شرکت خدماتی آدا سرویس

فرم ثبت سفارش خدمات

شما می توانید پیام ها و نظرات و انتقادات پیشنهادی را با تکمیل فرم زیر برای ما ارسال نمائید
ما حتما و ظرف 48 ساعت پاسخگو هستیم

شرکت خدماتی آدا سرویس >

مونولیت (monolith)


مونولیت ( monolith )

  تولید و اجرای پوشش های نوین (monolith)

       از همان اوایل تاسیس شرکت مهندسین آلان دمیر آذر ( آدا ) بخشی با نام پوشش های نوین درداخل و نمای بیرون ساختمان  با هدف ارائه خدمات فنی و تخصصی در صنعت و ساختمان تاسیس گردید.شرکت آدا - نما - مونولیت

گروه مهندسین این شرکت جدیدترین متریال های کاربردی با کاربری متنوع را برای فعالیین بخش ساختمان معرفی می نماید.

مولفه های که امروزه در انتخاب یک پوشش مناسب برای نمای ساختمان در نظر می گیرند : دوام – پایداری – سبکی – ارزان بودن – قابلیت تعمیر و نگهداری ارزان و داشتن رنگهای شاد و روحبخش و امکان طراحی های متنوع می باشد.

 

اطلاعات بیشتر

رولسر

    رولسر چیست ؟ رولسر (rolser )  پلاستر ترکیبی آماده که با ضخامت مناسب بافت قابل اجرا برای سطوح داخلی و خارجی ، مانند نمای ساختمان می باشد.
مزایای رولسر
نمای رولسرازمزایای نمای رولسر می توان به موارد زیر اشاره نمود:
    1-   پوشش ترکها و نواقص : به علت بافت دار بودن محصول رولسر ، ترکهای ساختمان را پوشانده و موجهای زیر کار را تا حد مناسبی پوشش می دهد
       2-   سرعت اجرا : نسبت به خیلی از پوششهای داخل ساختمان و پوششهای نمای ساختمان سرعت اجرای رولسر بسیار بالاست و در نتیجه در مدت زمان کمتری می توان سطوح ساختمان را اماده نمود و این از مزیت های رولسر نسبت به سایر پوششها ی نمای ساختمان درصرفه جویی زمان ونیروی کار محسوب می شود
     

اطلاعات بیشتر

تراسل

         درسالهای اخیر تحولات و پیشرفتهای زیادی در زمینه کاهش هزینه ساختمان صورت گرفته است  سبک سازی بعنوان یک ایده جدید و مهم در ساختمان مطرح استنمای تراسل  ومهندسان ایده های متفاوتی را دراین زمینه خلق کرده اند. به عنوان مثال : بتن سبک ، پارتیشن ها ، 3d پنل ها ، کناف و چسب کاشی ( جایگزین ملات سنگ ) و متریالهای جدید در نمای ساختمان و غیره .... یکی از مهمترین دستاورد  در نتیجه سبک سازی ساختمان کاهش آمار تخریب و تلفات ناشی از زلزله می باشد و همچنین افزایش سرعت اجرای پروژه ها می باشد.و رسالت گسترش فرهنگ سبک سازی ساختمان بر عهده مهندسان ساختمان و طراح می باشد .

اطلاعات بیشتر

رنگ نما

نمای ساختمان

رنگ نما

اكريليك براق سيليکونی مخصوص نما


اين پوشش بر پايه رزينهای اكريليك و سيليکون امولشن بوده ضمن اینکه دارا ی قدرت پوشش بالا ومقاومت فوق العاده در نمای ساختمان نسبت به شرايط جوی مختلف آب وهوای ایران تولید شده است و با ايجاد سطحی زيبا و بادوام با ويژگی آب گريزی و غبار گريزی از سطح ،سطوح ساختمانی را به مدت طولانی محافظت نمايد.
 

