شرکت خدماتی آدا سرویس

فرم ثبت سفارش خدمات

شما می توانید پیام ها و نظرات و انتقادات پیشنهادی را با تکمیل فرم زیر برای ما ارسال نمائید
ما حتما و ظرف 48 ساعت پاسخگو هستیم

شرکت خدماتی آدا سرویس > نقاشی ساختمان

اجرای نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

اجرای نقاشی ساختمان- شرکت  آدا

رنگ آمیزی ساختمان

اجرای نقاشی ساختمان  یا  رنگ آمیزی ساختمان برای رسیدن به اهدافی  همچون کارکرد مناسب ، زیبائی بصری هارمونی فضایی و تاثیر محیطی و روانی موثر و مثبت درطراحی داخلی ، مستلزم استفاده هماهنگ ، منسجم معنی دار و زیبا از عناصر طراحی است . که این کار با رنگ آمیزی ساختمان یا   نقاشی ساختمان انجام می شود. تجربه کار با رنگ ثابت کرده است که رنگ ها نیز مثل انسانها ، از جهات مختلف  با یکدیگر مرتبط اند و  سلیقه ها و صفات مشترکی دارند. و یا برعکس ناهمگن و متضاد یکدیگرند. رنگ آمیزی ساختمان   یکی  ا ز عوامل تعیین کننده  سبک وسیاقی  است که بدان طریق با محیط پیرامون خود ارتباط برقرار می کنیم .

 

اطلاعات بیشتر

اجرای بلکا

بلکا

بلکا نوعی پوشش سلولزی محسوب می شود که انواع گوناکونی دارد ولی مهمترین آنها نوع الیافی(ابریشمی ) و ساده می باشد آنچه بلکا را متداول ساخته تفاوت طرح آن در مقابل رنگ روغن و پلاستیک و سبکی وزن و محاسن اجرای بلکا که در زیر قید می گردد.وبه طور مختصر می توان گفت که بلکا مخلوطی  از پنبه سلولز، رشته های الیاف و رزین سلولزی با انواع

اجرای بلکا- شرکت نقاشی ساختمان آدا

متنوئی از افزودنی های تزئینی و آب بوده  . و ساختار بلکا به انواع طرح های ساده و طرح دار می باشد.

نقاشی ساختمان آدا

با اکیپ های تخصصی در رنگ آمیزی ساختمانی وصنعتی و  آمادگی خود را جهت ،  اجرای پتینه ، اجرای کنیتکس ، اجرای مولتی کالر، اجرای اپوکسی یا پلی ارتان ، اجرای رنگ های دکوراتیو ، اجرای رنگ های آنتی  اجرای باکتریال ، اجرای رنگ محیط های آبی و استخر، و آماده عقد قرار داد با ادارات و سازمانها و مراکز تجاری و اداری جهت اجرای بلکا می باشد.

اطلاعات بیشتر

اجرای پتینه

پتینه

هنر پتینه یکی از هنرهائی است که می تواند پاسخگوی حس زیبا پسندی و تلفیق فضای سنتی و مدرن باشد
با توجه به جدید بودن این رشته رنگ کاری اکثریت مردم آشنائی کمی با این هنر داشته و به راحتی درک و تجسم برایشان میسر نمی شود
پتینه هنر رنگ و لعاب دادن به اشیا اجسام و سطوح و هرچیز رنگ پذیر می باشد
با استفاده از پتینه می توان انواع طرحهای آجری، سنگی، گرانیت، چوب و ... را به راحتی اجرا نمودشاید بتوان گفت در پوشش‌های رنگی دیگر فقط می‌شد روی رنگ‌ بندی آنها مانور داد و كمتر قادر بودیم تنوع و خلاقیتی به آن اضافه كرد.اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اجرای کنیتکس

کنیتکس

 

اجرای نمای کنیتکس - نقاشی ساختمان آدا

 

 شرکت آدا  با اکیپ های تخصصی دراجرای کنیتکس های روغنی ،اجرای کنیتکس های اکرولیک روغنی و اجرای کنیتکس های پایه آب وکنیتکس ورولکس واجرای انواع نماهای مدرن از جمله نمای مونولیت ،مونوشات بادستگاههای پیشرفته ونمای تراسل ورولسر...با مشاوره رایکان در خدمت شماست،و آمادگی خود را جهت ، نقاشی ساختمان ،بلکا ، پتینه ، مولتی کالر، اپوکسی یا پلی ارتان ، رنگ های دکوراتیو ، رنگ های آنتی باکتریال ، رنگ محیط های آبی و استخر، و آماده عقد قرار داد با ادارات و سازمانها و مراکز تجاری و اداری جهت اجرای کنیتکس می باشد.

