نظافت راه پله دروازه دولت > نظافت راه پله دروازه دولت

 

نظافت راه پله دروازه دولت

 

 

نظافت راه پله دروازه دولت :66942049    و 66942039   و پشتیبانی 09195096981

 

شرکت آدا مفتخر است با 18000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آزربایجان،جمهوری،نواب ،توحید آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامب ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، شهرک چشمه، شهران و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

 


هفت نکته برای یک خانه تمیز و مرتب


 

هفت نکته برای یک خانه تمیز و مرتب

 


 پنج نکته مهم برای نظافت فر

 چگونه بوي بد کپک را از لباس ها دور كنيم؟

 برای از بین بردن لکه ها چه نوع حلال چربی باید استفاده کرد.


 

اگر هر روز ده دقیقه وقت خود را صرف تمیز کردن کنید ، خانه منظم تری خواهید داشت. به این ترتیب ، شما نیازی به تلاش اضافی برای انجام نظافت کلی در آخر هفته ندارید.

آیا یک خانه تمیز و مرتب برای شما یک رویا است؟ شما در طول روز در بیرون از خانه هستید. وقتی از محل کار به خانه می آیید ، اتاق نشیمن و آشپزخانه خود را در یک به هم ریخته گی فجیح پیدا می کنید. وسایل را به همه جا پرتاب کرده اید ، لباس ها در سبد لباسشویی ، ظروف کثیف مانده از دیروز…
اما شما وقت و انرژی کافی برای انجام کاری در مورد آنها ندارید. بدترین قسمت این مشکل آن است که با گذشت هر روز بدتر می شود. در این مقاله نکاتی را برای تمیز نگه داشتن منزل به شما خواهیم گفت.
آیا خانه مرتب غیرممکن است؟
اگر فرزند دارید یا ساعات طولانی کار می کنید ، طبیعی است که خانه شما خیلی تمیز نباشد. وقتی به خانه باز می گردید ، کیف خود را روی زمین می گذارید ، ژاکت خود را در می آورید و کلیدهای خود را به جای آویزان می کنید. خواهید دید که فرزندان شما اسباب بازی های خود را از کف و ظرف نشسته که ساعت ها در سینک رها شده اند ، جمع نمی کنند.
البته هیچ کس دوست ندارد اینگونه زندگی کند. با این حال ، ما همیشه وقت خود را برای ساماندهی و تمیز کردن خانه های خود کنار نمی گذاریم. اما آیا می دانید که یک صاحب خانه منظم صرفاً برای شروع کار نیاز به انرژی و عزم خاصی دارد؟
برای تمیز و مرتب بودن منزل خود از این ترفندهای آسان استفاده کنید:


1. اجازه ندهید که به هم ریخته گی گسترش یابد

 

هفت نکته برای یک خانه تمیز و مرتب

همانطور که همه می دانند ، "هرج و مرج بیشتر موجب هرج و مرج متحمل می شود". این بدان معناست که اگر چیزی به زمین و محیط اتاق شما افتاده شود ، به صورت عجیبی سایر اتاق ها را به هرج مرج می کشاند.
ذهن ما به طرز عجیبی کار می کند.  قبل از اینکه شما اقدام کنید ، " یک آشفتگی و به هم ریختگی دارید ... ذهن ما  می پرسد چرا اینجا چنین است؟. اما اگر همه چیز در یک اتاق در جای خودش باشد ، ذهن شما می خواهد در دیگراتاق ها هم همین کار را انجام دهد.


مطالب مفید در خانه داری:  بهترین روش برای شستن لباسهای پشمی


 

2. استفاده کرده و سر جایشان قرار دهید.


توجه کنید هر چیزی که استفاده می کنید دوباره در جای خود قرار دهید . به عنوان مثال ، پس از خرید ، کالاهایی را که خریداری می کنید از کیسه ها در آورید و آنها را در جایی که تعلق دارند قرار دهید. سپس کیسه ها را در داخل هم کرده و آنها را در یک کیسه نگهداری کنید.
• وقتی غذا را تمام کردید ، ظروف روی میز را جمع کنید  و مستقیماً داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید یا فوراً آنها را بشویید.
• اگر لباس را امتحان کردید تصمیم گرفتید که نمی خواهید بپوشید ، بعد از در آوردن آن را دوباره در کمد قرار دهید.
• وقتی کاغذ توالت تمام شد ، آن را با یک نمونه جدید جایگزین کنید. این کار را برای هر چیزی اعمال کنید.


3. وسایل اضافی را نگه ندارید.