 

اطلاعات بیشتر

سیمان شسته

سیمان شسته


نمای سيمان شسته ترکیبی است  ازسنگ دانه های 0.5 الی 1 سانتی با مواد معدنی که با نسبت لازم باهم مخلوط شده و بعد در نمای ساختمان در محلهای مشخص شده با تیغه های مخصوص ، پاشیده شده و به وسیله شمشه صاف می گردد این پوشش نمای ساختمان با هزينه اي نسبتا مناسب و بر روي سيمان آستر (سیمان پلاستر) قابل اجرا است و به عنوان نماي تمام شده سطوح مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.
 انواع نماهای سیمانی که بیشترمطرح هستند عبارتند از: نمای شستهنمای چکشینمای رومی
نمای سیمان شسته  در بیشتر ساختمانهای بلند مرتبه و یا در ویلا ها  مورد استفاده قرار می گیرد .

 

اطلاعات بیشتر

سیمان سفید

نمای سیمان سفید

     نمای ساختمان  یکی از اصول اساسی ساختمان به حساب می‌آید، زیرا قبل از ورود به داخل ساختمان قضاوت بیننده از روی نمای بیرون ساختمان صورت می گیرد .بنابراین طراحی و ساخت آن باید تحت سیمان سفیدضوابط و مقررات واحد انجام بگیرد .شهرداری ها بایستی نماهای زیبا ،مقاوم دربرابر زلزله ،سبک و... پیشنهاد و در برنامه قرار بدهند. تطابق نمای ساختمان‌های درحال ساخت با شرایط اقلیمی و طرا حی آن با توجه به فرهنگ منطقه و شهر انجام گیرد . این از رسالت شهرداری ها می باشد که نماهای سبک و کم خطر و مدرن وبروز به سازنده گان پیشنهاد داده وباتوجه به آن ، پایان کار صادر نمایند.تا شاهد حوادث ناگواری مانند افتادن سنگ نمای ساختمانها برسر عابرین وساکنین نباشیم. ودر حوادثی مانند زلزله تلفات کمتری داشته باشیم. شرکت آدا آماده ارائه خدمات تخصصی نمای ساختمان و پوشش های سنتی و مدرن برای نمای خارج ساختمان می باشد . در ادامه به تشریح مختصر از  نمای سیمان سفید پرداخته و مزایا و معایب استفاده از سیمان سفید در نمای خارج ساختمان را برای علاقه مندان ذکر می کنیم.

اطلاعات بیشتر

مونو شات ( mono shut )


طراحی و اجرای نما

طراحی و اجرای نما

   درهربنا اولین برخورد افراد با ساختمان از طریق نمای بیرونی  شکل می گیرد،نمای ساختمان تاثیرات روحی وروانی بسزایی در نتیجه گیری اشخاص به کیفیت و نوع ساخت پروژه شماطراحی و اجرای نما دارد در صورتی که طراحی و اجرای نما  درست و با کیفیت انجام شود در نمای ساختمان شما می تواند اثری مثبت و به یاد ماندنی را در ذهن بیننده تداعی کند،امروزه طراحان نمای ساختمان وکارفرمایان معتقدند نمای ساختمان بایستی زیبا،با دوام،سبک،قیمت مناسب،مقاوم در برابر عوامل جوی ،کمترین خطر درهنگام زلزله ،نگهداری آسان و... باشد.بدین منظور کشورهای پیشرفته جهان استفاده ازنماهای مدرن ونمای ارزان قیمت و بی خطر  ودارای تنوع و سرعت اجرا در طراحی و اجرای نما روآورده اند.

اطلاعات بیشتر

نما و حفاظت

    نما وحفاظت

     اولین وظیفه‌ای که نمای ساختمان عهده‌دار شده، حفاظت است. انسان‌ها برای حفاظت از عوامل جوی و اقلیمی، گرما وسرما برای خود فضایی را به نام خانه ایجاد کرنمای ساختماندند. واطراف خانه رابا مصالحی می پوشاند تاانسان را دربرابرباد، باران، گرما و سرما محافظت کند،ولی انسانها باید از مصالحی استفاده می کردندکه در برابر شرایط جوی مقاوم باشد،ازاین رو نمای ساختمان از اهمیتی ویژه ای برخوردار شد.بنابراین مهندسان متریال نمای ساختمان راازمصالحی انتخاب کردند که چندین ویژگی داشته باشد،عبارت اند:

اطلاعات بیشتر