شرکت خدماتی نظافتی اکباتان > شرکت خدماتی نظافتی شهرک اکباتان

 

شرکت خدماتی نظافتی شهرک اکباتان

 

شرکت خدماتی نظافتی اکباتان : 66942039 -66942049 پشتیبانی 0195096971

شرکت آدا مفتخر است با 18000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آزربایجان،جمهوری،نواب ،توحید آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک آزمایش ، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامب ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ، امیرآباد ، بازار تهران ، پارک شهر ، تخت طاووس ، امام خمینی،  جمهوری ، حسن‌آباد، سهروردی ، طالقانی ، عباس‌آباد ، لاله زار ، بهارستان ، هفت‌تیر، یوسف آباد ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، استاد معین ، شهرک چشمه، شهران ، بریانک ، هاشمی ، قزوین ، و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 0195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

 

دوازده روش برای استفاده مجدد از لوازم خانگی قدیمی


برای استفاده مجدد از لوازم خانگی قدیمی ، تمام آن چیزی که شما نیاز دارید تخیل و ابزار شماست تا بتوانید آنها را به موارد جدید تبدیل کنید.

دوازده روش برای استفاده مجدد از لوازم خانگی قدیمی

متأسفانه لوازم خانگی قدیمی آسیب می بینند. برخی حتی از "سالها ست که منسوخ شده  و خط تولید آنها خوابیده"
با این حال ، بسیاری از افراد در خانه خود وسایل خانگی زیادی از جمله رایانه ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و تلویزیون دارند. با قدیمی شدنشان  ، با کمی مهارت و برخی ابزارها می توانید به اشیاء شگفت انگیز و عتیقه تبدیل شوند.
هنگامی که یک لوازم خانگی خراب می شود ، احتمالاً آن را با لوازم دیگری جایگزین می کنید و به نزدیکترین مرکز بازیافت خود می رسانید. با این حال ، بسیاری از ایده های اصلی ، سرگرم کننده و عالی برای تبدیل لوازم خانگی قدیمی و شکسته و می توانید منزل تان را تزئین کنید.

 

ایده هایی برای تبدیل لوازم خانگی قدیمی

دوازده روش برای استفاده مجدد از لوازم خانگی قدیمی
در اینجا ایده های بسیار خوبی برای الهام بخشیدن به شما وجود دارد که اگر دفعه دیگر نیاز به تعویض یک لوازم خانگی شکسته دارید. فرقی نمی کند این یک یخچال باشد یا تلویزیون ، می توانید به هر چیزی دکوری تبدیل کنید.
1 -  یک تلویزیون قدیمی را به یک آکواریم تبدیل کنید. (البته ما در مورد آن تلویزیون های خیلی قدیمی و دست و پا گیر صحبت می کنیم.)
2 - همچنین می توانید از یک مانیتور قدیمی کامپیوتر برای ساخت مخزن آکواریم  استفاده کنید. برای انجام این کار ، باید فضای داخلی را آب بندی کنید تا آب نشت نکند.
3 -  می توانید مخزن ماشین لباسشویی خود را به لوسترتبدیل کنید. برای انجام این کار ، شما باید آنها را از باز کرده ، تمیز کنید و رنگ آمیزی کنید.  آنچه که به دست می آید حیران می شوید و همچنین می توانید یک آویز درست کنید.
4 -  یخچال کوچک را به یک  میز تبدیل کنید و  می توانید از آن برای ذخیره ظروف ، لیوان ، بطری یا دستمال استفاده کنید. حتی اگر یخچال و فریزر دیگر کار نکند ، برای ذخیره سازی موارد مناسب خواهد بود. شما می توانید سطح بیرونی را با رنگ چوب ، رنگ آمیزی کنید تا ذوق وسلیقه فردی شما نشان خواهد داد.
5 -  مانیتور قدیمی خود برای یک حیوان خانگی یک خانه کوچک درست کنید.
6- از قفسه های ماشین ظرفشویی قدیمی خود برای ذخیره کتاب ، فیلم های ویدئویی یا سی دی استفاده کنید. آنها دارای چرخ هستند ، بنابراین می توان آنها را به راحتی جابجا کرد.
7 - همچنین می توانید از آن برای قفسه کارد و چنگال ، قلم ، مداد و انواع وسایل مدرسه استفاده کنید.
8 -  اگر در انجام کارها مهارت دارید ، می توانید ماشین ظرفشویی خود را به صندلی تبدیل کنید.
9 -  از یخچال و فریزر خود به عنوان قفسه برای ذخیره تمام کتاب های خود استفاده کنید.
10 - یک شیشه ضخیم را در بالای یک تلویزیون قدیمی نصب کنید تا یک میز عسلی ایجاد شود.