هفت نکته برای یک خانه تمیز و مرتب
این نکته می تواند در همه زمینه های زندگی به کمک شما آید. اگر از چیزی استفاده نمی کنید ، آن را در خانه نگه ندارید. هرچه در خانه لوازم کمتر باشد ، ساماندهی آنها آسانتر است. مینیمالیسم یا تزئینات ذن برای این مناسبت ها مناسب است.

 

4- زمان تمیز کردن را تنظیم کنید


اگر روز نظافت منزل را برای پنجشنبه یا جمعه گذاشته اید ، اگر شما نمی خواهید تمام صبح یا بعد از ظهر خود را برای ای منظوراختصاص دهید. یک راه خوب برای پیشگیری از این کار تعیین زمان لازم برای هر اتاق است.
به عنوان مثال ، 15 دقیقه برای حمام ، 20 دقیقه برای آشپزخانه ، 15 دقیقه برای اتاق نشیمن و غیره. حتی می توانید زنگ تایم را تنظیم کنید. کارایی شما به دلیل تنظیم وقت بسیار کارآمد تر خواهید بود ونظافت برای شما مانند یک ورزش  تفریح خواهد بود.


5- برای یک خانه مرتب  ابتدا قسمت های آن را اولویت بندی کنید .

هفت نکته برای یک خانه تمیز و مرتب
کدام اتاقها "قابل مشاهده تر" هستند؟ بیشتر وقت خود را در کجا می گذرانید؟ شاید جواب شما اتاق نشیمن یا آشپزخانه باشد. همچنین می تواند اتاق خواب یا اتاق غذاخوری شما باشد. سپس با آنها شروع کنید. توجه داشته باشید که در صورت سازماندهی این اتاق ها ، انرژی بیشتری برای تمیز کردن اتاق های دیگر خواهید داشت.


6. لذت بردن از نظافت را فراموش نکنید  


چه کسی می گوید تمیز کردن و تنظیم خانه شما خسته کننده و دردسرساز است؟ می توانید با چیزهای کوچک نظافت خانه  را سرگرم کننده کنید. به عنوان مثال ، می توانید دستکش های رنگارنگ یا جعبه های پرنعمت خریداری کنید.
گزینه های زیادی وجود دارد. همچنین ، هنگام تمیز کردن ، به آهنگ های مورد علاقه خود گوش دهید! شما می توانید لیستی از آهنگ ها را انتخاب کنید که نظافت را با آواز و رقص انجام دهید و از آن لذت ببرید.


7. یک برنامه برای  تمیز کردن و مرتب کردن را تهیه کنید

 

هفت نکته برای یک خانه تمیز و مرتب

شما می توانید برنامه ریزی کنید که هر روز از هفته چه کاری را انجام دهد. اگر هر روز کمی کار کنید ، لازم نیست برای نظافت ساعت ها در هفته وقت بگذارید.
به عنوان مثال ، روز دوشنبه آشپزخانه را تمیز کنید ، روز سه شنبه نشیمن را تمیز کنید ، چهارشنبه حمام را تمیز کنید ، روز پنجشنبه اتاق خود را تمیز کنید ، روز جمعه لباس های خود را بشویید ، روز شنبه را اتو کنید و روزهای یکشنبه گرد گیری کنید.
همچنین می توانید کار خود را در فواصل زمانی طولانی تر برنامه ریزی کنید. به عنوان مثال، جمع کردن گاراژ ، تمیز کردن یخچال یا پاک کردن پنجره ها.
برخی توصیه های بیشتر برای تمیز نگه داشتن منزل
لیست توصیه هایی که اکنون گفت می تواند در زندگی روزمره شما بسیار کمک کننده باشد. اگر می خواهید خانه خود را تمیز و مرتب نگه دارید ، ترفندهای زیر را بکار گیرید:
• هنگامی که به خانه می روید (همه چیز را در جای خود بگذارید) (ژاکت ، کلید ، کیف و غیره).
• هر روز تختخواب خود را جمع کنید.
• هر روزکه از خواب بیدار شدید چه چیزی می خواهید بپوشید را انتخاب کنید.
• یک برنامه تمیزکاری و سازمانی را برای کل اعضاء خانواده تهیه کنید.
• هر روز زباله ها را بیرون بریزید.
• روزانه 10 دقیقه تمیز کنید.

هفت نکته برای یک خانه تمیز و مرتب

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافت منزل در تهران ، نظافت راه در غرب تهران  ، نظافت راه پله در شرق تهران ،شرکت خدماتی در تهران،نظافت روزانه منزل ،نظافت راه پله در شمال تهران، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

نظافت راه پله دروازه دولت

 نظافت راه پله دروازه دولت 


اطلاعات بیشتر