نظافت راه پله کیان شهر > نظافت راه پله کیان شهر

 

نظافت راه پله کیان شهر

 

نظافت راه پله کیان شهر: 33923298 -77437258 پشتیبانی 0195096971

 

شرکت آدا مفتخر است با 18000 اشتراک در سراسر تهران شعبه جنوب خود را در جهت رفاه حال محله های چون کیان شهر ،اتابک،افسریه،مشیریه،محلاتی،مسلم،بلوار ابوذر،شوش، راه آهن، امیریه،خزانه بخارایی، شهر ری،مسکرآباد ،مسعودیه،آهنگ،سلیمانه،علی آباد،نازی آباد،یاغجی آباد،عبدل آباد،صالح آباد،دولت خواه،شهرک ولیعصر،شاد آباد، یافت آباد،مهرآبادجنوبی، خزانه فلاح ،گمرک،کمیل،میدان قزوین،بریانک،خانی آباد،محمدیه ، ... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

 


بیست ایده برای مرتب کردن کفشبرای ساماندهی کفش های خود و یا ایجاد قفسه برای کفش شخصی می توانید از موارد زیر استفاده کنید.
نظم دادن کفش به همان قدر سخت است که چیزهای دیگر را در خانه نظم می دهید. این به ویژه در مورد خانه های که فضای کافی برای کفش های خود ندارند.
داشتن کفش متنوعی که مرتب کردن آنها سخت است چون پیدا کردن مکان مناسب برای ساماندهی آنها را دشوار می کند. به این ترتیب ، کفش در هر گوشه ورودی خانه پخش می شود و در در جا کفشی  روی هم انباشته می شود.

بسیاری از افراد به جای پیدا کردن راه حل های خلاقانه برای مرتب کردن کفشها ، به نصب جاکفش اقدام می کنند. در این مقاله ، ما می خواهیم 20 ایده جالب را برای شما به اشتراک بگذاریم که شاید بتوانید کفش های خود را به بهترین شکل چیدمان کنید.
بیایید ببینیم کدام یک را بیشتر دوست خواهید داشت؟


1. قفسه بندی برای مرتب کردن کفشها

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

 


چهار روش برای شستشو و ضد عفونی کردن بالش ها

 شش نقطه که در نظافت منزل فراموش می شوند:

پنج راه حل برای کسانی که نظافت منزل را دوست ندارند.


 

قفسه های چوبی و پارتیشن بندی شده برای اهداف مختلف در خانه قابل استفاده است. همچنین می توانید از این قفسه ها برای جمع کردن و مرتب کردن کفش های خود استفاده کنید.


2. قفسه درب


با استفاده از لوله های فلزی که در پشت درب آویزان می شود ، می توانید کفش های خود را به راحتی مرتب کنید و از پخش آنها به اطراف جلوگیری کنید.


3. جعبه های شفاف با برچسب

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

برای سازماندهی کفش های خود می توانید از جعبه های شفاف استفاده کنید. به جای قرار دادن کفش های خود در جعبه اصلی مات ، می توانید با قرار دادن کفش های خود در جعبه های شفاف ، آنها را راحت تر پیدا کنید.


4- قفسه های چوبی

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

مطالب خواندنی خانه داری: چهار اسپری طبیعی خوشبو کننده آشپزخانه

به راحتی می توانید از قفسه های چوبی زیبا که برای مرتب کردن کفش های خود در هر گوشه اتاق خود استفاده کنید.

 

5- قوطی های بازیافتی

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

می توانید از قوطی های رنگ یا مشابه آن برای ذخیره کفش های صندل یا کفش های نازک خود استفاده کنید. قوطی های جمع شده را در مکانی که می خواهید کفش های خود را مرتب کنید آویزان کنید.


6.  سازماندهی پارچه  ای

 

شما به راحتی می توانید سازماندهی پارچه ای را از هر بازارچه ای تهیه کنید. این وسیله برای سازماندهی کفش و موارد دیگری که پنهان کردن آنها دشوار ایده آل  است. می توانید آن را در مکانی آویزان کنید که هیچ کابینتی یا آویزی پشت دربی وجود نداشته باشد و باعث صرفه جویی در فضای  موجود شود.


