خدمات نظافت منزل توحید > خدمات نظافت منزل توحید

 

خدمات نظافت منزل توحید

 

 

خدمات نظافت منزل توحید :66942049  و 66942039   و پشتیبانی 09195096981

شرکت آدا مفتخر است با 20000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آزربایجان،جمهوری،نواب ،توحید آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک آزمایش ، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامب ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ، امیرآباد ، بازار تهران ، پارک شهر ، تخت طاووس ، امام خمینی،  جمهوری ، حسن‌آباد، سهروردی ، طالقانی ، عباس‌آباد ، لاله زار ، بهارستان ، هفت‌تیر، یوسف آباد ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، استاد معین ، شهرک چشمه، شهران ، بریانک ، هاشمی ، قزوین ، و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

روبالشی ها چگونه تمیز می شوند؟

روبالشی با کیفیت و بهداشتی برای سلامتی انسان بسیار مهم است.به نظر می رسد در شبانه روز حداقل 6 ساعت پوست مان با روبالشی در تماس می باشد.روبالشی که به مدت طولانی به خوبی شسته نشود. بدون اینکه متوجه شوید سلامتی تان را به خطر می اندازد.

نظافت روبالشی ها

 


با یک سوال ساده منزل تان را از لوازم اضافی تمیز کنید.

در هنگام نظافت خونه عناصری که باید دقت کنیم:

به چه نکاتی باید دقت کنم تا نظافت سریع و اصولی انجام شود


 

هم چنین در مورد نظافت روبالشی لازم و ضروری است که به چند نکته دقت کرده. ممکن هست متوجه نشویم اما روبالشی ها در زندگی انسان نقش مهم را بازی می کند. روش های که در نظافت آنها می توانید استفاده کنید.


روبالشی را پی در پی عوض کنید

 

نظافت روبالشی ها


مطالب مرتبط و خواندنی : پاک کردن ماشین ظرفشویی با قرص فینش


 

وجود انسان در ساعت های مهم روز با روبالشی ها در تماس است .هم چنین باکتری های موجود در روبالشی ها به پوست انسان نشسته و در طول زمان سلامتی انسان را به خطر می اندازد.برای پیشگیری باید روبالشی ها را مرتب شستشو ، هوا دهی و اگر امان پذیر است هر روز روباشی ها را عوض کردن لازم است.

 

روبالشی ها را روی هم انداختن

 

 

نظافت روبالشی ها

 


مطالب مرتبط و خواندنی : روش آسان برای پاک کردن و نظافت کتاب وکتاب خانه


 

 

روش معرف هم نباشه کشیدن دو الی سه لایه  رو بالشی  کثیفی را روی خودش  نگه می دارد.در این صورت خود بالشی ها کثیف نمی شوند و سیستم بهداشتی آن حفظ می شود و هم چنین کار شخص نظافت کننده آسانتر می شود.هم چنین عدم شستشوی پی در پی متکا وبالش ها باعث عمر طولانی آنها می شود.

 


از روش های مناسب برای شستشوی انواع  بالش ها

 

نظافت روبالشی ها
انواع بالش بالش محتوای متفاوت در بازار موجود است ، بنابراین ممکن است هرکدام به یک روشن مخصوص باری تمیز کردن داشته باشند. بنابراین در جهت افزایش طول عمر  لازم است از جنس و انواع کوسن ها آگاهی داشته باشید تا بخوبی  نظافت کنید .

متکا های الیافی: تمیز کردن آنها آسان است نیاز به در آوردن روکش نیست آنها در داخل ماشین لباسشویی بیندازید وماشین را در برنامه کوتاه مدت و در دمای 30 درجه تنظیم کنید تا شسته شود . چیزی که باید دقت کنید مواد شوینده را بیش از اندازه نریخته و هم چنین متکاها را یکی یکی در ماشین گذاشنن و خشک کردن آنها در هوای آزاد خیلی مهم است.


مطالب مرتبط و خواندنی : نظافت ماشین ظرفشویی


 

بالش پنبه ای: نیابد درماشین شستشو داد. مواد پنبه ای  را از متکا در آورده  با دست شستشو دهید ، با مقدار آب زیاد آب بکشید و مواد شوینده نیز کم بریزید. برای خشک کردن ، و در هوای آزاد پهن کنید تا خشک شود .
بالشهای  ویسکوز: این نوع بالش شسته نمی شود. در صورت امکان ، آنها را با پارچه مرطوب پاک کنید . تمیز کردن کوسن نیز با جاروبرقی می تواند برای این نوع بالشها مناسب باشد .
بالش پر قو: این نو بالش ها طبیعی است و خاصیت ضد آلرژی دارند. بنابراین بالش های پر غاز که توسط بسیاری از افراد ترجیح داده می شود و این نوع بالشها باید نظافت خشک انجام شود. شستن در خانه توصیه نمی شود. اما اگر قرار باشد در خانه شستشو داده شود ، ماشین لباسشویی  را در  برنامه حساس و30 درجه  تنظیم شود. مقدار مواد شوینده نباید زیاد باشد و به کیفیت مواد شوینده نیز توجه شود. همچنین در آفتاب یا خشک کن به خوبی خشک کنید. قبل از خشک شدن کامل نباید از آن استفاده کرد.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

 

خدمات نظافت منزل توحید

 خدمات نظافت منزل توحید


اطلاعات بیشتر