شرکت خدماتی آدا سرویس

فرم ثبت سفارش خدمات

شما می توانید پیام ها و نظرات و انتقادات پیشنهادی را با تکمیل فرم زیر برای ما ارسال نمائید
ما حتما و ظرف 48 ساعت پاسخگو هستیم

شرکت خدماتی آدا سرویس > دکوراسیون

نمونه های دکوراسیون سینمای خانگی

 

نمونه های دکوراسیون سینمای خانگی

 

دکوراسیون سینمای خانگی کاملا متفاوت از دیگر طراحی هاست اینها ایده های جدید در معماری طراحی دکوراسیون سینمای خانگی وداخل اتاق نشیمن طراحی می شوند.

بطوری خاص درخانه های بسکتبالست ها،وفوتبالیست ها و...چنین اتاق های می بینید وبرای بعضی از حرفه ها سینمای خانگی لازم وضروی می باشد .

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون قالی برای اتاق خواب

 

دکوراسیون قالی برای اتاق خواب

 

تصاویر قالی های زیبا مد سال 2015 ونقش آنها در طراحی دکواسیون داخلی اتاق خواب

همانطوری که می دانید برای طراحی دکوراسیون خانه جدید وبا بازسازی آپارتمان ها وخانه وکسانی که به دنبال تغییردکواسیون منزل درسال جدید هستند استفتاده از قالی های زیبا ومد سال لازم وضروری است مادراینجا تصاویری از بهترین قالی های دکوراسیون سال 2015 برای اتاق خواب نشان داده ایم .

حال می توانید با دیدن این نمونه ها بهترین قالی اتاق خواب خود انتخاب کنید

اطلاعات بیشتر

آشپزخانه به رنگ سیاه و سفید

 

دکوراسیون سیاه و سفید برای آشپزخانه

 

 

آشپزخانه با دکوراسیون عمدا سفید بیشتر دیده می شود اما آشپز خانه با دکوراسیون  سیاه وسفید کمترروبرو می شویم مثل اینکه رنگ سیاه برای آشپزخانه سنگینی می کند واین یک قانون است.با این حال تعادل میان سفید وسیاه  یک آشپزخانه شیک وتمیز و لوکس را بوجود می آورد.


آشپزخانه به رنگ سیاه و سفید

اطلاعات بیشتر

ترکیب رنگ مبلمان

 

دکوراسیون ترکیب رنگ مبلمان

 

درسالهای اخیردر سالن ها رنگ های مانند صورتی،آلویی،فیروزه ای و رنگ اخرایی وشبه به آن ورنگ های گرم وپر جنب جوش در ترکیب رنگ مبلمان سهم خیلی زیادی را به خود اختصاص داده است.در سایه فن آوری نوین وصنعت مبلمان نمونه های زیادی ازدکوراسیون مبل رامی توان دید دراین زمینه طرح ورنگ های مختلف در مبلمان می توان خلق کرد.بسیاری از خانه هابه جای استفاده از تک رنگ،ترکیبی ازدورنگ متفاوت درمبلمان استفاده می کنند.با توجه به توضیحات بالا ترکیب رنگ های متفاوت در مبلمان در اولویت قرار دارد.

ترکیب رنگ مبلمان

اطلاعات بیشتر

ایده های در دکوراسیون حمام

 

ایده های در دکوراسیون حمام


بعد از انتخاب کاشی وسرامیک حمام وسرویس ها ترجیحا دغدغه اصلی مجریان وکارفرمایان انتخاب رنگ ودکوراسیون مبلمان حمام است .در بازسازی حمام های قدیمی ویا حمام های نوساز درحال ساخت انتخاب رنگ ومدل  دلخواه برای مبلمان ودکوراسیون و آنچه که بعد از تکمیل بدست می آید رول اصلی را بازی می کند درانتخاب دکوراسیون براینکه تصمیم درست بگیرید ابتدا از راه مطالعه ایده های جدید وبعد از دیدن نمونه های اجرا شده می توانید دکوراسیون حمام وسرویسهای تان را طراحی واجرا کنید.

