شرکت خدماتی آدا سرویس

فرم ثبت سفارش خدمات

شما می توانید پیام ها و نظرات و انتقادات پیشنهادی را با تکمیل فرم زیر برای ما ارسال نمائید
ما حتما و ظرف 48 ساعت پاسخگو هستیم

شرکت خدماتی آدا سرویس >

بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان

 

 

اهداف شرکت آدا در بازسازی آپارتمان
1- برآورد هزینه ها را به صورت ریزوشفاف سازی دراختیار کارفرما قرار می دهد تا برای بازسازی آپارتمان با بازسازی ساختمان خود تصمیم درست بگیرد
2- سرعت در انجام کار در عین حال با کیفیت
 3- استفاده از نیروی کارآمد و متخصص
 4- استفاده از طراحان دکوراسیون داخلی  ومهندسین اجرای  باچندین سال تجربه اجرای در امر بازسازی آپارتمان در کشور های اروپایی وایران


 

 

 

 

اطلاعات بیشتر

بازسازی آشپزخانه

بازسازی ساختمان

 

بازسازی آشپزخانه

 

امروزه به آشپزخانه بیش از گذشته در خانه اهمیت داده میشود كه اهل خانه در آن بیشترین ساعاتی باهم به سر می برند، این مکان دیگر تنها جای برای تهیه غذا نیست و حتی آشپزخانه هایی كه بزرگ ترند، به مركز خانه تبدیل شده اند. خانواده برای استراحت در آنجا جمع می شوند، از مهمانان ودوستان خود در آن پذیرایی می كنند، تكالیف شان را انجام می دهند و غذا می خورند. آشپزخانه محیطی خودمانی، ساده و صمیمی است، اما از آنجا كه زمان زیادی را در آنجا سپری می كنیم، دوست داریم تا حد امكان جلوه ی آن دلنشین و جذاب باشد.

اطلاعات بیشتر

بازسازی آشپزخانه قدیمی

بازسازی ساختمان

 

بازسازی آشپزخانه قدیمی

شرکت آدا بازسازی آشپزخانه قدیمی،بازسازی آپارتمانهای نیمه کاره،بازسازی آپارتمانهای قدیمی ،تغییر دکوراسیون داخلی ،وایجاد نور مخفی

 

حفظ وبازسازی خانه های قدیمی برای انسان های امروزی یک نمای سنتی دارد.خانه هایی که ساخت آن ها به چندین سال میرسدنیازبه بازسازی برای نمای بهتروکارایی بیشترداردآشپزخانه ای که قسمتی ازمحیط خانه است واحتیاج به بازسازی داردبایدمراحله مختلفی راطی کند.آشپزخانه های قدیمی به علت داشتن دیوارها ومحدودبودن فضاباعث میشودنورطبیعی به محیط وارد نشود.
 

 

 

 

اطلاعات بیشتر

بازسازی آپارتمانهای قدیمی

بازسازی ساختمان

 

بازسازی آپارتمانهای قدیمی

 

چگونه بناها و آپارتمانهای قدیمی خود را به روز کنیم؟

شرکت مهندسین آدا  این افتخار را دارد که با همکاری افراد فنی و متخصص که باچندین سال تجربه درامربازسازی آپارتمانهای قدیمی این افتخاررا دارد ، بتواند بر اساس خواسته مشتری همراه با ارائه مشاوره از سوی طراحان دکوراسیون ومهندسین معمار مجرب این گروه ،بعداز بازسازی آپارتمان قدیمی به یک آپارتمان مدرن وبروز تبدیل می شود

اطلاعات بیشتر

بازسازی خانه ویلای

بازسازی ساختمان

بازسازی خانه ویلایی 

                                            
  خیلی از شما در خانه های ویلایی زندگی می کنید و یا ویلایی در حومه شهر تهران دارید که خیلی از عمرش می گذرد و ظاهر غیر قابل تحملی پیدا کرده است  بازسازی خانه های ویلایی ذوق سلیقه خاص می طلبد  باید عاشق بازسازی خانه ویلایی باشید.   تا ازیک خانه ویلایی ویرانه به یک خانه ویلایی دلربا تبدیل کرد. درمدت نه چندان زیاد می توان بازسازی زیبا و تمام ایده‌های مورد علاقه خود رادر طراحی نمای ویلا و دکوراسیون داخلی پیاده کرد.

