شرکت خدمات نظافتی میرداماد > شرکت خدمات نظافتی میرداماد تهران

 

شرکت خدمات نظافتی میرداماد تهران

 

نظافت شرکتها در میرداماد تهران : 86021537 -22899782 پشتیبانی 0195096971

 

شرکت آدا مفتخر است با 18000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون آپادانا، سیدخندان،چهارراه قصر،مطهری،تحت طاووس ،عباس آباد، بهشتی ، هفت تیر ،میرزای شیرازی ، آرژانتین،بخارست، قرنی، ولیعصر، شریعتی، ظفر ،میرداماد ،ونک ، ده ونک ،میدان جهاد،یوسف آباد ، امیر آباد،آفریقا، سید جمال الدین اسد آبادی و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

 

مضرات خوردن در حین تماشایی تلویزیون


غذا خوردن جلوی تلویزیون بدون فکر کردن به بسیاری از عادت های روزانه تبدیل شده است. اما آیا می دانستید که این عادت خطرات خود را دارد؟
در خانه بسیاری از ما تلویزیون در اتاقهای ناهار خوری و مستقیم روبروی میز ناهار خوری قرار داده ایم. در میان بزرگسالان این عادت بسیار معمول است که ناهار را جلوی تلویزیون بخورند تا وقت خود را تلف نکنند.

مضرات خوردن در حین تماشایی تلویزیون

چرا باید تختخواب با پایه بلند استفاده کنیم؟

طراحی اتاق خوابهای جدید چگونه در کاهش زمان نظافت موثر است.

 با یک سوال ساده منزل تان تمیز کنید.


این رفتارها امروزه توسط همه انجام می شود ، اما زندگی از این طریق می تواند عواقب مخرب داشته باشد. در این مقاله در مورد مضرات غذا خوردن در مقابل تلویزیون صحبت خواهیم کرد این رفتارها امروزه توسط همه انجام می شود اما زندگی در این روش می تواند عواقبی برای ما به همراه داشته باشد. در این مقاله ، در مورد مضرات خوردن در مقابل تلویزیون صحبت خواهیم کرد.


خوردن در برابر تلویزیون برسلامت کودک تاثیر بدی می گذارد


این عادت که در بین خانواده ها معمول است به ویژه کودکان را تحت تأثیر قرار می دهد.
طبق مطالعه ای که در آمریکا انجام شده است ، خوردن در برابر تلویزیون باعث چاقی می شود. این واقعیت که جوانان به احتمال زیاد غذاهای چرب و قندی مصرف می کنند باعث می شود آنها سهواً کالری زیادی بخورند.
علاوه بر این ، کودکانی که در مقابل تلویزیون غذا می خورند می توانند به مقدار زیاد غذا بخورند زیرا آنها بیشتر از چیزی که می خورند بیشتر به چیزی که تماشا می کنند تمرکز می کنند. این وضعیت بدون شک باعث ایجاد مشکلاتی مانند چاقی در کودک می شود.

مضرات خوردن در حین تماشایی تلویزیون
کودکان بطور متوسط دو ساعت در روز وقت خود را به تلویزیون می گذراند. آنها هنگام تماشای تلویزیون ، وعده های غذایی بهم می خورد و یک میان وعده میل می کنند.
در طی این فرایند ، مصرف چیپس سیب زمینی ، شکر ، کلوچه و نوشیدنی های گازدار نیز افزایش می یابد. این می تواند باعث چاقی و کلسترول بالا ، حتی دیابت شود.
طبق مطالعه لان بیرچ در دانشگاه ایالتی پن ، مشکل ناشی از تماشای تلویزیون نیست ، بلکه به دلیل عدم توجه به مقدار یا نوع غذایی که هنگام تماشای تلویزیون خورده اید می باشد، زیاد روی در خوردن از خوردن زیاد است .
به جای خوردن خوراکی مضر ، بهتر است به سمت سیب ، هویج ، برگ کرفس ، پاپ کورن بدون چربی و آبمیوه های طبیعی روی آورید. و به جای قرار گرفتن در مقابل تلویزیون در تمام طول روز ، در صورت امکان ، ورزش روزانه باید در فضای باز انجام شود.

 

