شرکت نظافت منزل در غرب تهران > شرکت نظافت منزل در غرب تهران

 

شرکت نظافت منزل در غرب تهران

 

 

شعبه غرب :66942049 - پشتیبانی :09361568981

 

مناطق تحت پوشش دهی شرکت نظافت منزل درغرب تهران ازجمله ستارخان،صادقیه،مرزداران،جنت آباد،اکباتان ، بلوار فردوس،آیت ا...کاشانی ، کوی فردوس، ستاری، شهرک پرواز،کوی الهام، بلوار ابوذز،صادقیه،صادقیه شمالی، گلاب، سازمان آب،بزرگراه جلال، شهرک انقلاب،شهرک ژندارمری،باغ فیض،تهران ویلا، شهرک آزمایش، شهرک مطهری،پونک،سردار جنگل،شهرک سجاد،شاهین شمالی،چهارباغ،شهرک شاهین،جنت آباد شمالی وجنوبی،تهرانسر،شهرزیبا ،ومناطق 21و22وحتی شهرک های حومه غربی و...

این شرکت با دارا بودن چندین شعبه در سراسر تهران توانسته با یک برنامه منسجم ومتمرکز وبرنامه ریزی از طریق شعبه مرکزی(در مرکز تهران ) کمبود نیروی کار شعبات را به حداقل رسانده وخدمات رسانی در سراسر تهران را به کمترین زمان ممکن رسانده است.

 


نظافت خانه در 25 دقیقهنظافت خانه یکی از ترسناک ترین و طاقت فرساترین کارهاست که باعث شده که انواع وسایل وچیزهای دیگر را اختراع کنیم تا به کمک آنها نظافت منزل را سریعتر انجام دهیم ، اما با این همه لوازم هنوز هم نظافت منزل کار زیاد آسان نیست به همین علت همیشه سعی می کنیم آن را به تعویق بیندازیم و احساس بدی داشته باشیم. زندگی پر مشغله کاری، خستگی شهر و حمل و نقل، خستگی در پایان روزی که با کودکان می گذرانیم ، و غیره. به همین دلایل و مانند آنها، ما دستیارانی را برای انجام کارهای نظافتی استخدام می کنیم. بسیاری از ما که به دلایل مختلف (مثل وضعیت مالی، شرایط کاری کارگر روزانه) ترجیح می دهند کار نظافت را به آخر هفته بسپارند. با این حال، در این مورد، همه چیز روی هم انباشته می شود و کار دوچندان می شوند و زمان بیشتری می گیرد. ما باید یک روز را به نظافت و شستن لباس اختصاص دهیم.

نظافت خانه در 25 دقیقه

با این حال، با اختصاص تنها 25 دقیقه در روز به نظافت، می توان این کار را از بار بیش از حد حذف کرد. کاری که ما باید انجام دهیم این است که کار را انباشته نکنیم، با انجام هر روز قسمت کوچکی از کار از انباشته شدن کار جلوگیری کنیم، کارهایی را که به راحتی انجام می شود به موقع انجام دهیم. بنابراین، میزان کار به میزان ترسناکی نمی رسد و خانه ما در هر روز هفته مرتب، مرتب و بسیار تمیز به نظر می رسد. لازم نیست همه کارها را در یک روز انجام دهید. به جای اینکه همه کارها را در یک روز انجام دهیم و خانه را روز به روز کثیف کنیم تا نظافت بعدی، هر روز حدود 25 دقیقه نظافت انجام می دهیم، خواهید دید که خانه شما هر روز تمیز می شود، هر روزبهتر از دیروز


هرچیز باید در جای خود باشند

 

