شرکت خدماتی نظافتی امیرآباد > شرکت خدماتی نظافتی امیرآباد

 

شرکت خدماتی نظافتی امیرآباد

 

شرکت خدماتی نظافتی امیرآباد : 86021537 -22899782 پشتیبانی 09195096971

شرکت آدا مفتخر است با 19800 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آbربایجان،جمهوری،نواب ،توحید ، آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامبر ،ستاری، تهرانسر ، صادقیه ، کوروش ، پیامبر مرکزی ،سردار جنگل، شهر زیبا ، امیرآباد ، بازار تهران ، پارک شهر ، تخت طاووس ، امام خمینی،  جمهوری ، حسن‌آباد، سهروردی ، طالقانی ، عباس‌آباد ، لاله زار ، بهارستان ، هفت‌تیر، یوسف آباد ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، شهرک چشمه، شهران و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

قبل از پرداخت هرگونه وجهی حتما کار انجام شده توسط کارگر را چک کنید 

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

نظافت دفتر کار : توسط آقا و خانم به صورت 4 ساعته 6 ساعته 8 ساعته 

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

در کلیه کارهای نظافت نظارت بر حسن انجام کار کارگر به عهده شما می باشد . لطفا همکاری لازمه رو داشته باشید .

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

 

برای از بین بردن لکه ها چه نوع حلال چربی باید استفاده کرد.


در این مقاله در مورد چگونگی از بین بردن لکه های چرب روی سطوح مختلف منزل شما با استفاده از حلال چربی صحبت خواهیم کرد. می توانید از این مقاله یاد بگیرید که آیا می توانید از این محصول در تمام سطوح استفاده کنید یا نه!  

حلال چربی

 

مطالب مفید خانه داری:

هفت روش نظافت دوستدار محیط زیست با نمک

پنچ نکته مهم نظافت منزل با سرکه وجوش شیرین

برای از بین بردن لکه ها چه نوع حلال چربی باید استفاده کرد

 

آیا می دانید برای از بین بردن لکه های روی سطحی مانند دیوار یا مبلمان می توانید از حلال های چربی استفاده کنید؟ اگرچه بسیاری از افراد از این محصول فقط برای تمیز کردن کانتر آشپزخانه استفاده می کنند ، اما پتانسیل تمیز کردن مواد شوینده بسیار گسترده تر از اینهاست.

از این رو ما در این مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید کانترآشپزخانه ،دیوار ها , و دیگر سطوح  برای از بین بردن لکه های چه نوع چربی بر باید استفاده کنید. این را از دست ندهید! توصیه ما می تواند بسیار به کار تان خواهد خورد.


لکه ها را با با حلال چربی در آورید:


همانطور که از نام این محصول پیداست ، حلال چربی یک محصول ایده آل برای از بین بردن کامل لکه های روغن است. با این وجود ، گاهی اوقات افراد پس از استفاده از آن از نتیجه راضی نیستند.
آیا شما از این محصول به درستی استفاده می کنید یا اشتباهی مرتکب می شوید و هنگام استفاده از تمیز کردن عمیق آن  جلوگیری می کند؟ آیا این محصول فقط برای از بین بردن لکه های روغن است؟
اکنون کشف می کنید!

مطالب مهم خانه داری:

روشهای سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن یخچال و فریزر


برای از بین بردن لکه های چربی از حلال روغن استفاده کنید.

حلال چربی


برای کسب بهترین نتیجه ممکن به دستورالعمل های مربوط به محصول به دقت مطالعه کنید.
بهتر است قبل از شروع  چربی زدایی روی میز آشپزخانه را تمیز کنید. این نه تنها لکه ها را از بین می برد بلکه کل سطح را نیز تمیز می کند. پس از تمیز کردن کانتر آشپزخانه نکات  زیر را دنبال کنید:
برای اینکه شما در معرض بوی قوی محصولات تمیز کننده نباشید. پنجره را باز کنید. همچنین خانه خود را تهویه می کنید.
برای محافظت از پوست خود از دستکش استفاده کنید .
 هر محصول تمیز کننده دستورالعمل های مخصوص به خود دارد. برای بررسی آنها مدتی وقت بگذارید زیرا دستورالعمل هر کالایی مخصوص به خود می باشد.هم چنین همه عوامل در نتیجه تمیز کننده گی آن تأثیر می گذارد ، مانند فاصله اسپری ، مدت زمانی که به تمیز کردن اختصاص می دهید و نیاز به شستشو دارد یا نه همه وهمه درنتیجه به دست آمده تاثیر دارد.


حلال روغن را به سطح  چربی سطح به اندازه کافی اسپری کنید.


قبل از شستشو کمی صبر کنید تا محصول اثر بگذارد. این کارباعث صرفه جویی در وقت و تلاش کمتر برای از بین بردن  لکه ها می شود.   در مواردی که تجمع روغن شدیدتر است ، ممکن است لازم باشد 10-15 دقیقه صبر کنید تا محصول اثر بیشتری بگذارد.
 سطح چرب را با یک اسفنج مالش دهید تا همه کثیفی و چربی را در خود حل کند . اگر میز شما گرانیت است ، حتی می توانید برای تمیز کردن کثیف ترین قسمت ها از یک اسفنج آلومینیومی استفاده کنید.
 قبل از استفاده از این اسکاج ساینده ، آن را در گوشه ای دور از دید آزمایش کنید تا مطمئن شوید که به میز شما آسیب نمی رساند.
کثیفی را با یک پارچه مرطوب پاک کنید. اگر نیاز به شستشوی و آب کشیدن  سطح دارید ، آن را همیشه بشویید. سپس سطح را با یک پارچه تمیز خشک کنید.

