نظافت شرکتها در انقلاب تهران > نظافت شرکتها در انقلاب تهران

 

نظافت شرکتها در انقلاب تهران

 

نظافت شرکتها در انقلاب تهران :66942049    و 66942039   و پشتیبانی 09195096981

 

شرکت آدا مفتخر است با 18000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آزربایجان،جمهوری،نواب ،توحید آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک ژاندارمری،  آزادشهر ،ازگیل‌دره ، اکباتان ،کوی بیمه ، اکبرآباد ، اندیشه شمالی ، باغ فیض، پیامب ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، شهرک چشمه، شهران ،  پونک، پیکان‌شهر  ، ترک‌آباد  ، تهرانسر  ، تهران‌ویلا ، جنت‌آباد ، جاویدآباد ، ایرانپارس ، جی ، حسن‌آباد ، حصارک ، خلیج دریان‌نو ، دهکده المپیک ، زیبادشت بالا ،زیبادشت،  سرآسیاب ،مهرآباد ، سعادت‌آباد ، سعیدآباد ، سنگ‌چشمه ، شادآباد ، شهاب‌شهر ، شهران، شهرک غرب ، ضرابخانه ، طرشت ، عرب‌آباد کَن ، کهک گلستان ، مرادآباد مهرآباد،  نوروزآباد ، وردآورد ، وسک ، ویلاشهر ، یافت‌آباد  افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

 


نه مورد لوازم خانگی که باید هر روز تمیز کنیداین لوازم خانگی را روزانه هرچند بارشستشو دهید .خواهید فهمید که تمیز کردن آنها در روز چقدر مهم است . بنابراین سعی کنید چند دقیقه  وقت برای تمیز نگه داشتن آنها کنار بگذارید .
تمام گوشه های خونه را تمیز ومرتب نگه داشتن و در کنار حفظ سلامتی ، محیط خود را نیز هماهنگ نگه می دارید. علاوه بر این ، نه مورد لوازم خانگی که باید هر روز تمیز کنید.

نه مورد لوازم خانگی که باید هر روز تمیز کنید

 


روش آسان برای پاک کردن و نظافت کتاب وکتاب خانه

نظافت ماشین ظرفشویی

پاک کردن ماشین ظرفشویی با قرص فینش


 

اگرچه همیشه با چشم غیر مسلح متوجه آن نمی شویم ، هر روز گرد و غبار ، باکتری ها و گرد و غبارهای پراکنده جمع می شوند. همه اینها می تواند باعث حساسیت و بیماریهای مختلف شود. بنابراین ، تمیز کردن روزانه این قسمت ها به طور مکرر مهم است.
با این حال ، از آنجا که بسیاری از مردم نمی دانند روزانه کدام قسمت را باید تمیز کنید ، ما دوست داریم امروز در مقاله خود به 9 مورد خانگی اشاره کنیم و در مورد آنها به تفصیل صحبت کنیم.


1. حوله های آشپزخانه

نه مورد لوازم خانگی که باید هر روز تمیز کنید

حوله های آشپزخانه یکی از وسایل خانگی است که باید به طور مرتب شسته شود ، زیرا دائما در معرض باقیمانده های مواد غذایی و باکتری ها قرار دارند. آنها همیشه ممکن است کثیف به نظر نرسند ، اما میکروارگانیسم های بیشماری به راحتی در بافتهایشان جمع می شوند.


2. کلیدها


یک مورد خانگی که همیشه تمیز کردن آن را فراموش می کنیم نیز مهم است. کلیدها یکی از آلوده ترین موارد خانه ما هستند. با این حال ، ما به ندرت نگران ضد عفونی کردن آنها هستیم.
این کلیدها با دست ، جیب و سطوح مختلفی که ممکن است حاوی ویروس و باکتری باشد در تماس هستند. بنابراین ، بهتر است آن را هر روز با صابون ضد عفونی کننده بشویید یا با پاک کننده ضد عفونی کننده تمیز کنید تا از مشکلات سلامتی جلوگیری شود.


