استفاده از از وسایل اضافی،به طور خلاصه انتخاب  دکوراسیون تان ساده، شما را به این هدف نزدیک تر می کند.
 چگونه وسایل خونه را ساده کنیم : کسانی که نمی دانند از کجا باید شروع کنند ؟توصیه می کنیم که یه نظر اجمالی به نوشته هایمان بیندازید.هم چنین ،در سال یک یا دو بارهم شده نظافت کامل و فصلی انجام دهید. نظافت فصلی و کامل هم برای آسان تر شدن نظافت جزیی در طول سال شده و هم وسایل غیر ضروری را از دکوراسیون خارج می کنید.
در رابطه با نظافت ،دکوراسیون ساده و مرتب  کردن :
اگر برای یک نظافت کلی وقت ندارید این کارها ساده را انجام دهید منزل تان مرتب و جمع جور به چشم می آید.


1 – ورودی را تمیز نگه دارید.

 

 


چهار اسپری طبیعی خوشبو کننده آشپزخانه

 نحوه تصفیه هوا از باکتری ها

چهار راه حل باز کردن فاضلاب مسدود شده:


 

 

ورودی منزل اولین مکانی خونه است که از مهمان استقبال می کند، نظافت ، مرتب ،منظم ودکوراسیون ساده  بودن آن باید دقت کرد.بی مورد نیست بگویم اولین قدم برای نظافت منزل تمیز ومرتب وجمع جور کردن کریدور(ورودی) منزل است.در طراحی و دکوراسیون ورودی باید برای اینکه  کفش و لباس دیده نشود باید کمد ها درب دار واگر ترجیح می دهید جای رختی داشته باشید با ظاهر زیبا ومنظم طراحی کنید. این بدانید که در بدو ورود خیلی زیبا به چشم می آید.

 

2 – تمیز نگه داشتن سینگ آشپزخانه


وجود ظروف کثیف در آشپزخانه ، کثیفی سینک آشپزخانه یا مانده مواد غذایی یا لکه ها در سینک ممکن است بی سلیقه بودن ما را نشان دهد.به این جزئیات بیشتر دقت کنید. لازم است سینک و روی کانتر آشپزخانه ، همیشه مرتب وتمیز باشد.روی کانتر به هم ریخته باعث می شود ظاهر زشت به خود گیرد.همه چیز در کابینت ها باید جای مشخص خود باشند.همانطور هم هر چیزی که روی کانتر نگه می دارید باید جای مشخص داشته باشد. برای مثال :بعضی ادویه جات ولوازم کوچک پرکاربرد آشپزخانه ،مواد شوینده ودیگر محصو لات وسایره

نظافت منزل


توصیه می شود این را مقاله بخوانید:کدام مواد شوینده بهتر است


 

 

3- سازمان یافته باشید

 


در منزل تان هر وسیله باید جای مشخص داشته باشد هر زمانی که از وسیله استفاده نمی کنید مطلقا بسرعت در جای خود قرار دهید.لوازم کابینت آشپزخانه ،کمد های لباس،لوازم شخصی،لوازم نظافت،اسباب بازیهای کودک و سایره...هر چیزی باید جای مشخص داشته باشد و در جای خود نگه داری شود.اینها برای منزل تان نظم وترتیب می دهد و هم چنین از مهم ترین قدم ها ی منزل تمیز است.


4 – از قبل زمان انجام نظافت را مشخص کنید.


از قبل مشخص کنید در چه روزی و در چه ساعتی نظافت را شروع می کنید و هیچگاه این برنامه را از دست ندهید.به طور مثال دو روز دیگه بعد از صبحانه برای انجام کاری برنامه ریزی می کنید،هرچیزی که این برنامه را بهم بریزد اجازه ندهید،برای خودتان کاری دیگری نتراشید، تا کار نظافت را به عقب بیندازید. بزرگترین دشمن نظافت وقت تلف کردن است.


 5 – تلاش کنید نظافت را به کار تفریحی تبدیل کنید.


فکر نکنید که کار غیر ممکنی از شما خواسته ایم ! اگه بزرگترین دشمن نظافت به عقب انداختن زمان نظافت است ،آنگاه بهترین دوست نظافت هم موسیقی است !موسیقی که دوست دارید باز کنید وکار را شروع کنید.خواهید دید وقتی به موسیقی که دوست ندارید می رسید کار به حالت تعلیق در می آید شما نتیجه می گیرید که کار با موسیقی مورد علاقه تان نظافت خونه را لذت بخش و کارایی بیشتری نیز خواهید داشت.


توصیه می شود این را مقاله بخوانید: چگونه اسفنج ظرفشویی را ضد عفونی کنیم؟


 

 

6 – لباس های کثیف را بیش از اندازه نگه داری نکنید.


باید ذکر کنم یک پیشنهاد ساده اما کاملاً مناسب است. بسیاری از ماشین های لباسشویی جدید دارای برنامه های نیمه کامل و برنامه های شستشوی کوتاه هستند ، بنابراین نیازی به جمع آوری لباس های نشسته بیش از حد نیست. علاوه بر این ، بوی لباس های شسته شده وتمیز به ما انگیزه می دهد که منزل مان را تمیز و پاگیزه نگه داریم.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 0195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی قلهک

 شرکت خدماتی نظافتی قلهک


اطلاعات بیشتر