خدمات نظافت منزل بریانک > خدمات نظافت منزل بریانک

 

خدمات نظافت منزل بریانک

 

خدمات نظافت منزل بریانک :66942049  و 66942039   و پشتیبانی 09195096981

 

شرکت آدا مفتخر است با 18000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آزربایجان،جمهوری،نواب ،توحید آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک آزمایش ، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامب ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ، امیرآباد ، بازار تهران ، پارک شهر ، تخت طاووس ، امام خمینی،  جمهوری ، حسن‌آباد، سهروردی ، طالقانی ، عباس‌آباد ، لاله زار ، بهارستان ، هفت‌تیر، یوسف آباد ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، استاد معین ، شهرک چشمه، شهران ، بریانک ، هاشمی ، قزوین ، و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

 

بیست نکته مهم  برای نظافت اتاق در  20 دقیقه :

 

نظم ومرتب نگه داشتن روزمره، اتاق خواب با مشکلات زندگی امروزه  شاید زیاد هم آسان نباشه. حتی در طول روز برای مرتب ونظم دادن آن بکار می گیرید اما استفاده ای از این فضا می کنید ، مانند خوابیدن ، بیدار شدن از خواب یا خوردن خوراکی جزئی ، این شرایط را به وجود می آورد که در مدت زمان بسیار کوتاهی فضای اتاق به یک فضای کثیف و به هم ریخته  مبدل شود.

نظافت اتاق خواب

دوازده روش برای استفاده مجدد از لوازم خانگی قدیمی

 بهترین راه حل ها برای نظافت پرده کرکره ای

چگونه می توان از مبلمان چوبی مراقبت کرد؟

 

چون فضای اتاق خواب یک فضای خصوصی است ، جایی که میهمانان نمی توانند بدون اجازه وارد شوند ، غالباً از مکان هایی هستند  درهم و برهمی آن به چشم نمی آید و دیده نمی شود و استتار می شود .اما جمع وجور کردن اتاق خواب و مرتب بودن آن آروزی هر کسی هست.ما در اینجا به چند نکته مفید ،اشاره می کنیم که می تواند مشکل به هم ریخته گی اتاق خواب شما را حل کند.

 

 

اتاق خواب تان انبار نشه

 

نظافت اتاق خواب

مطالب مرتبط : هنگام نظافت هود آشپزخانه از جنس استیل را چگونه تمیز کنیم؟

براینکه از در هم و برهمی خونه در برابر مهمان ناخواسته و دوستانتان حجالت نکشید و در یک زمان کوتاه برای جمع وجور بپردازید .چه کار باید بکنید؟ متداول ترین راه حل این مشکل آن است که متأسفانه آن چه را که در اطراف هست جمع کنید وبه  داخل اتاق خواب بریزید و درب آن را محکم ببندید.
این هم از سرنوشت اتاق خواب ها که می توان از آن  در شرایط اضطراری به عنوان انبار استفاده کرد.ریختن  ناگهانی ، وسایل و اشیاء به اتاق خواب باعث انباشته شدن و هرج ومرج در اتاق خواب می شود بدون این کار هم در اتاق خواب به هم ریخته گی وجود دارد مانند لیوان آب ، جعبه های دارویی ، کتاب و مجله مانند اینها. ریختن وسایل اضافی سالن وپذیرای به اتاق خواب،آشفتگی را دو چندان وحتی عبور ومرو را هم غیر ممکن می کند.


به هنگام مرتب کردن اتاق خواب به کجاها باید توجه کنید؟

 

نظافت اتاق خواب

مطالب مرتبط : چسب قطره ای را چگونه پاک کنیم؟


نگران نباشید؛ مهم نیست اتاق خواب هرچقدر به هم ریخته باشد باشه برای جمع وجور کردن آن در زمان مناسب و توجه به قسمت مهم کافی است .نقاط  مانند داخل کمد  ، کشوی کمد ها ، قفسه ها ،کنسول،جا لباسی،متکا و روتختی،ملافه ها و مانند کمد لباسهای بیرون  ، کمد آویز، میز آرایش کمد ،زیر تختخواب،بالا وپایین مبل ها ،زیر وروی صندلی،بدین ترتیب دسته بندی می شود.


در عرض 20دقیقه جمع جور کردن 20نقطه

 

نظافت اتاق خواب
در میان این همه به هم ریخته کی ، چیدمان اتاق خواب خیلی هم کار سخت و غیر ممکن نیست می توانید در عرض 20دقیقه سر وسامان دهید و به حالت عادی برگردانید.  در اینجا لیستی از 20 مورد از کار های که باید در 20دقیقه نظم وترتیب بدهید به شرح زیر است  .
کتاب
مجله
لیوان آب
پارچ
تلفن ، تبلت و سایر لوازم الکترونیکی
لوازم جانبی و لوازم جانبی غیر ضروری
ملافه و پتو کثیف یا قدیمی
برچسب های جدا شده از لباس ها
آشغال های مانند پاکت کاغذی
گیره سر
لباس های که روی هم انباشته وپخش  شده اند
کفش
دمپایی
کیف
جوراب
جواهرات مانند گردنبند و انگشتر
بطری عطر
سشوار وغیره

آیا تمام اشیا ها در جای که باید باشند هستند.
وقتی زمان تمام شد استراحت کنید. با دید و بصرت دوباره اتاق را بررسی کنید.اگر تمام لوازم اشیا در جای خود قرار گرفته آنگاه شما صاحب یک اتاق مرتب و منظم هستید .

 

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

خدمات نظافت منزل بریانک

 خدمات نظافت منزل بریانک


اطلاعات بیشتر