3. تمیز کردن اسفنج های ظرف شویی

نه مورد لوازم خانگی که باید هر روز تمیز کنید

اسفنج ها یکی از کثیف ترین وسایل آشپزخانه هستند اما از قضا آنها برای تمیز کردن استفاده می شوند. آنها باقیمانده مواد غذایی ، خاک و آب را جمع می کنند که به ایجاد یک محیط مطلوب برای رشد قارچ ها و باکتری ها کمک می کند. استفاده از اسفنج ها بدون تمیز کردن ، خطر بیماری های گوارشی و ویروسی را به همراه دارد.

مطالب مرتبط: دانستنیهای نظافت وبهداشت (صابون)

4- سینک ظرفشویی


برخی فکر می کنند که سینک ظرفشویی به راحتی آلوده نمی شود. زیرا وقتی شخصی از سینک ظرفشویی استفاده می کند ، دستان خود را با صابون ضد باکتری می شست و سپس با سینک در تماس برقرار می کند.
با این حال ، این ایده کاملاً اشتباه است زیرا باکتری ها و قارچ ها به راحتی می توانند در سطوح مرطوب خود تکثیر شوند. سلول های مرده پوست ، خاک و سایر بقایای مواد غذایی عالی برای این میکروارگانیسم ها هستند.


5- دستگاه های قهوه  ساز

نه مورد لوازم خانگی که باید هر روز تمیز کنید

دیواره های دستگاه های قهوه یک محیط ایده آل برای رشد باکتری ها ، قارچ ها و سایر میکروارگانیسم ها ایجاد می کنند که می توانند بر سلامتی ما تأثیر منفی بگذارند. لازم است با تمیز کردن روزانه این دستگاه ها و شستن قطعات به طور جداگانه همه آثار قهوه را پاک کنید.


6. تخته های برش


تخته های برش که ما برای برش مواد غذایی در آشپزخانه از آنها استفاده می کنیم بسیار آسان برای رشد میکروب ها در سطوح آنها وجود دارد ، زیرا در معرض مواد غذایی و رطوبت قرار دارند. خوشبختانه با بهره گیری از خواص ضد باکتریایی لیمو یا سرکه سفید می توانیم به طور طبیعی آنها را ضد عفونی کنیم.


7. برس های آرایش

 

نه مورد لوازم خانگی که باید هر روز تمیز کنید

برس و اسفنج های آرایش را باید روزانه بشویید ، زیرا هر دو با پوست در تماس هستند و به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرند. سلولهای مرده و باکتریها نیز در این برسها جمع می شوند ، اگرچه معمولاً متوجه آن نمی شویم. سپس آنها می توانند سلامت پوست ما را تحت تأثیر قرار دهند.


8. توالت


به دلایل خاص ، توالتهای ما یکی از آلوده ترین قسمت های خانه با باکتری و قارچ است. سطح مرطوب توالت ها باعث می شود که میکروارگانیسم ها زنده بمانند ، به خصوص هنگامی که مرتباً آنها را تمیز نمی کنیم.
این امر نه تنها خطر ابتلا به بیماری را هنگام تماس با توالت افزایش می دهد بلکه تقریباً همیشه باعث بو های بد و ناخوشایند می شود.


9. کاشی حمام

نه مورد لوازم خانگی که باید هر روز تمیز کنید

باکتری ها و قارچ های باقیمانده در سطوح کاشی ها می توانند بر سلامت شما تأثیر بگذارند.  ایده آل ترین زمان برای رشد آنها پس از دوش گرفتن است،برای از بین بردن آنها باید کاشی ها را با مواد ضد عفونی کننده مانند سرکه سفید یا کربنات بشویید.
تاکنون چند بار این وسایل خانگی را شسته اید؟ اکنون که می دانید تمیز کردن آنها روزانه چقدر مهم است ، سعی کنید چند دقیقه وقت برای تمیز نگه داشتن این قسمت های خونه را کنار بگذارید.

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافت منزل در تهران ، نظافت راه در غرب تهران  ، نظافت راه پله در شرق تهران ،شرکت خدماتی در تهران،نظافت روزانه منزل ،نظافت راه پله در شمال تهران، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

نظافت شرکتها در انقلاب تهران

 نظافت شرکتها در انقلاب تهران


اطلاعات بیشتر