شرکت خدماتی نظافتی حکیمیه > شرکت خدماتی نظافتی حکیمیه

 

شرکت خدماتی نظافتی حکیمیه

 

شرکت خدماتی نظافتی حکیمیه : 33923298 -77437258 پشتیبانی 0195096971

شرکت آدا مفتخر است با 14000 اشتراک در سراسر تهران شعبه شرق خود را در جهت رفاه حال محله های چون حکیمیه ،کوهسار گلشن،تهرانپارس شرقی،تهرانپاس غربی،بوستان پلیس،قنات کوثر،دردشت،آشتیانی، شورا، تهران نو،نارمک،امامت و حافظیه و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 0195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

شعبه جنوب وجنوب شرق :  339232298

 

نظافت ماشین ظزفشویی

 

امروزه استفاده از ماشین های ظرف شویی رو به گسترش می باشد .طبیعی است که نظافت وتمیز نگه داشتن آن نیز ضروری و از اهمیت خاصی برخوردار است. بدیهی است که اگر ماشین ظرفشویی تمیز نباشد نمیتوان انتظارداشت که ظروف را تمیز شسته تحویل ما دهد.

یک نظافتچی، آشپزخانه را چگونه باید تمیزکند؟

هنگام نظافت حمام نظافتچی باید به کجاها باید دقت کند.

برای ضد عفونی سطوح چقدر باید مواد شوینده  و وایتکس (آب ژاول) استفاده کنیم

ما چگونه به نظافت منزل اهمیت می دهیم باید به نظافت وجرم گیری ماشین ظرفشویی نیز باید توجه خاصی داشته باشیم .

 

متخصصان مدتی پیش در کمال ناباوری اعلام کردند ماشین های ظرفشویی خانگی که برای شستن ظروف و حتی میوه و سبزی به کار می روند، بستر مناسبی برای رشد قارچ های بیماریزا هستند. به گفته این متخصصان، نگرانی نسبت به جرم های روی دیواره ماشین ظرفشویی کافی نیست و این قارچ های خطرناک داخل ماشین ظرفشویی هم در کمین سلامت شما نشسته اند.
به همین دلیل توصیه می شود بلافاصله پس از خشک شدن ظرف ها، آنها را از ماشین ظرفشویی خارج کنید تا عوامل بیماریزا فرصت انتقال به ظروف را نداشته باشند.
بسیاری از خانم ها به منظور صرفه جویی در وقت، زمان شستشوی ظروف را کوتاه تر می‌کنند و به جای یک مرحله شستشو با آب گرم و آبکشی نهایی، تنها مرحله آب کشی را انتخاب می‌کنند.در این روش بسیاری از باکتری ها و میکروب ها در ظروف به خصوص در نواحی برجسته و غیر قابل دسترس باقی می‌ماند و می‌تواند عاملی برای ابتلا به بیماری های گوارشی باشد.
به همین دلیل توصیه می‌شود در صورت استفاده از ماشین ظرف شویی، طبق پیشنهاد کمپانی فینیش ماهی یک بار یا هر 60با استفاده محفظه داخلی ماشین ظرف شویی ، رسوب گیر و تمیز گردد.جرم مانع پودری ماشین ظرفشویی فینیش برای تمیز کردن و از بین بردن رسوبات و چربی های سطح استیل درونی ، جداره ها و سبد ماشین ظرفشویی طراحی شده است تفاوت جرمگیر پودری و جر راهبند مایع فینیش در آن است که جرم راهبند پودری برای تمیز کردن سطوح و جداره های درونی دستگاه است (جایی که با چشم دیده می شود)، در حالیکه جرم مایع فینیش، ملوله ها و منافذ درونی دستگه که از چشم پنهان است را جرم گیری و لای زدایی میکند. البته از برند های دیگر هم می توانید استفاده کنید. ما در این نوشته هایم مان  finish  را مورد بررسی قرار داده ایم.

توصیه می شود این مطلب را هم بخوانید: بهترین مواد شستشوی گاز شیشه ای؟

 

جرم گیری ماشین ظرفشویی

ویژگی ها :

از بین برنده چربی ها و رسوبات موجود در دیواره استیل و سبد ماشین ظرفشویی
اسب برای 2 تا 3 بار استفاده
روش کاربرد :

هیچ ظرفی تو ماشین نباشد.

جرم راهبند پودری ماشین ظرف شویی فینیش را در محفظه پودر بریزید.

برنامه ای برای شستشو برگزیدن کنید که کمینه دما 65 درجه سانتیگراد باشد.

استفاده منظم فراموش نشود. (بعد از هر 60بار استفاده از ماشین ظرفشویی بایستی یکبار جرم گیری شود
معرفی جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش)

 

 

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافت منزل در تهران ، نظافت راه در غرب تهران  ، نظافت راه پله در شرق تهران ،شرکت خدماتی در تهران،نظافت روزانه منزل ،نظافت راه پله در شمال تهران، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی حکیمیه

 شرکت خدماتی نظافتی حکیمیه


اطلاعات بیشتر