شرکت خدماتی آدا سرویس

فرم ثبت سفارش خدمات

شما می توانید پیام ها و نظرات و انتقادات پیشنهادی را با تکمیل فرم زیر برای ما ارسال نمائید
ما حتما و ظرف 48 ساعت پاسخگو هستیم

شرکت خدماتی آدا سرویس > نظافت منزل

نظافت منزل و انواع لکه برها و لکه زداها

 

نظافت منزل و انواع لکه برها و لکه زداها

 


نظافت منزل جزء کارهای است که کمتر کسی می تواند ادعا کند که انجام نداده است با توجه اهمیت نظافت منزل شناخت لکه‌برها ولکه‌زداهای شیمیایی و غیر شیمیایی برای هر کس لازم است،تا نظافت منزل را سریع تر و بهتر و بدون آسیب رساندن به لوازم منزل انجام دهیم و محاسن و معایب هرکدام را بدرستی بشناسیم و نظافت وپاک کردن قسمت های مختلف خانه را با مواد و پاک کننده مناسب تمیز کنیم . در حال حاضر برای نظافت منزل بیشتر از مواد غیر شیمیایی  استفاده می کنند با اینکه این مواد مضراتی چون حساسیت ،آلوده گی محیط زیستی، آلرژی و... دارد اما استفاده از آنها در حال گسترش است به همین جهت باید خواص و کاربرد آنها را به خوبی بشناسیم .

اطلاعات بیشتر

نظافت معنوی

 

نظافت معنوی


توجه به نظافت و تمیزی برای هر شخصی پوشیده نیست ، نظافت و پاکیزه گی به انسان زیبایی، سلامتی ،شادابی و ده ها محاسن دیگر را بهمراه دارد وقتی از نظافت جسم وبدن ،لباس،نظافت منزل،نظافت محیط ،نظافت شهر،مدرسه و...اهمیت نظافت در زندگی انسان را نشان می دهد.

اطلاعات بیشتر

نظافت چیست؟

 

نظافت چیست؟


نظافت و پاکیزگی یکی از مباحثی که درهمه جوامع بشری مطرح است و در گذشته نیز مطرح بوده و در آینده هم مطرح خواهد بود.نظافت یعنی پاک شدن از هر گونه آلوده گی ها و نظافت یعنی هر چیزی که به بدن و روح انسان ضرر می رساند دوری جستن.

اطلاعات بیشتر

چرا باید نظافت کنیم؟

 

چرا باید نظافت کنیم؟

 


1-    جذاب و زیبا نگه داشتن یک محیط و دورکردن هر نوع  گرد وخاک،کثیفی،آشغال از محیط زندگی وکار،رضایت مردم را جلب می شود.
2-    برای میکروب زدایی وضد عفونی کردن یک محیط ،نظافت بهداشتی اهمیت ویژه ای دارد.اگر محیط به اندازه کافی تمیز نباشد محل مناسب برای رشد باکتری می باشد وبعضی باکتری ها زندگی انسان را مختل می کند.ودر نتیجه بسیاری از بیماری ها شیوع پیدا می کند وحتی سبب مرگ انسان می شود.نظافت محیط ها طبق دستور العمل بهداشتی انجام نشود با خطرات زیاد ی روبرو خواهند شد.

اطلاعات بیشتر

فواید نظافت چیست؟

 

فواید نظافت چیست؟

 


1- نظافت جذابیت،دل انگیزی،دل ربایی مکانها و محیط را تضمین می کند.عاری کردن کف ها دیوارها از گرد وخاک وآشغال ونظافت بهداشتی و ضدعفونی ، زیبایی آن مکان را دو چندان می کنند.

اطلاعات بیشتر

نظافت با بخارشو چیست؟

 

نظافت با بخارشو چیست؟

 


در سالهای اخیر با رشد علم و فناوری لوازم وشوینده های نظافت نیز  رو به گسترش بوده است و امروزه در حال جایگزین شدن نظافت مدرن به جای نظافت کلاسیک وقدیمی  می باشد، که بخارشوی یکی از آنهاست.

 

اطلاعات بیشتر

تاریخچه نظافت درایران

 

تاریخچه نظافت در ایران


مردمان ایران در زمینه نظافت ، چه قبل از اسلام و چه بعد از آن، همواره از پیشگامان این عرصه به شمار می رفتند. وسواس ایرانیان زرتشتی در پاک نگاهداشتن آب ، خاک ، هوا و آتش ، زبانزد یونانیان بوده است. هرودوت و گزنفون درباره آن قلمفرسایی کرده و نوشته اند که : ایرانیان هیچ چیز آلوده و کثیفی را در آب نمی ریزند و

اطلاعات بیشتر

آموزش نظافتچی

 

آموزش نظافتچی


در قرن بیستم، بالا رفتن آگاهی و سطح فرهنگ عمومی و هم چنین آشنایی افراد اجتماع با قوانین نظافت بهداشتی، در تحقق بخشیدن آمال دانشمندان نظافت و پاکیزه گی در ریشه کنی بسیاری از بیماری ها مؤثر بوده . هدف ازآموزش نظافت بهداشتی، آشنا ساختن انسان ها برای رعایت نظافت وپاکیزه گی است.

اطلاعات بیشتر

اهمیت نظافت برای سلامتی

 

اهمیت نظافت برای سلامتی چیست؟؟

 


آنچه که باید برای محافظت ازسلامتی خودمان در برابر محیط های مضر بدهیم .اقداماتی که در جهت نظافت وپاکیزه کی وضدعفونی کردن محیط شناخته می شود.مسئولیت نظافت هرانسان به عهده خودش است. در سن کودکی از طرف مادر،پدر ومعلمان نظافت را به آنها آموزش داده می دهند وبعد از کودکی نظافت تنها از سوی خودش باید انجام شود.مثلا بعد از سرویس بهداشتی و خوردن غذا شستن دست ها یک عادت است.بعد از انجام فعالیت روزانه دوش گرفتن هم یکی دیگر از برنامه های نظافت است.

اطلاعات بیشتر

نظافت پوشاک

 

نظافت پوشاک


آراستگی، نظافت موها و نظافت لباس، از نکات قابل توجه در نظافت فردی است که در روایات نیز بدان اشاره شده است . پوشیدن لباس مناسب نیز در سلامت فرد مؤثر است؛

اطلاعات بیشتر