نظافت خانه در 25 دقیقه
آیا بچه های شما اسباب بازی های خود را در اتاق نشیمن انباشته کرده اند؟ آیا هنگام تماشای تلویزیون در اتاق نشیمن غذا خورده اید، چای و قهوه می نوشیدید؟ ژاکت پالتو، تی شرت وجوراب خود را درآوردید و روی صندلی گذاشتید. اینها موقعیت های معمولی هستند که همه ما اغلب آنها را تجربه می کنیم. کاری که باید انجام دهیم تا از تبدیل این آشفتگی به مکان آخرالزمان جلوگیری کنیم: اقلامی را که به آن اتاق تعلق ندارند، به طور روزانه به مکان هایشان برگردانید. بشقاب، کاسه، لیوان فقط تا زمانی که از آنها استفاده می کنید در اتاق نشیمن کاربرد دارند باید بمانند. پس از آن فقط به عنوان آشفتگی و آلودگی به هم ریختهگی در آن مکان هستند. جای لباس های ما در کمد می باشد. اگر کثیف هستند مستقیماً به سبد کثیف یا ماشین لباسشویی بروند. به محض تمام شدن بازی اسباب بازی ها جمع شوند و در صورت امکان این عادت را در سنین پایین به فرزندانمان بیاموزیم.به هم ریختگی چیزی است که خانه را بدتر از گردخاک به چشم می آید. بنابراین اولویت ما باید مرتب بودن خانه باشد.


چگونه خانه خود را خوشبو و شگفت انگیز کنیم؟ 


بین دو نوبت تمیز کردن خانه نباید زمان طولانی باشد

 

نظافت خانه در 25 دقیقه
گرد و غباری از در،پنجره باز وارد خونه شده؟ چیزی روی زمین ریخته؟ آیا هنگام ورود و خروج چیزی کثیف شد؟ در شرایط حاد (مانند ریختن چیزی روی زمین پرتاب شدن آن به اطراف، ورود دوده از در،پنجره باز در تابستان و یا فصول دیگر و غیره) باید بقایای آن فورا را تمیز کنیم. اگر هر چند روز یک بار در صورت لزوم با دستمال و دستمال یکبار مصرف و بدون اینکه فاصله بین این دو نظافت زیاد باشد ،غبارروبی را انجام دهیم، اجازه نمی دهیم خانه خیلی کثیف شود و از سنگین شدن کار جلوگیری می کنیم. درنتیجه جلوی انباشته شدن کار را می گیریم.


نظافت کریدور ورودی

نظافت خانه در 25 دقیقه
کریدورها اولین قسمت های ورودی خانه هستند و از آلوده ترین قسمت های خانه هستند. سوال اصلی ما باید این باشد: آیا می توانیم به اندازه کافی از آلودگی مکان جلوگیری کنیم؟ مثلا با کفش وارد می شویم؟ آیا وسایلی مانند کیف،چمدانی که از بیرون می آوریم را بدون توجه به تمیز بودن یا نبودن ته آن به زمین می گذاریم؟ اگر چنین عاداتی داریم باید تا حد امکان این عادات را تغییر دهیم زیرا اگر کریدور ورودی سالن کثیف باشد آن آلودگی ازآن به سالن وبعد به کل خانه سرایت می کند. به اعضای خانواده خود توضیح دهید که این یک عادت ناسالم و بد است که می تواند منجر به بیماری های مختلف شود.


اتاق خواب های مرتب

نظافت خانه در 25 دقیقه
مگر اینکه مثل یک ستاره راک مهمانی برپا کنید، اتاق خواب احتمالا کم آلودگی ترین اتاق خانه شما است. نظافت این اتاق ها که کمترین رفت آمد خانه را دارند و فقط صاحبانشان از آن استفاده می کنند، ساده ترین کار نظافتی است. اولویت ما باید مرتب نگه داشتن اتاق باشد، زیرا تخت و لباس نامرتب آن را کثیف نشان می دهد. ما باید عادت کنیم که روزانه ملافه جمع کنیم و لباس هایمان را همیشه در جای خود نگه داریم، کار ما را تا حد زیادی تسهیل می کند. حذف گرد و غبار از طبقات و مبلمان باقی مانده را می توان هفته ای یک بار انجام داد.