 

اطلاعات بیشتر

اجرای مولتی کالر

مولتی کالر

رنگ‌ مولتی‌کالر دارای ویژگی‌هایی خاص هستند که این رنگ را از رنگ‌های دیگر متمایز کرده و به آن اولویت داده است.شرکت آدا - تزئینات- مولتی کالرفوق‌العاده تزئینی‌ و در طرح‌های متنوع و رنگ‌های مختلف موجود است. با توجه به فرمولاسیون خاص، امکان ساخت رنگ‌های متنوع و منطبق با هر سلیقه برای ایجاد سطوحی زیبا و چشم‌نواز در بیش از ۴۰ ترام گوناگون را فراهم می‌کند. این رنگ‌ها بسیار شیک، مدرن و دارای تنوع رنگ روز و محبوب اروپاست.مولتی کالر رنگی است که در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار میگیردمانند منازل ،بیمارستان ها ، مراکز آموزشی وبهداشتی ...

 

 

 

 

اطلاعات بیشتر

رنگ کاپوچینو

نقاش ساختمان

 

رنگ آشپزخانه


رنگ کاپوچینوKapuçino  در آخرین مدلهای رنگ آشپزخانه وکابینت  رنگ کاپوچینو بسیارجلب توجه کرده دراین مقاله مدل های که در بازار موجود است به این رنگی نیست پس رنگ کاپوچینو چه رنگی است واین رنگ با چه رنگهای  تناسب دارد.ما در این مقاله نمی خواهم وارد جزئییات شوم با بزرگنمای تعریف کنیم تقریبا به رنگ قهوه کم شیرکه رویش کف کرده است می باشد،و فام این رنگ به رنگ قهوه روشن بوده

نقاشی ساختمان

اطلاعات بیشتر

رنگ آمیزی سالن

رنگ آمیزی در دکوراسیون سالن 

 

در اصل تعریف رنگهای طبیعی در دکوراسیون یک تعریف مشخص وبسیار دقیق وقطعی نیست اما رنگهای که زنده و با براقیت خاص وحنثی وچشم را خسته نکند ضمن ساده گی وزیبایی در عین حال روح وروان افراد ساکن را آرامش دهد.

اطلاعات بیشتر

چه رنگهای با رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی سازگار

چه رنگهای با رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی سازگار است


در چرخه رنگ نارنجی بین قرمز وزرد قرار دارد .این رنگ از قرمزی تحرک وهیجان وازرنگ زرد پخش نورگرفته است ویک رنگ گرم به شمار می آید.این رنگ به رنگ هلوی زرد ویا رنگ زنگ زده گی وبا دارا بودن فام های زیاد توانسته بر هرسبک وطرز دکوراسیونی رنگ نارنجی جایگاه ویژه ای به خود اختصاص دهد وسازگاری این با رنگهای تزئینی در کنار هم یک مجموعه ای در نهایت زیبایی را بوجود می آورد.

دکوراسیونی به رنگ نارنجی

 

اطلاعات بیشتر

رنگ عایق

رنگ عایق


خلا ایجاد شده نانویی در محافظ سرامیکی محصولات رنگ آدا مانند یک زره پوش عمل کرده ودیگر نیازی به عایق کاری پلی استایرن نیست باتوجه منابع محدود انرژی افزایش روز افزون تعرفه های آن ساکنان ساختمانها در فصول سال به این سو حرکت می کنند که با کمترین مصرف انرژی، گرمایش وسرمایش آن را فراهم کنند واین امر از دوجهت مورد بررسی است اولا کاهش آلوده گی محیط زیست وصرفه جویی درهزینه خانوار ها و