توصیه می کنیم این مطالب را نیز بخوانید:

پنچ نکته مهم نظافت منزل با سرکه وجوش شیرین

حلال های روغن و چربی خانگی

 

حلال چربی
شما می توانید در چند مرحله مواد حل کننده روغن وچربی را خودتان تهیه کنید.
آیا می دانید به جای خرید حل کننده شوینده چربی و روغن  ، می توانید یک حلال طبیعی را در خانه درست کنید؟
در اینجا دو ایده عالی وجود دارد:

1 - دو قاشق پر غذاخوری کربنات را با آب مخلوط کرده و این مخلوط را روی سطح لکه دار پخش کنید. در صورت وجود آلودگی کمی ، می توانید آن را به صورت مایع با اسپری روی لکه اسپری کنید. برعکس ، در صورت تجمع سنگین روغن ، توصیه می کنیم آب اضافی به مخلوط اضافه نکنید وآن را به صورت مایع غلیظ در آورید. در قسمت سطح لکه دار بمالید و کمی صبر کنید و بعد بسابید. سپس بشویید و خشک کنید. همین!
2  - سرکه سفید را با آب مخلوط کنید (یک قسمت سرکه ، چهار قسمت آب) و سطوح روغنی را با این مخلوط تمیز کنید. بگذارید چند دقیقه بماند و بعد با آب بشویید.
با یکی از این دو حلال چربی خانگی طبیعی ، لکه های شما از بین می رود!
آنها را امتحان کنید! همانطور که مشاهده می کنید ، تهیه آنها بسیار آسان است.
آیا می توان از مواد شوینده چربی زدایی را روی دیوارها استفاده کرد؟
حلال های روغن را روی دیواردرهنگام استفاده  باید با احتیاط عمل کنید. برخی از مواد به کار رفته در دیوار ممکن است تأثیر منفی داشته باشد.
استفاده از پاک کننده قوی  برای از بین بردن لکه های روی دیوارممکن است یک ایده خوبی  نباشد. همه چیز به نوع رنگی که برای رنگ آمیزی دیوار استفاده شده  بستگی دارد. بعضی از رنگها تحت تأثیر عناصر خورنده در حلالهای روغنی نیستند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است حنثی یا رنگ دیواربپرد.
قبل از تمیز کردن دیوارهای خود با مواد شوینده ، توصیه می کنیم این مواد  را در یک مکان مخفی مانند قسمت پشت صندلی یا پایه ایستاده تلویزیون امتحان کنید. اجازه دهید محصول خشک شود ببینید  رنگ پریده گی  یا تغییری دربافت رنگ دیوار دارد یا نه.
مبلمانی که به هر دلیلی لکه افتاده برای از بین بردن آن  می توانید از خمیر دندان (سفید ، بی رنگ) یا شامپو ضد شوره (سفید ، بی رنگ) استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک پارچه را مرطوب کنید و مقداری از مواد شوینده را روی دیوار مالیده و بسابید.
همانطور که در مورد چربی بر ها گفته شد . توصیه می کنیم که مواد بالا را هم ابتدا در مکانی دید مستقیم ندارد امتحان کنید.


چگونه لکه های روغنی را از مبلمان پاک کنیم؟


چوب ها بسیار حساس هستند .  به همین دلیل ، ما محصولاتی که برای تمیز کردن می توانند بسیار خورنده قوی باشند روی مبلمان چوبی توصیه نمی کنیم.
بسیاری از افراد برای از بین بردن لکه های مبلمان از مواد شوینده حلال چربی استفاده می کنند. این ممکن است مبلمان خراب کند و منجر به لکه های بزرگتر شود. به یاد داشته باشید که حلال چربی و پاک کننده ساینده فراموش نکنید که حلال روغن یک حل کننده است. فکر کنید که چه کار های می تواند روی چوب انجام دهد!
اگر مبلمان شما دارای لکه های سرسختی موجود می باشد، توصیه می کنیم از مواد شوینده ماشین ظرفشویی رقیق شده در آب استفاده کنید. یک پارچه سفید را درون مخلوط آب وکف فرو کنید و روی لکه را با پارچه مالش دهید و سپس به سرعت خشک کنید تا از آسیب دیدن آنها جلوگیری شود.
باید مطمئن شوید سطوحی که با این مواد مورد پاک می کنید  به آن آسیب نمی زند ،استفاده از حل کننده چربی ها  ایده بسیار خوبی است . برای از بین بردن لکه ها از حل کننده چربی ها  استفاده کنید. اما برای جلوگیری از صدمه دیدن آنها ، قبل از استفاده برای مبلمان یا دیوار مطمئن شویددر مقابل این محصول مقاوم هستند.

 

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

 

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی امیرآباد

 شرکت خدماتی نظافتی امیرآباد


اطلاعات بیشتر