7. قفسه های رنگارنگ

 

قفسه های زیبا و رنگارنگ باعث می شود اتاق شما بهتر به نظر برسد و به آن  حس شخصی دهید. هنگام چیدن کفش هایتان مطابق سبک خود ، تمام کفش های شما در دست رس است.


8. نردبان

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

برای اینکه یک نردبان به یک جا کفشی و قفسه زیبا و نگهداری کفشها مخصوص تبدیل شود. همانطور که دوست دارید نقاشی کنید و یک ظاهر پرذوق را به اتاق خود اضافه کنید.


9. قفسه برای کفشهای پاشنه بلند


می توانید کفش های پاشنه بلند خود را با آویزان کردن آنها از پاشنه ها ،روی قفسه یا مکان مشابه ترتیب دهید.


10. کابینت ویژه


شما می توانید کفش های خود را از کابینت هایی با محفظه های مختلف خریداری کنید که می تواند به شما در مرتب کردن کفش ها و برداشتن راحت کفش هایتان کمک کند.


11. لوله های پی وی سی بازیافت شده

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

می توانید لوله های پی وی سی بزرگ بکار رفته در سازه ها را برش دهید ، آنها را مانند عکس ترکیب کرده و آنها را به یک کابینت کفش متفاوت تبدیل کنید. می توانید آن را به رنگ دیگری رنگ کنید و یا آنها را به رنگ دلخواه خود چیدمان کنید.


12. قفسه های بزرگ

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

اگر کفش های زیادی برای چیدمان دارید ، ممکن است یک قفسه چوبی بزرگ را در نظر بگیرید. اگر می توانید به آن فکر کنید ، قبل از قرار دادن کفش های خود روی قفسه ، مطمئن شوید که آنها تمیز هستند. در غیر این صورت ، خاک یا گل ممکن است در داخل قفسه جمع شود.


13. آویزی برای چکمه

 

می توانید چکمه های خود را روی چوب لباسی آویزان کنید بدون اینکه شکل آنها را تغییر دهید. بنابراین می توانید با صرفه جویی در فضا ، چکمه های خود را مرتب کنید.


14. ستونهای چوبی

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

همانطور که در عکس بالا مشاهده می شود ، استفاده ازستونهای چوبی برای سازماندهی کفش های و مانند چکمه های پلاستیکی ایده آل است.


15. سبد حصیری

 

می توانید از سبد حصیری ،نگهداری کفش های صندلی  دمپایی ها خود استفاده کنید.


16. قفسه کفش عمودی

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

با داشتن یک قفسه کفش عمودی زیبا ، می توانید در اتاق تان قفسه شیک به اتاق خود اضافه کنید همچنین کفش های جلوی چشمان قرار خواه گرفت.


17. کابینت جاکفشی

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

کابینت جا کفشی برای افرادی که کفش در رنگ ها و طرح های مختلف دارند گزینه مناسبی است.


18. قفسه "ماهی"

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

این قفسه های شگفت انگیز و جالب به شما کمک می کند کفش های خود را مرتب کنید.


19. جعبه کفش تنیس

 

برای ذخیره تنیس یا سایر کفش ورزشی می توانید از یک کابینت با کشو های بزرگ استفاده کنید.


20. جعبه های چوبی بازیافتی

بیست ایده برای مرتب کردن کفش

می توانید جعبه های چوبی را تزئین کرده و همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، آنها را به یک جعبه کفش زیبا تبدیل کنید. اگر می خواهید جلوه ای سه بعدی به دست آورید ، می توانید از اندازه های مختلف جعبه استفاده کنید.
آیا ایده های ما را دوست دارید؟ امیدواریم که آنها به شما در درست کردن کفش مناسب کمک کنند!

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافت منزل در تهران ، نظافت راه در غرب تهران  ، نظافت راه پله در شرق تهران ،شرکت خدماتی در تهران،نظافت روزانه منزل ،نظافت راه پله در شمال تهران، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

نظافت راه پله کیان شهر

 نظافت راه پله کیان شهر


اطلاعات بیشتر