ایده های در دکوراسیون حمام

 

اطلاعات بیشتر

نورپردازی راهروها و ورودی ها با LED

 

نورپردازی راهروها و ورودی ها با LED

 

دکوراسیون کاذب ایجاد شده باکناف روی دیوارها وسقف ها با طراحی های متفاوت با نورپردازی LEDیاCOB،وریسه های شیلنگی جهت روشنایی و نورپردازی در سالهای اخیر بسیار متداول شده.اگر یکی از مدلهای نورپردازی را اولویت بدهید آنگا هم روشنایی وهم فضایی شگفت انگیزی برای ورودی خانه بدست می آورید.طراحی وانتخاب مدل نورپردازی، باید مناسب فضای خانه باشد.

نوپردازی ورودی

اطلاعات بیشتر

چگونه باید خانه را نورپردازی کرد

 

چگونه باید خانه را نورپردازی کرد

 


تشخیص اینکه درخانه روشنایی به اندازه وخوبه خارج ذهن وتصور ماست.اما می توان گفت که روشنایی خوب یعنی در زمان مورد نیاز نور کافی داشته باشد.روشنایی بد است (ای کاش کمی نور بیشتر می شد یا اینکه نور چشم ما را می زند) بنابراین نورپردازی صحیح نبوده،در این صورت خودتان را سرزنش نکنید ،می توانید مشکل را با افزایش وکاهش نور برطرف کنید.

چگونه باید خانه را نورپردازی کرد

 

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون روشنایی سقف با LED

 

دکوراسیون  روشنایی سقف با  LED
 

به دوعلت اصلی روشنایی با ال ای دی رفته رفته مشهور می شود.لامپ های ال ای دی ضمن صرفه جویی انرژی درسیستم روشنایی وتنوع طراحی بسیار گسترده است درهرمکان امکان خلق فضای متفاوت است .درسال های اخیر بسیارجلب توجه کرده و ازمحصولات روشنایی ال ای دی جهت ایجاد نور مخفی  درسقف ها کار می شود.

نمونه های نورپرداری ال ای دی

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون دیوار سال 2015

 

دکوراسیون دیوار سال 2015


پوسترهای به صورت یک پنجره باز شده به طبیعت به دیوار چسبانده می شود،که مناظر پنجره ای گفته می شوند.
پوسترهای مناظر استفاده شده ایده های جدید در سال 2015می باشد.
چنانچه در کلان شهر زندگی میکنیم چه کسی نمی خواهد زمانی که که یکی از پنجرهایش راباز می کند می تواند جزایر مالدیوویا سایر جزایر ومناظر زیبای دنیارا ببیند ویا منظره پاریس ویا دیگرمناظر پنجره ای داشته باشد.

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون دیوار خالی

 

دکوراسیون دیوارهای خالی

 


بعد از انتخاب  رنگ  دیوار و رنگ مبلمان، نوبت به دست و پنجه نرم کردن با رنگ پرده هاست زمانی که این سه آیتم یعنی رنگ خانه، رنگ مبلمان ،رنگ پرده ها انتخاب شدند .به نظر می رسد که هنوز دکوراسیون خانه تمام نشده زیرا دیوار ها خالی شما را اذیت می کند باید برای پر کردن جای خالی دیوار ها تابلوها و اشیای دکوراتیو مناسبی انتخاب شود.می توان گفت کار سخت و دشوار است .بعضی از خانه ها اشبا و لوازم ،دکوراسیون سالن را تمام می کند، وجود دیوار خالی را حس نمی کنید.و اما در بعضی آپارتمان ها دیوار ها نیاز به حرکت دارند و سالن یا اتاق نشیمن به نظر تمام نشده می آید . در این وضیعت غیر از آویزان کردن تابلوها  باید راه های دیگری برای دکوراسیون دیوارها باید بدانید.

 

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون خانه با کاغذ دیواری فیروزه ای

 

دکوراسیون خانه با کاغذ دیواری فیروزه ای

 

با کاغذ دیواری به رنگ فیروزه ای در دکوراسیون داخلی خانه یک نقطه مرکزی خلق کنید . رنگ فیروزه ای می تواند توجه جلب کردن  و کسانی که اهمیت آن نقطه را دو چندان کند.کسانی که تفاوت را در دکوراسیون خانه می خواهند بک دیوار را کاغذ دیواری به رنگ فیروه ای کارمی کنند وآنهایی که می خواهند با آمیختن رنگها ،حال وهوای خانه تغییر دهند  و از رنگ های روشن دیوار ها خسته شده اند رنگ فیروزهای به کمک آنها خواهد آمد ورنگ فیروزهای از همه بیشتر با رنگ طلایی، وسفید در کنار هم بسیار زیا وشگفت انگیز خواهد بود.