این نوشته ها را توصیه می کنیم: چهار اسپری طبیعی خوشبو کننده آشپزخانه


اهمیت بازیافت

دوازده روش برای استفاده مجدد از لوازم خانگی قدیمی

حقیقت این است ، بسیاری از مردم نمی دانند با وسایل نقلیه شکسته خانگی چه باید بکنند. اغلب آنها را نمی خواهند تعمیر کنند ، زیرا خرید یک دستگاه جدید به نوعی یک سرمایه گذاری بهتر از تعمیر دستگاه قدیمی است.
در این حالت می خواهیم به شما بگوییم ابزارهای قدیمی ، آسیب دیده یا خراب را که نمی خواهید باید بازیافت شوند ،باید به کجا ببرید.
با لوازم خانگی شکسته چه کار کنیم؟
مردم غالباً از خود می پرسند که با یک لوازم خانگی شکسته چه باید بکنید. از این نظر باید بدانید که پرتاب آنها اشتباه بزرگی است. شما نمی توانید ابزارها را در نزدیکترین سطل زباله خود دور کنید ، زیرا این به معنای آلوده کردن محیط است.
به طور کلی ، فروشندگان لوازم خانگی همچنین با لوازم خانگی قدیمی و شکسته شده سروکار دارند که دیگر نمی خواهید. بنابراین ، یکی از راه های خلاص شدن از لوازم خانگی قدیمی ، بردن آنها به این فروشگاه ها است. شما می توانید وسایل خانگی قدیمی خود را به کسانی که به آن احتیاج دارند اهدا کنید یا آن را بفروشید.
اگر ابزاری به طرز جبران ناپذیری آسیب دیده است ، باید در مراکز بازیافت این تجهیزات بزرگ و سنگین در شهرهای خود تماس بگیرید.
اگر نمی دانید نزدیکترین نفر کجاست ، می توانید از شهرداری سؤال کنید.
سرانجام ، همچنین می توانید با خدماتی که این دستگاه ها را از درب خود دریافت می کنید ، تماس بگیرید. برای انجام این کار ، باید بدانید که این سرویس ها در چه روزهایی از محله شما عبور می کنند. این یکی از بهترین راه ها برای بازیافت لوازم خانگی بزرگ است.

این نوشته ها را توصیه می کنیم:  نحوه تصفیه هوا از باکتری ها


به یاد داشته باشید: کاهش هزینه ها ، استفاده مجدد و بازیافت مجدد
همانطور که ممکن است دیده باشید ، می توانید کارهای زیادی را با دستگاه های قدیمی خود انجام دهید ، از قفسه ها گرفته تا آکواریوم یا میزهای قهوه. یادآوری این نکته ضروری است که این صنایع دستی ساده نیستند و نیاز به صبر و ابزارهای زیادی دارند.
با این حال ، اگر عاشق بازیافت هستید و فضای کافی برای کار با وسایل خانگی قدیمی را دارید ، احساس راحتی کنید و سعی کنید اشیاء مفیدی را با آنها ایجاد کنید.
البته شما می توانید به بسیاری کارهای دیگر نیز فکر کنید. تخیل خود را بکار گیرید!

 

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

 

 

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی شهرک اکباتان

 شرکت خدماتی نظافتی شهرک اکباتان


اطلاعات بیشتر