شرکت خدماتی نظافتی بریانک > شرکت خدماتی نظافتی بریانک

 

شرکت خدماتی نظافتی بریانک

 

شرکت خدماتی نظافتی بریانک  : 66942039 -66942049 پشتیبانی 09195096971

شرکت آدا مفتخر است با 19000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آذربایجان،جمهوری،نواب ،توحید ، آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامبر ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ،بلوار فردوس غرب،بلوار فردوس شرق ، کوروش ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، شهرک چشمه، شهران ،سی متری جی ، هاشمی ،رودکی ،بریانک ، نواب و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

نظافت دفتر کار . نظافت شرکت توسط خانم و آقا

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

کنترل بر کار نیرو به عهده مشتری می باشد لطفا همکاری لازم را داشته باشید .

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

 

چهار روش برای شستشو و ضد عفونی کردن بالش ها


اگر خوب فکر کنید ، متوجه خواهید شد که فقط در خانه خود چند اشیاء دارید که به اندازه بالش ها از آنها استفاده می کنید. آیا می توانید بالش خود را به درستی حفظ و مراقبت کنید؟

چهار روش برای شستشو و ضد عفونی کردن بالش ها

مطالب مفید وخواندنی خانه داری:

 هفت راه برای تصفیه هوای خانه خود

روش های نظافت  قبل از جابجایی

چگونه از کربنات برای تمیز کردن توالت استفاده کنیم؟

آیا می دانید متخصصان توصیه می کنند که یکبار در ماه بالش های خود را بشویید و ضد عفونی کنید؟ آیا بالش های خود را مرتبا می شویید؟ ما روش های آسان شستشوی بالش ها را برای جلوگیری از شیوع باکتری های خانگی و میکروارگانیسم های خطرناک با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

بیشتر افراد در مورد روتختی ها بسیار حساس هستند. علاوه بر تهویه روزانه ، لازم است شما روزانه ملحفه ها و روتختی ها خود را تمیز و مراقبت کنید. این امر از ورود گرد و غبار نیز جلوگیری می کند.
اما بیشتر مردم فقط  رو بالشی های را شستشو می دهند. به همین دلیل ، اغلب خود بالشها را فراموش می کنیم. این یک اشتباه بزرگ است. بالش ها بسیار بیشتر از رو بالشی ها و ملافه ها کثیفی به خود می گیرند.
هنگامی که درها و پنجره ها باز می شود ، گرد و غبار مثل فلافه های  و رو تختی های اتاق خواب به روی بالشی ها  نیز می نشیند. هنگامی که شب به رختخواب می روید ، تختخواب گرد و غبار  می شوید.

 

پس چرا بالش را به خوبی نمی شویید؟


راه های آسان برای شستشو و ضد عفونی کردن بالش ها
در زیر در مورد راه های سریع شستشو و ضد عفونی کردن بالش ها صحبت خواهیم کرد. سپس می توانید به راحتی حتی در روزهای شلوغ بدون استرس نظافت را انجام دهید.


1 - در ماشین لباسشویی


بیشتر بالش ها بدون هیچ مشکلی در ماشین لباسشویی قابل شستشو هستند. اما همیشه باید ابتدا برچسب آنها را بررسی کنید.
پس از بررسی برچسب ، نکات زیر را دنبال کنید:
از صابون مایع استفاده کنید نه پودر. این امر باعث می شود مطمئن شوید که کل پاک کننده از بالش ها شستشه شده اند.
 سایر لباسهای به رنگ روشن را با بالش بشویید. در این روش ماشین لباسشویی شما متعادل کار می کند و بدون سر وصدا کار خواهد کرد.
 دو بار آب بکشید. با این کار می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام مواد شوینده به طور کامل شسته شده است.
پس از انجام این کار ، بالشها را در تمام روز در آفتاب بگذارید تا خشک شوند. این قسمت بسیار مهم است. اگر مرطوب باقی بمانند ، ممکن است کپک بزنند.

