شرکت خدماتی نظافتی سیدخندان > شرکت خدماتی نظافتی سیدخندان

 

شرکت خدماتی نظافتی سیدخندان

 

 

شرکت خدماتی نظافتی سیدخندان  : 86021537 -22899782 پشتیبانی 09195096971

شرکت آدا مفتخر است با 20000 اشتراک در سراسر تهران شعبه مرکزی خود را در جهت رفاه حال محله های چون  امام حیسن ، شهدا ، انقلاب،آذربایجان،جمهوری، منیریه ، معیری ، بلوار فردوس ، تهرانسر ، آزادی ، طوس ، هاشمی ، جیحون ، بهنود ، بریانک ، نواب ،توحید، آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، سیدخندان، نظام آباد، فردوسی ، امیر آباد ،فاطمی، یوسف آباد، کریم خان ،بهشتی،هفت تیر ، دروازه دولت،بهارستان ، طالقانی، مطهری ، نظام آباد، شهران ،سید خندان ، هاشمی ،رودکی ،بریانک ، گیشا ،نواب ،امیریه ،منیریه و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

بهترین نکات برای شستن لباسهای پشمی

 

لباس پشمی حساس است. هنگام شستن آنها ، باید مراحل خاصی از شستشو را طی کنید. در این مقاله برای کسانی که می خواهند لباس های پشمی را به درستی شستشو دهند توصیه هایی خواهیم کرد.

نحوه شستشوی لباس های پشمی


مطالبی که خواندنش در خانه داری مفید خواهد شد.

هفت روش نظافت دوستدار محیط زیست با نمک

پنج نکته مهم برای نظافت فر

 چگونه بوي بد کپک را از لباس ها دور كنيم؟


 

قبلا شما بدون اینکه بدانید  لباسهای پشمی را شسته اید در حالت به احتمال زیاد نتیجه آن را هم دیده اید.  بدون اینکه به آنها آسیب بزنید. شما باید چند نکته را برای شستن لباسهای پشمی بدانید.
امروز براینکه لباسهای پشمی خود را در شرایط عالی نگه دارید چند توصیه به شما خواهیم کرد. با استفاده از این نکات ساده ، در شرایط عالی بدون هیچ مشکلی آنها را نگه داری خواهید کرد.


لباس پشمی


خواص عایق بودن پشم باعث شده بهترین انتخاب برای روزهای سرد باشد. در روز های سرد بدن شما را بدون رطوبت در دمای ثابت و معینی نگه دارد. با این حال ، این الیاف طبیعی حساس و جاذب است. بنابراین شما باید یاد بگیرید که از آن مراقبت کنید و نحوه شستشوی صحیح آن را بدرستی بدانید.

وقتی لباس به طور صحیح شسته نشود ، لباس پشمی کوچک و جمع می شود و شکل اولیه خود را از دست می دهد.
اگر کیفیت ، راحتی و نرمی آنها را می خواهید حفظ کنید ، برای خوب مراقبت کردن آنها به این نکات مهم توجه فرمایید.


1 - برچسب پوشاک توجه کنید

 

نحوه شستشوی لباس های پشمی
قبل از شستن هر نوع پوشاک پشمی ، مهم است که دستورالعمل های موجود در برچسب را بخوانید. این به شما کمک می کند تا بهتر درک کنید که به چه نوع مراقبت هایی نیاز دارید.
چه از پشم و چه نوع دیگری از پارچه ساخته شده باشد ، همیشه باید قبل از شستن لباس خود به برچسب سازنده توجه کنید. در اینجا اطلاعاتی را که باید بدانید برای شستشوی صحیح آنها پیدا خواهید کرد.
همچنین می توانید در مورد  کیفیت پارچه بیشتر یاد بگیرید.
اگر در مورد  پوشاک پشمی بحث می کنیم، ضروری است توجه ویژه ای به نحوه شستشوی آنها شود . زیرا یک دستورالعمل برای شستشو همه لباس ها صدق نمی کند. برخی ممکن است نیاز به تمیز کردن خشکشویی داشته باشند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است نیاز به شستن دستی باشند. همچنین لباسهای پشمی موجود  که با ماشین لباسشویی می توان شست.


این نوشته را هم بخوانید.

با پوست سیب زمینی ظروف را بشویید.