اطلاعات بیشتر

رنگ های آنتی باکتریال

رنگ های آنتی باکتریال

روكش‌ها و پوشش‌هاي آنتي باکتریال به آن دسته از مواد اطلاق مي‌گردد كه بصورت بالقوه و بالفعل توانائي كنترل عوامل بيماريزا را در رنگ هاي مختلف دارا مي باشند كه از جمله اين محصولات(آنتی باکتریال) رنگ اپوکسی و رنگ پلی یورتان رنگ های آنتی باکتریال هستند

رنگ ضد میکروب

در این رنگها  از ابتدای ساخت رنگ، پودر نانو را با رزين و افزودنی های مورد نظر مخلوط و آسياب نموده  تا دانه بندی آن به کمتر از 10 میکرون برسد. و خاصیت ضد میکروبی به ان دهد.
خصوصیات رنگ ضد میکروباجرای رنگ آنتی باکتریال- نقاشی شرکت آدا
1. آنتی باكتريال ، ضد قارچ و ضد ويروس
2. افزایش خاصیت پوشش دهی
3. افزایش براقیت

4. افزایش چسبندگی

 

 

اطلاعات بیشتر

پلی پورتان یا اپوکسی

رنگ اپوکسی

پلی پورتانیا اپوکسی

در حال حاضر درمواردی که نیاز به اجرای رنگ امیزی با خواص  مقاوم دربرابر سایش ( رنگ ضد سایش) باشد . از رنگ های اپوکسی یا پلی یورتان استفاده می اجرای پلی یورتان -نقاشی ساختمان آداشود . پوشش های اپوکسی یا پلی یورتان با توجه باری که روی آنها قرار می گیرد ، ضخامت  مناسب لایه اپوکسییا پلی یورتان تعیین می گردد. اپوکسی سطوح فلزی  و اپوکسی سطو ح سیمانی در نحوه اجرا بعضا تفاوت های خواهد داشت. بخصوص اگر اجرای اپوکسی در کف مد نظر باشد ، در این صورت پرایمر اپوکسی مناسب به طور صحیح می بایست اجرا شود.پلی پورتان در برابر اشعه خورشید  آنتی یو وی می باشد.

اجرای پلی یورتان کف

 رنگ آمیزی صنعتی شرکت آدابا تجارب  اجرای پلی یورتان کف  ضد سایش و ضد خش در ایران و کشور های همسایه اماده ارئه خدمات و مشاوره در اجرای رنگ پلی یورتان و رنگ مقاوم در نقاشی ساختمان برابر سایش و خش می باشد .

 رنگ آمیزی صنعتی شرکت آدا  با اکیپ های تخصصی دراجرای یورتان کف  با مشاوره رایکان در خدمت شماست

اطلاعات بیشتر

رنگ استخر

رنگ استخر:

رنگ محیط های آبی و استخراین نوع رنگ ها بیشتر در استخر ها و مخازن ذخیره آب ..... استفاده می شوند در استخر ها و مخازن بتنی  از رنگ استخری  استفاده می شود .
جهت مصرف این نوع رنگ سطح باید کاملاً تمیز و فاقد هر گونه ذرات گرد و خاک یا رنگهای پوسته قدیمی باشد زیرا وجود هر نوع آلودگی و ذرات روی سطح باعث کاهش چسبندگی رنگ بر روی سطح می شود .

رنگ محیط های آبی و استخر  
رنگ استخر دو جزئی پایه پلی اورتان
رنگ استخری تینری  :
رنگ استخری اکریلیک

کارشناسان شرکت  آدا آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و اجراء رنگ های استخر و آمادگی خود را جهت ، نقاشی ساختمان ،بلکا ، پتینه ، مولتی کالر، اپوکسی یا پلی اراجرای رنگ استخر- شرکت آدا تان ، رنگ های دکوراتیو ،کنیتکس ،رنگ آمیزی مخازن، و آماده عقد قرار داد با ادارات و سازمانها و مراکز تجاری و اداری جهت اجرای رنگ های استخر می باشد.

 

 

اطلاعات بیشتر