همانطور که استفاده می کنید تمیز کنید

نظافت خانه در 25 دقیقه
یک عبارت انگلیسی وجود دارد که به یک شعار جهانی در آشپزخانه های حرفه ای تبدیل شده است: Clean as you go. این الگو، یعنی تمیز کردن مواد و مناطقی که استفاده می کنید به محض اینکه کار با آنها تمام شد، باید در خانه خودمان نیز اعمال شود. اگر در مرحله آماده سازی و پخت، تمام مواد و قسمت هایی را که در آشپزخانه استفاده می کنیم، بلافاصله تمیز کنیم تا هم بهداشت و هم نظافت آشپزخانه روی هم انباشته نشوند و به بار زیادی تبدیل نشوند، می بینیم که کارهای زیادی انجام داده ایم. هنگام بیرون آمدن ظروف تمیز کردن. فرض کنید شستن و خرد کردن سبزیجات تمام شده است؟ ما می توانیم داخل سینک ، تخته برش و میز کثیف شده را فوراً تمیز کنیم. بنابراین، در حالی که غذای ما در حال پختن روی اجاق است، تنها چیزی که تمیز نشده است قابلمه ،ماهیتابه با غذا است که هنوز یک ظرف  خالی نیست.


فواید جالب و ناشناخته منزل 39تمیز کردن کف آشپزخانه

نظافت خانه در 25 دقیقه
نه تنها ظروف، پیشخوان ها و اجاق گاز در هنگام تهیه غذا کثیف می شوند، بلکه کف ها نیز کثیف می شوند. افتادن قطعات کوچک غذا یا وسایل خرد شده روی زمین، چکیدن مایعات و غیره. تفاله چای مانند این می توانند مکان ها را به مرور زمان به کثیفی تبدیل می کند. به همین دلیل، دردست نگه داشتن جارو و خاک انداز در آشپزخانه همیشه یک راه حل عملی است. به هر حال، یک نکته: کاشی های کف که به خصوص رنگ روشن و تک رنگ هستند، حتی کوچکترین خرده ها را نشان می دهند. بنابراین: 
1) اگر می‌خواهید کف‌پوش‌هایتان همیشه درخشان باشد، حتی کوچک‌ترین ذرات روی زمین ریخته شود و اگر مشکلی در نظافت مداوم کف‌ها نمی‌بینید، می‌توانید کف‌های خود را به‌صورت تک رنگ و هم رنگ مبلمان انتخاب کنید. رنگ های  آرامش بخش
 2) اگر حتی کوچکترین خرده های ریخته شده روی زمین شما را آزار می دهد، اما نمی خواهید زندگی خود را وقف نظافت کنید، راه حل عملی ممکن است پوشاندن کف ها با کاشی های طرح دار باشد. بنابراین، می توانید یک بار در روز یا حتی در صورت تمایل هر چند روز یکبار کف آشپزخانه خود را تمیز کنید، زیرا چنین کاشی هایی در پنهان کردن خرده های کوچک و قطرات مایعی که آثار بر جای گذاشته اند مناسب اند.


نظافت و بهداشت حمام

نظافت خانه در 25 دقیقه
البته جایی که باید بیشترین دقت را در رعایت بهداشت داشته باشیم، سرویس بهداشتی است. هر بار استفاده از توالت ها باید شسته شود. در مواقع لزوم باید از برس توالت استفاده کرد و این عادت را در سنین پایین به کودکان آموزش داد. یک بار در هفته، کاسه توالت را باید با یک ماده تمیز کننده قوی حاوی سفید کننده تمیز کنید. اگر خانواده پرجمعیتی دارید (+4 نفر)، ممکن است لازم باشد این نظافت را بیشتر انجام دهید.


نظافت حمام و مشکل آهک


لازم است هر دو هفته یکبار شیرهای آب سینک، وان و توالت را با اسپری رسوب زدا تمیز کنید. جدا از این تمیز کردن سطحی آهک، مجموعه هواکش در انتهای فیکسچرها باید یک یا دو بار در سال جدا شود و کاملاً تمیز شود. همچنین در صورت اجتناب از مواد شیمیایی مانند مواد جرم گیر، می توانید سینک های خود را با سرکه تمیز کنید.


