خدمات نظافت ولیعصر 2 تبریز > خدمات نظافت ولیعصر 2 تبریز

 

خدمات نظافت ولیعصر 2 تبریز

 

شعبه ولیعصر 2 تبریز: 6664347-041 و09368909946

شرکت آدا بعد از دو دهه فعالیت در زمینه خدمات نظافت منزل در تهران اقدام به افتتاح شعبات در سراسر تبریز نموده است.

 

چگونه میکروب های ماشین لباسشویی از بین ببریم ؟


کشتن باکتری‌ها و ویروس‌ها در هنگام شستن در زمانی که مریض هستید، آسان است? بدانید چگونه آب داغ و مواد شوینده می توانند به شما کمک کنند تا لباسشویی عاری از میکروب باشد.
هنگامی که نیاز به تمیز کردن و ضد عفونی کردن پارچه دارید - چه به دلیل کپک یا قارچ یا کوید 19  مهم است که بدانید آیا روال معمول لباسشویی شما کافی است یا خیر. اگر از روش‌های درست کشتن میکروب‌ها استفاده نمی‌کنید، لباس‌های تازه‌تان ممکن است بعد از شستن آن‌ها کثیف‌تر شوند، زیرا دستگاه به طور ناخواسته به پخش باکتری‌ها از یک وسیله به کالای دیگر کمک می‌کند.

برخی از دانشمندان پیشنهاد کرده‌اند که ماشین‌های لباسشویی می‌توانند به پناهگاهی برای باکتری‌ها تبدیل شوند، زیرا میکروب‌ها می‌توانند پس از شستن لباس‌های کثیف در آنها باقی بمانند. ویروس‌هایی مانند ویروس کرونا (COVID-19) هنوز در حال تحقیق در مورد چگونگی انتقال آن‌ها هستند، بنابراین رعایت اقدامات احتیاطی هنگام شستن لباس‌ها ایده خوبی برای ایمن نگه داشتن خود است.

لوازم مورد نیاز:
1- پاک کننده ضد باکتری
2 - فیلتریدک  
3 - سفید کننده یا سرکه


چگونه می توانید از انتشار باکتری در ماشین لباسشویی خود جلوگیری کنید؟


نحوه پاک کردن چربی از روی لباس برای جلوگیری از باقی ماندن میکروب ها در ماشین لباسشویی یا لباس های تمیز، باید خودتان ماشین لباسشویی را تمیز کنید.

یک چرخه خالی بدون لباس را با یک فنجان سفید کننده یا سرکه اجرا کنید
یک بار در هفته، یک چرخه خالی را فقط با یک لیوان سفید کننده یا سرکه اجرا کنید. این کار ماشین لباسشویی شما را ضد عفونی می کند و از گردش میکروب ها در درام جلوگیری می کند. برای حفظ بهداشت دستگاه ،باید این کار را به طور مرتب انجام دهید.

درام ماشین لباسشویی را تهویه کنید.


برای جلوگیری از تشکیل هاگ های کپک در دستگاه خود، درب را پس از شستشو برای هوا باز نگه دارید.

حلقه لاستیکی را با پاک کننده آنتی باکتریال پاک کنید
حلقه لاستیکی یا پلاستیکی اطراف درام  را به طور منظم با یک پاک کننده آنتی باکتریال پاک کنید.

فیلتر پرز را تمیز کنید.


فیلتر پرز را حداقل هر دو هفته یکبار تمیز کنید.

یکی دیگر از تاکتیک‌های پیشگیری جدا کردن لباس‌ها برای جلوگیری از آلودگی متقابل است. لباس‌های زیر، حوله‌ها و پارچه‌های صورت احتمالاً حاوی پاتوژن‌های بیماری‌زا، یعنی باکتری‌ها هستند. یک بار لباسهای بیشتر آلوده هستند را بشویید. از شستن این اقلام به صورت دسته جمعی خودداری کنید تا تعداد باکتری ها در هر بار شستشو کاهش یابد و فراموش نکنید که دستگاه خود را به طور مرتب ضدعفونی کنید. اطلاعات بیشتر در مورد تمیز کردن ماشین لباسشویی خود را اینجا بخوانید.


چگونه ماشین لباسشویی را تمیز کنیم؟ 


شرط زندگی سالم ،داشتن محیط پاک است

 

خدمات نظافت ولیعصر 2 تبریز

 خدمات نظافت ولیعصر 2 تبریز


اطلاعات بیشتر