اطلاعات بیشتر

بازسازی ساختمانهای قدیمی

بازسازی ساختمان

 

بازسازی ساختمانهای قدیمی

چگونه بناها و ساختمانهای قدیمی خود را به روز کنیم؟بازسازی ساختمانهای قدیمیشرکت مهندسین آدا  این افتخار را دارد که با همکاری افراد فنی و متخصص که باچندین سال تجربه درامر مقاوم سازی وبازسازی ساختمانهای قدیمی این افتخاررا دارد ، بتواند مقاوم سازی  طبق آیین نامه مقررات ملی ساختمان وبازسازی را بر اساس خواسته مشتری همراه با ارائه مشاوره از سوی طراحان دکوراسیون ومهندسین معمار مجرب این گروه انجام دهد،بعداز بازسازی ساختمان قدیمی به یک آپارتمان مدرن وبروز تبدیل می شود .

اطلاعات بیشتر

بازسازی اتاق خواب کودکان

بازسازی ساختمان

 

بازسازی اتاق خواب کودکان

 

نکاتی درباره ملزومات اتاق کودک :

اتاق خواب محل استراحت وآرامش است ، طراحان دکوراسیون می‌گویند آرامش آدم‌ها از اتاق خوابشان شروع می‌شود. چون اتاق خواب هر شخص یعنی فضای خصوصی‌ زندگی‌است، که اگر متناسب با نیازهای روحی و جسمی‌ او بازسازی  شده باشد، باعث می‌شود آدم با آرامش بیشتری درآن حضور پیدا ‌کند.

اطلاعات بیشتر

بازسازی اتاق نشیمن

بازسازی ساختمان

 

بازسازی اتاق نشیمن

چکونه اتاق نشیمن خود را بازسازی کنید؟
1- اگرسالن پذیرای کوچک دارید رنگ روشن به دیوار بمنظور افزودن بر فضای اتاق نشیمن کوچک، مثل آویختن پرده ها از بلندای  دیوار و پهن کردن یک کف پوش یکسره در سراسر اتاق نشیمن، فضا را می توان منبسط تر نشان داد به طوریکه اینگونه احساس می شود که اتاق نشیمن بزرگ و آفتاب گیرتر شده است.
2- اگر امکان دارد میز ناهار خوری به جای اینکه وسط اتاق باشد، به سمت پنجره بکشانید . برای ایجاد حس یک کافی شاپ کنار خیابانی دنج، از یک فانوس بزرگ بیرونی استفاده کنید. قرار دادن آنها در یک جای کوچک باعث ایجاد محیطی رمانتیک در  شب ها می شود.

اطلاعات بیشتر

قیمت بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

 

قیمت بازسازی ساختمان

پایین بودن عمر مفید ساختمان‌ها ساخت ساز بی کیفیت در کشور ما باعث شده است خریداران بعداز چند سال وحتی ساختمان نوساز را بازسازی کنند .