مضرات خوردن در حین تماشایی تلویزیون

مطالب خواندنی : با یک سوال ساده منزل تان را از لوازم اضافی تمیز کنید


غذا خوردن جلوی تلویزیون برای همه مضر است


احتمالاً هنگام تماشای فیلم مورد علاقه خود ، عادت کردید شام بخورید. این عادت به هیچ وجه سالم نیست.
به گفته پزشکان ، این فعالیت ها نامناسب را نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان نیز انجام می دهند.
هنگام غذا خوردن در هنگام تماشای تلویزیون ، درک احساس سیری دشوار است زیرا مغز شما روی کار دیگری یعنی برنامه ای که تماشا می کنید تمرکز دارد.
در حین تماشای تلویزیون ، (اگر برنامه های خبری را تماشا می کنید). خود را در دنیای مجازی گم می کنید در حالی که شما در حال تماشای تلویزیون هستید ، ناخواسته بیشتر غذا میل خواهید کرد.
همچنین در حین تماشای تلویزیون باعث می شود خوردن میان وعده های غذایی اجتناب ناپذیر می شوند. میان وعده های غذایی ما اغلب غذاهای پر کالری هستند که حاوی چربی زیادی هستند.
نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که وقتی تلویزیون تماشا می کنید ، بدون اینکه متوجه شوید همچنان گاز می زنید و می خورید. این علاوه بر چاقی باعث ایجاد درد و گرفتگی شکم می شود.
این امر با دیدن تبلیغات غذایی شدیدتر هم  می شود زیرا این تبلیغات باعث می شوند که بیشتر غذا بخورید ، و این باعث می شود بیشتر از غذاهای ناسالم بخواهید.
اغلب ، الگوهای غذایی افرادی که بیش از حد تلویزیون تماشا می کنند نسبت به افراد یک فرد معمولی بدتر است ، به خصوص اگر این افراد زندگی بی تحرکی داشته باشند.
هنگام تماشای تلویزیون باید از تنقلات خودداری کنید. در صورت امکان ، باید سعی کنید زمان تماشای تلویزیون را نیز کاهش دهید. سعی کنید شام را در آشپزخانه و به دور از تلویزیون صرف کنید .
با خانواده خود در مورد چگونگی گذشت روزتان صحبت کنید و با فرزندان خود وقت بگذارید.


ضررهای خوردن غذا در هنگام کار با کامپیوتر


غذا خوردن در حین کار با کامپیوتر ، درست مثل غذا خوردن در مقابل تلویزیون بوده، برای سلامتی شما مضر است زیرا اعتیاد به رایانه باعث ایجاد کندی و بی تحرکی زندگی و مشکلات بینایی می شود.
این مشکلات به دلیل مشکلاتی از قبیل درد عضله ، وضعیت بد ضعف و سوء تغذیه می تواند متنوع باشد. مطالعات نشان می دهد که خوردن در مقابل کامپیوتر می تواند مشکلاتی مانند آلرژی ، عفونت ، چاقی و مشکلات کلسترول مرتبط با آن ایجاد کند.
ممکن است بخواهید ناهار خود را بگیرید و در میز کار خود صرف کنید تا سریع کار خود را تمام کنید. غذای خود را روی یک بشقاب می گذارید ، آن را با خودتان می برید و شروع به پاسخگویی به ایمیل های خود و نوشتن گزارش های خود می کنید.
به هر حال ، شما یک میان وعده نیز خواهید داشت. اما در جایی که کار می کنید ، یعنی صفحه کلید کامپیوتر حاوی 400 برابر باکتری بیشتر از حمام است.
همچنین ویژگی الکترومغناطیسی کامپیوتر ساختار غذایی را که می خورید مختل می کند و آن را ناسالم می کند. بنابراین غذای شما مواد مغذی موجود در آن را از دست می دهد ، این می تواند باعث مشکلات طولانی مدت مانند پارکینسون و آلزایمر شود.

مضرات خوردن در حین تماشایی تلویزیون
گویی اینها کافی نیستند ، غذا خوردن درجلو کامپیوتر مانند غذا خوردن درجلو تلویزیون بود. مهمترین این آسیب ها چاقی است.
علاوه بر این ، خوردن غذا بدون توجه به وعده غذایی باعث می شود بیشتر غذا بخورید.
همچنین بسیار مهم است که مکانی که در آن کار می کنید کثیف و پر از باکتری نباشد ، زیرا این باعث بیماری و آلرژی می شود.
برای جلوگیری از این همه مشکلات ، برای ناهار خوردن زمانی را در نظر بگیرید سر سفره ناهار غذا را میل کنید. اگر کارهای زیادی دارید ، نیم ساعت استراحت به خود تان بدهید و در سفره غذا بخورید. بدنتان به شما تشکرخواهد کرد

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافت منزل در تهران ، نظافت راه در غرب تهران  ، نظافت راه پله در شرق تهران ،شرکت خدماتی در تهران،نظافت روزانه منزل ،نظافت راه پله در شمال تهران، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی

شرکت آدا مفتخر است با 18000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون آپادانا، سیدخندان،چهارراه قصر،مطهری،تحت طاووس ،عباس آباد، بهشتی ، هفت تیر ،میرزای شیرازی ، آرژانتین،بخارست، قرنی، ولیعصر، شریعتی، ظفر ،میرداماد ،ونک ، ده ونک ،میدان جهاد،یوسف آباد ، امیر آباد،آفریقا، سید جمال الدین اسد آبادی و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

 

شرکت خدمات نظافتی میرداماد تهران

 شرکت خدمات نظافتی میرداماد تهران


اطلاعات بیشتر