 

اطلاعات بیشتر

نقش رنگ بژ در دکوراسیون داخلی

 

نقش رنگ بژ در دکوراسیون داخلی


در دکوراسیون و دیوار های خیلی از خانه ها با رنگ بژ روبرو می شوید چون که رنگ بژ یکی از پر کاربرد ترین واصلی ترین رنگ در رنگ آمیزی دکوراسیون داخلی بشمارمی آید.در فرش ها و قالی ها ،مبلمان،پرده ها ورنگ آمیزی دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد.رنگ بژ با هر رنگی در نهایت ظرافت تناسب دارد کاربرد این رنگ در کنار رنگ های دیگر بسیار عملی بوده .بطوری که ..

 

اطلاعات بیشتر

رنگ دکوراسیون سال 2015

 

رنگ دکوراسیون سال 2015

 

رنگ سال 2015 توسط شرکت معروف وقدیمی در زمینه رنگ دکوراسیون بنام پنتون اعلام شد.مارسل، مارسل اسم شهری است در منطقه ای سیسل که شهر با شرابش معروف می باشد نام رنگ سال 2015 نیز از اسم این شهر گرفته شده، تن تیره این رنگ، رنگ بطری شراب وتن روشن آن گل خشک را یاد آور می کند.این رنگ در اظهاز نظرها تقریبا قهوه ای با قرمزی زیاد شناخته می شود رنگ های که با رنگ سال 2015 هماهنگ وبه هم می آیند مشاهده خواهید کرد.

 

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون اتاق ناهار خوری به سبک کلاسیک

 

دکوراسیون اتاق ناهار خوری به سبک کلاسیک

 

اتاق ناهار به سبک کلاسیک هم اعیانی وهم ظریف وزیباست این دکوراسیون را نزدیک به سبک رومانتیک گفته می شود .در این دکوراسیون آویزیک لوستر زر و برقدار از وسط میر ناهار خوری توجه را به خود جلب می کند و سبک اتاق را برجسته ونوراش چشم را می نوازد.

اطلاعات بیشتر

جدیدترین و مدرنترین طراحی آشپزخانه

 

جدیدترین و مدرنترین طراحی آشپزخانه


ما در این گالری عکس ها طرح های جدید و مدرن دکوراسیون آشپزخانه را به نمایش می گذاریم. آشپزخانه، تنها مکانی است که خانه را برای صاحب اش دوست داشتنی وزیبا نشان می دهد . بعضی از ما با اینکه طراحی آشپزخانه کلاسیک را دوست داریم ولی ایده های وطراحی های مدرن آشپزخانه ناخدا گاه ما را به خود جذب می کند طرح ها وایده های جدید دکوراسیون آشپزخانه در حالی ذهن وفکر ما رااز کلاسیک به آشپزخانه مدرن تغییر می دهد که با کمک

اطلاعات بیشتر

ایده های دکوراسیون ورودی

 

ایده های دکوراسیون ورودی


در این مقاله بهترین دکوراسیون ورودی وایده های جدید را به شما معرفی می کنیم در معماری مدرن به خصوص در پروژه های خصوصی اولین مکانی که وارد می شوید این فضا است که مساحت آن 5الی10متر مربع طراحی می شود ویا در ورودی اتاق ها،اتاق نشیمن،سالن،آشپزخانه و یا در ورودیهای اتاق های که خیلی اهمیت دارد در نظر می گیرند و

 

اطلاعات بیشتر

بهترین میزها

 

بهترین میزها

 

اگردر آشپزخانه  و اتاق پذیرایی تان دنبال طرح جدید ومتفاوت می گردید.فراموش نکنید که دکوراسیون آشپزخانه کامل نمی شود مگر یک میز مناسب وزیبا انتخاب کنید. میز زیبا حال وهوای دکوراسیون آشپزخانه  واتاق پذیرایی شمارا متحول می کند .در این عکس ها میز های خیلی متفاوت ،دکوراتیو،مدرن را مشاهده می کنید. نمونه وطرح های موجود در این گالری حتما در انتخاب میز آشپزخانه کمک تان می کند.