 

2 - به برنامه ای که در ماشین لباس شویی انتخاب می کنید توجه کنید:

الف - آیا لباسهای پشمی قابل شستشوی ماشین هستند؟

ب - بله ممکن است

با این حال ، شما باید به برنامه ای که هنگام شستشو انتخاب می کنید توجه کنید. در غیر این صورت آنها را نابود خواهید کرد.
برخی از ماشین لباسشویی های اتوماتیک برنامه خاصی را برای لباس های پشمی دارند. اگر چنین برنامه ای در دستگاه شما وجود ندارد ، چرخه های "ملایم" یا "شستشوی دست" را انتخاب کنید.
در هر صورت ، اطمینان حاصل کنید که برنامه مورد نظر شما دارای آب سرد و وبا سرعت کم می باشد. آب گرم باعث کوچک شدن لباس شما خواهد شد.

ما همچنین توصیه می کنیم قبل از شستن لباس های پشمی خود را به مدت نیم ساعت در آب سرد نگه دارید. این کار از کوچک شدن آنها جلوگیری می کند.
لباس خود را ابتدا در یک کیسه شستشوی طوری قرار دهید. سپس آن را داخل ماشین لباسشویی بیندازید. کیسه شستشو مانع از پیچیدن لباس های شما به لباس های دیگر یا آسیب دیدن انواع دیگر پارچه نمی شود. این مرحله اختیاری است ، اما اکیدا توصیه می شود این مرحله را دنبال کنید.


این نوشته را هم بخوانید.

پنچ نکته مهم نظافت منزل با سرکه وجوش شیرین


 


3 - لباسهای پشمی را با دقت خشک کنید:

 

نحوه شستشوی لباس های پشمی


برای خشک کردن لباسهای پشم باید خیلی زیاد آب از دست بدهند. این امر عدم از بین رفتن شکل آنها می شود.
هرگز هنگام خشک کردن لباسهای پشمی از خشک کن اتوماتیک استفاده نکنید. دستگاه این لباس ها را از بین می برد. دمای داخل خشک کن لباس شما را جمع می کند ، حتی اگر مراحل فوق را  قدم به قدم اجرا کرده باشید.
هنگام خشک کردن ، لباس های پشم را باید صاف پهن کنید. اگر آن را آویزان کنید ، وزن آب باقیمانده روی لباس باعث کشش لباس می شود و باعث می شود مجدداً شکل خود را از دست بدهد.
همچنین می توانید قبل از خشک کردن ، پوشاک پشمی را در یک حوله بپیچانید و به این ترتیب مقداری از آب آن را  بگیرید. لباسهای پشمی را روی یک حوله خشک بگذارید و آنها را به هم بچسبانید. تا حد امکان آن را فشار دهید.


این نوشته را هم بخوانید.

برای از بین بردن لکه ها چه نوع حلال چربی باید استفاده کرد.


 


قوانین کلی را فراموش نکنید:


برخی از قوانین کلی است که شما باید هنگام شستن لباسهای پشمی ، نظیر شستن با دست یا ماشین لباسشویی ، رعایت کنید:
لباسهای پشمی را فقط در صورت لزوم ، و نه هر بار که می پوشید بشویید. لباسهای پشمی با همان سرعت لباسهای دیگر شسته نمی شوند.
 همچنین ، قبل از شستشو ، لباس پشمی را پشت رو کنید.
اگر در ماشین لباسشویی شستشو می دهید ، سرعت "پایین" را انتخاب کنید. اگر با دست شستشو می دهید ، بیش از حد مالش ندهید.
 همیشه از مواد شوینده ملایم و مایع استفاده کنید.
 از این گذشته ، اگر لباسهای پشمی شما بعد از شستن کوچکتر شوند ، مدت زمان خیس کردن آنها را بیشتر کنید.
 اگر تنها هدف شما از بین بردن بوی بد لباس است ، آن را تهویه کنید یا آن را به تنهایی در آب خیس کنید.
 اگر می خواهید یک لباس بافتنی ظریف را بشویید ، سعی کنید همیشه آن را با دست بشویید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

 

شرکت خدماتی نظافتی سیدخندان

 شرکت خدماتی نظافتی سیدخندان 


اطلاعات بیشتر