تمیز کردن شیشه


لازم نیست هر هفته شیشه را پاک کنید! بله، در مدت زمان کوتاهی که باران یا آلودگی ساختمانی در مجاورت آن وجود نداشته باشد، پنجره های شما به این اندازه کثیف نمی شوند. چه زمان باران باشد و چه گرد و غبار ساختمانی در اطراف وجود داشته باشد، هر چقدر که می خواهید تمیز کنید، پنجره ها در عرض یک روز به شکل اولیه خود باز می گردند. بنابراین، خود را خسته نکنید، هرگز به صحبت های همسایه فکر نکنید، به کسی که اختلال شخصیتی خود را با وسواس تمیز کردن نشان می دهد اهمیت ندهید و هر ماه یک بار پنجره های خود را پاک کنید.


تمیز کردن کف


کف های ما خیلی زود کثیف یا خیلی زود کثیف نمی شوند، اگر ما افرادی نیستیم که با کفش در خانه راه برویم. پس دلیلی نداریم که کف‌ها را مرتباً کثیف کنیم ولی اگر (مانند یک کودک کوچک یا گربه یا سگ) داشته باشیم ممکن است لازم باشد هر چند روز یک بار جاروبرقی بکشید. با این حال، در شرایط عادی، یک بار در هفته جاروبرقی برای تمیز نگه داشتن خانه کافی است. حتی یک هفته برای پاک کردن زمین با یک پارچه مرطوب مناسب است.

پیشنهاد ما برای خدمت رسانی هر چه بهتر به شما مشتریان گرامی :

اولا:تا حد ممکن اطلاعات کار را به درستی در اختیار رزرواسیون قرار دهید،تا نیروی مناسب کار شما فرستاده شود.

دوما:بهتراست یک روز قبل رزرو نماییددر این صورت بهترین ومناسب ترین نیرو ازمیان نیرو ها انتخاب واعرام شود.

1- تجربه نشان داده برای کارهای نظیر شستشوی دیوار، شستشویی سقف آشپزخانه ،شستشویی فرش وموکت ، جابجایی لوازم ،جابجای اثاثیه منزل ،نظافت راه پله ونظافت مشاعات و...با توجه به سختی کار وارتفاع در دیوار شویی نظافتچی آقا بهتر از عهده کار برآمده ورضایت کارفرما را جلب می نماید.

1- برای شستشویی ظروف ،نظافت ظروف شکستنی ،گردگیری آشپز خانه ،اطو لباس ،نظافت اتاق خواب ،چیدمان لباس داخل کمدها ،گردگیری اثاث منزل وتمیز کردن کلیه کارهای سبک وظریف با سلیقه نظافتچی خانم سازگار است برای چنین کارهای نظافتچی خانم بهتر است .

شعبه غرب :66942049

شعبه شمال:22899782

شعبه مرکزی وشرق:86021537 -77437258

شعبه جنوب وجنوب شرق :33923298

پشتیبانی :09361568981

 

شرکت نظافت منزل درغرب تهران با توجه به نیاز و مشخصه ارائه شده توسط مشتری نظافتچی خانم و آقا  ومهماندار ،نگهبان ،سرایدار و...اعزام می شود و نظافتچی  خانم و آقا  تمام وقت و پاره وقت وبه صورت ساعتی برای منازل وشرکتها و...اعزام می شود

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

 

  • شرکت خدماتی آدا به تعداد نظافتجی خانم ونظافتجی آقا ماهر،نگهبان ، آبدارچی ،سرایدار،خدمتکار ،مراقب بیمار، همراه بیمار، تمام وقت ونیمه وقت ( حتی روز های تعطیل ) در آمد بالا + بیمه جهت نظافت منازل و...با شرایط عالی , نیازمندیم

شرکت نظافت منزل در غرب تهران

 شرکت نظافت منزل در غرب تهران  


اطلاعات بیشتر