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون دفترکار در خانه


دکوراسیون دفترکار در خانه


گسترش علم ، فناوری،اینترنت وتکنولوژی  باعث افزایش کار درخانه شده به همین خاطر ایجاد دفتر کار در منزل رو به افزایش است یا دارند.دفتر کار خانگی واقعا برای کسانی که می خواهند مشکلات ناشی از محیط کار مانند همکاران مزاحم،اشخاص بی بندبار،آقابالاسر نداشته باشند،ناهنجارهای محل کار،کرایه حمل و نقل و مشقت ها و چیزهای که به عقل آدم خطور نمی کند باعث می شود که بعضی از افراد به فکر ایجاد دفتر کار در منزل باشند وبرای مشاغل چون مشاوره،حسابداری،طراحی گرافیک،خدمات وب و...بسیار مناسب است کسانی که دفتر کار خانگی دارند می خواهند تغییر دکوراسیون دهند و یا می خواهند بازسازی کنند این عکس ها به آنها کمک می کند که بهترین ایده ها و دکوراسیون دفتر کار بهره مند شوید.

 

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون منزل 2

 

دکوراسیون منزل 2


باید ها و نباید ها برای تزئین و دکوراسیون یک منزل زیبا چیست؟
ما به کسانی که به زیبا کردن خانه فکر می کنند، ایده دکوراسیون متفاوت ،زیبا و با سبک های مختلف ومناسب هر سلیقه ارایه می دهیم هدف از جمع آوری این عکس ها  به نمایش گذاشتن ایده های دکوراسیون مدرن وکلاسیک و...

 

اطلاعات بیشتر

ایده های دکوراسیون اتاق ناهارخوری

 

ایده های دکوراسیون اتاق ناهارخوری

 


نوشته هایمان را در مورد دکوراسیون ادامه می دهیم .در این مقاله ایده ها و دکوراسیون و طراحی اتاق ناهار خوری با شما در میان می گذاریم اتاق ناهار خوری باید جادار و خودمان را در آن راحت حس کنیم با تعداد کمی مبلمان و با لوازم زیبا می توان بهترین دکوراسیون را بوجود آورد .در اتاق ناهار خوری از رنگهای گرم و اشتها آور یا رنگ های روشن خنثی بکار برد که رنگ لوازم وغذا ها را برجسته نشان دهید. شما هم می توانید برای دکوراسیون اتاق ناهارخوری تان از ایده ها و طراحی های جدید در عکس های زیر بهره مند شوید.

 

اطلاعات بیشتر

ایده های دکوراسیون سالن 2


 

ایده های دکوراسیون سالن 2


کسانی که می خواهند سالن خانه ،آپارتمان ویا منزل خود را بازسازی یا تغییراتی ایجاد کنند. تصمیم گرفته اند ولی طرح با ایده جدیدی ندارند یا آنهای که می خواهند دکوراسیون یکی از گوشه های سالن را تغییر دهند،اما نمی دانند که چه کاری باید بکنند.ما در این گالری عکس بهترین دکوراسیون وایده های جدید را برای شما جمع آوری کرده ایم وامید داریم با الهام گرفتن ازآنها بهترین وزیبا ترین دکوراسیون را برای سالن تان انتخاب کنید.

 

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون دوچرخه در باغچه

 

دکوراسیون دوچرخه در باغچه

 

دراین عکس ها دکوراسیون یک باغچه زیبا را به اشتراک می گذازیم .دکورهای دوچرخه باغچه شما را زیباتر کرده و جلوه شگفت انگیزی بدست می آورد.من در دکوراسیون خارجی بسیاری می دیدم واقعا خوشم می آمد به همین خاطر در اینجا با شما در میان گذاشتیم . دکوراسیون دوچرخه ...

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون فواره ها

 

دکوراسیون فواره ها

 


صدای آب انسان را آرامش واستراحت می دهد ممکن است خانه هایمان در کنار نهر یا رودخانه نباشد اما این شرایط را می توان در باغچه هایمان به وسیله دکوراسیون فواره ها بوجود آورد آنگاه در هنگام  نشستن در باغچه  با صدای شر شر آب  جسم وروح مان آرام بگیرد.در دکوراسیون  فواره ها پیدا کردن مدلهای متفاوت امکان پذیر است هر چه بیشتر نمونه دکوراسیون فواره را ...

اطلاعات بیشتر

عکس های زیبای خانه

 

عکس های زیبای خانه


از نقاط مختلف جهان بعضی از خانه ها با دکوراسیون زیبای نمای خارجی ،باغچه ها ،استخرها و...در این گالری قرار دارده ایم. امید واریم ازدیدن دکوراسیون خارجی این خانه ها لذت برده باشید.

 

 

اطلاعات بیشتر