 

2-  راهی سریع برای شستن کوسن ها


اگر مواد قرار داده شده در بالشها در برابر شستشوی مداوم مقاوم نیستند. به همین دلیل به جای بالش ها رو بالشی ها را  بشویید. روبالشی ها را تا آنجا که ممکن است زود به زود انجام دهید.
داخل برخی بالش ها به راحتی قابل در آوردن هستند. فقط دکمه ها یا زیپ را باز می کنید داخل آنها را خارج می کنید. در حقیقت داخل بالش ها معمولاً پر از پر یا اسفنج هستند.
مزیت این امر این است که می توانید قسمت بیرونی بالش را به سرعت با دیگر ملافه بسرعت بشویید. این امر باعث می شود که شما مطمئن باشید بالش ضد عفونی و عاری از کنه ها شده اند.

مطالب خواندنی:  پنچ نکته مهم نظافت منزل با سرکه وجوش شیرین

 

چهار روش برای شستشو و ضد عفونی کردن بالش ها


3 – نظافت عمقی با سرکه و کربنات


اگر فکر می کنید بالش های شما به طور عمقی باید تمیز شود ، می توانید از کربنات و سرکه استفاده کنید.
با استفاده از این مواد می توانید با دنبال کردن این مراحل زیر بالشهای خود را ضد عفونی کنید:
ابتدا نصف لیوان کربنات را با نصف لیوان سرکه سفید مخلوط کنید.
سپس بالشهای را در ماشین لباسشویی بیندازید.
وقتی آب روی بالش ها را پوشاند ، مخلوط را اضافه کنید.
در آخر ، شستشو را ادامه داده و همانطور که در روش اول توضیح داده شده ، شستشو را انجام دهید.
همچنین با استفاده از این روش برای شستشوی کامل و ضد عفونی کوسن ها ، هم  زمان رنگ روی آنها را بازتر وروشن هم می شود. مانند همیشه ، اثر روشن کننده گی این مواد را نمی توان صرف نظر کرد. در این زمینه ، افزودن بوراکس به مواد شوینده به جای کربنات و سرکه نتیجه مشابهی خواهد داد.

مطالب خواندنی:  هفت روش نظافت دوستدار محیط زیست با نمک

 

چهار روش برای شستشو و ضد عفونی کردن بالش ها


4- آب اکسیژن برای لکه ها


اگرچه عجیب به نظرمی رسد، اما آب اکسیژنه نیز یک روش مفید برای شستشو و ضد عفونی کردن بالش ها است. با این حال ، اما در مقایسه با سایر روش های ذکر شده برخی محدودیت ها ی وجود دارد.
اول از همه فقط روی پارچه سفید کار می کند. ما توصیه نمی کنیم از آب اکسیژنه درپارچه های  رنگ های تیره استفاده کنید زیرا این ماده دارای خاصیت سفید کننده خاصی است.
از طرف دیگر ، شما فقط می توانید لکه ها را از بین ببرید. زیرا در این روش ، باید آب اکسیژنه را روی لکه هایی که می خواهید حذف کنید ، بمالید.

با این حال ، این روش هنوز هم مفید است. بالش ها به دلیل کرم ، لوازم آرایشی ، خون یا عرق اغلب لکه می شوند. آنها روی هم جمع می شوند و لکه های سختی را به وجود می آورند . بنابراین ، شما می توانید با این روش این لکه ها را کاملاً از بین ببرید.
با استفاده از این پیشنهادات ساده می توانید اتاق خود را بهداشتی و تمیز تر کنید. به یاد داشته باشید ، حداقل یک چهارم از روز خود را در رختخواب خود می گذرانید. بنابراین لازم است بالشها را بشویید و ضد عفونی کنید.

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی بریانک

 شرکت خدماتی نظافتی بریانک


اطلاعات بیشتر