 

 

 

اطلاعات بیشتر

بازسازی و نوسازی

بازسازی ساختمان

بازسازی ونوسازی


باتوجه به تغییرات سریع علوم ساختمان وتغییرات آیین نامه ها  وتحول در طراحی دکوراسیون داخلی ،بازسازی ،نوسازی ومقاوم سازی ،اهمیت ویژه ای برخوردار است . شرکت آدا با اتکاء به تجربه کشورهای پیشرفته دایره بازسازی و مدرن سازی ساختمان را بسیار گسترده بر عهده گرفته است. در صورت تمایل متقاضیان، مبله ساختمان در ابعاد وسیع شامل گاز، لباسشویی، مبل، پرده،

 

اطلاعات بیشتر

بازسازی خانه های قدیمی

بازسازی خانه های قدیمی

اطلاعات بیشتر

تعمیرات ساختمان

بازسازی ساختمان

تعمیرات ساختمان

بازسازی ونوسازی (خانه ،آپارتمان وساختمان )
اگر چندین  سالی در خانه یا آپارتمان سکونت دارید برای لذت بردن از فضای داخلی ودکوراسیون خانه احتیاج به یک سری تغییرات وبازسازی دارید . طراحی و تغییرات مدرن،خانه یا آپارتمان شما را به یک مسکن قابل سکونت و زیبا تبدیل می کند. در واقع با صرف هزینه‌ای کمتربا مشاوره ،طراحان وکارشناسان شرکت آدا این امکان فراهم است که خانه‌ای سنتی و قدیمی شما را امروزی و زیبا کرده.

 

اطلاعات بیشتر

بازسازی خانه

 بازسازی خانه


وقتی چند سالی درخانه ای زندگی می کنید برخی قسمت های آن فرسوده و خراب می شود و هم چنین ساکنین آن خانه نیاز به تنوع و تحولی در خانه احساس می کنند.اگر سیستم لوله کشی خانه آسیب ندیده ونیاز به تعویض ندارد بازسازی خانه را ازآشپزخانه شروع می کنیم.شرکت آدا بازسازی خانه،بازسازی آپارتمانهای نیمه کاره،بازسازی آپارتمانهای قدیمی ،تغییر دکوراسیون داخلی ،وایجاد نور مخفی
از آنجایی که آشپزخانه از مهم ترین قسمت های خانه است و رفت و آمد در آن زیاد بوده و تقریبا تمام افراد خانواده مقداری از زمان خود را در آن سپری می کنند، از این رو دکوراسیون آن از اهمیت زیادی بر خوردار است و باید به نحوی باشد که برای افراد تازگی داشته باشد.رنگ آمیزی یا تعویض کابینت ها جلوه آشپزخانه را می تواند تغییر و تحول چشم گیری در فضا ایجاد کند زیرا بیشترین سهم فضای آشپزخانه به کابینت ها اختصاص دارد ویکی ازپرهزینه ترین آیتم های بازسازی خانه تعویض کابینت  است.
برای این کار لازم نیست هزینه زیادی را متقبل شوید و به تعویض کلی کابینت ها بپردازید بلکه می توانید درب کابینت ها راعوض کنید وهمچنین اگر کابینت های فعلی شما از جنس چوب است می توانید با یک رنگ آمیزی ساده و استفاده از جلا دهنده جلوه آن ها را نو و زیبا کنید.قدم بعدی تعویض نمای کانتر آشپزخانه است که بسته به رنگ جدید کابینت ها و چیدمان آشپزخانه می توانید از جنس های متنوعی برای کانتر جدید واستفاده ازکاشی های جدید برای کف و دیوار آشپزخانه است.
 

اطلاعات بیشتر

بازسازی دفتر کار

بازسازی دفتر کار

آیا جزء کسانی هستید که وقتی زیادی از خود را در شبانه روز در دفتر کارتان می گذرانید؟آنگاه مکانی که فعالیت می کنید بازسازی آن اهمیت پیدا می کند.در بازسازی دفترکار تقیسم بندی فضا نورپردازی ودکوراسیون شیک وزیبا وکارایی همه مهم هستند.اگر دفترکار به درستی از محصولات مناسب ومبلمان طراحی وچیدمان شود هم بسیارکاربردی وهم دفتر کار زیبا چشم نواز خواهد شد.صندلی چرمی ومیزهای کاربردی و از شلوغی جلوگیری می کند واین بهترین راحل برای محوکردن برجستگی قفسه ها می باشد.

اطلاعات بیشتر