شرکت خدماتی نظافتی شهران > شرکت خدماتی نظافتی شهران

 

شرکت خدماتی نظافتی شهران

 

 

 

شرکت خدماتی نظافتی شهران : 66942039 -66942049 پشتیبانی 09195096971

شرکت آدا مفتخر است با 21000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آزربایجان،جمهوری،نواب ،توحید آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک آزمایش ، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامبر ، کوروش  ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ، امیرآباد ، بازار تهران ، پارک شهر ، تخت طاووس ، امام خمینی،  جمهوری ، حسن‌آباد، سهروردی ، طالقانی ، عباس‌آباد ، لاله زار ، بهارستان ، هفت‌تیر، یوسف آباد ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، استاد معین ، شهرک چشمه، شهران ، بریانک ، هاشمی ، قزوین ، و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

نظافت دفتر کار و نظافت شرکت : به صورت 4 ساعت 6 ساعت و 8 ساعت

در نظافت های ساعتی نظارت بر حسن انجام کار کارگر بر عهده مشتری می باشد لطفا همکاری کامل را انجام دهید تا کار شما به نحو احسنت انجام پذیرد .

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

 

 ماست مالی کردن دیوار خانه (رنگ آمیزی آماتور )از اشتباهاتی که باید پیشگیری کنید


طبیعی است که اگر بخواهیم منزل مان را خودمان رنگ کاری کنیم به اندازه یک نقاش حرفه ای نخواهد شد.اما بسیار دیوار شویی هست در کشور پیشرفته و هم چنین در کشور همسایه ما ترکیه خیلی از مردم منزل خود را خودشان رنگ می زنند.البته نا گفته نماند که در گذشته در کشور ما هم چنین بوده است برای رفتن به پیشواز عید در روستا ها خانه ها را با دوغاب خاک سفید سفید می کردند که هر سال خانه نو نوار می شد.درست است که نقاشی ما مثل نقاشی یک نقاش حرفه ای نمی شود ولی خیلی بهتر از دیوار شویی خواهد بود. اگر شما هم تصمیم دارید خودتان خانه خود را نقاشی کنید ، سعی کنید مواد با کیفیت را انتخاب کنید. همچنین شما باید تا زمان لازم برای خشک کردن دیوارها صبر کنید برای جلوگیری از اتلاف وقت قبل از اینکه خشک نشده دوباره دست دوم را اجرا نکنید.

ماست مالی کردن دیوار خانه (رنگ آمیزی آماتور )از اشتباهاتی که باید پیشگیری کنید

       
ممکن است شما هر از گاهی در خانه خود نیاز به سفید کردن آن داشته باشید. بنابراین ، اگر می خواهید خانه را خودتان رنگ کنید ، مهم است که بدانید چگونه است. تکنیک های بسیاری وجود دارد که می تواند به شما در رسیدن به نتیجه مطلوب  کمک کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که قبل از نقاشی خانه ، چند اصول را در نظر بگیرید.
تهیه رنگ برای منزل
سفید کردن  (رنگ آمیزی )می تواند یک فعالیت سرگرم کننده و حتی آرامش بخش باشد. حتی می تواند به شما کمک کند تا استرس خود را تسکین داده و زمان خود را با خانواده سپری کنید زیرا همه به شما کمک خواهند کرد.
اما اگر برخی اصول را در نظر نگیرید ، سفید کردن خانه می تواند به کابوسی تبدیل شود. زیرا هیچ چیز آزاردهنده تر از آن نیست که تلاش تان به هدر رود و سرانجام و نتایج آن فاجعه آمیز به دست آید.
در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد. چگونه می توانید خانه خود را نقاشی کنید برای بدست آوردن نتایج خوب باید روی چه چیزی  تمرکز کنید.


در زمان رنگ آمیزی غیر حرفه ای خانه (ماست مالی کردن)  از اشتباهاتی که باید پیشگیری کنید

 

ماست مالی کردن دیوار خانه (رنگ آمیزی آماتور )از اشتباهاتی که باید پیشگیری کنید
در اینجا برخی از اشتباهات رایج مردم که هنگام نقاشی خانه های خود مرتکب می شوند اشاره میکنیم.
تهیه لیست از مواد مورد نیاز
نقاشی خانه بدون برنامه ریزی از قبل توصیه نمی شود ، زیرا ممکن است بعدا توجه شوید بعضی از ابزارها یا مواد پس از شروع در دسترس نیستند.
در اینجا لیستی از مواردی که ممکن است شما به آنها نیاز داشته باشید:
• رنگ کافی: متراژ دیوارهایی را که می خواهید نقاشی کنید محاسبه کنید و هنگام مراجعه به رنگ فروشی ارایه دهید و چه رنگی وچقدر نیاز است تهیه کنید .
قلم مویی  وبرس های رنگی مناسب
دکل فرمت
نردبان ایمن
نوار چسب یا نوار نقاشی
 مشمع یا نایلون برای کف اتاق ، ملافه یا پارچه های قدیمی برای پوشاندن مبلمان یا کف نیز مناسب است.
یک سطل بزرگ برای مخلوط رنگ
قلم مویی مخصوص گوشه ها
محافظت از کف و درها
لباس های قدیمی که رنگ آن را نمی پسندید برای پوشیدن


 از رنگ با کیفیت پایین استفاده نکنید


حتی اگر رنگ ارزان تر یا تخفیفی می بینید ، مواد بی کیفیت خریداری نکنید. همیشه رنگ با کیفیت بالا انتخاب کنید. بنابراین نتایج بهتری خواهید گرفت. اگر رنگهای بی کیفیت را ترجیح می دهید ، ممکن است نتیجه مورد نظر خود را بدست نیاورید.
اگر می خواهید در میزان رنگ صرفه جویی کنید ، می توانید گزینه های ارزان تر را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، شما فقط یک دیوار را نقاشی می کنید و دیوار های دیگر را کاغذ دیواری می چسبانید.


3-  برای محافظت از کف از پلاستیک یا روزنامه استفاده کنید


اگر می خواهید از کفپوش پارکت منزل در هنگام نقاشی محافظت کنید ، توصیه نمی کنیم از پلاستیک یا روزنامه استفاده کنید. این مواد به راحتی جابجا می شوند. ممکن است شما ناخواسته روی چکه های رنگ قدم بگذارید و باعث رنگ شده گی سایر قسمت های خانه شوید.
توصیه می کنیم برای محافظت از کفهای پارکت یا لمینت از  پتو و پارچه های قدیمی بپوشانید. فراموش نکنید که گوشه ها را به خوبی پوشش دهید.
آنچه ممکن است برسر مبلمان شما اتفاق بیفتد فکر نکنید
شاید شما بخواهید فقط یکی از دیوارها را نقاشی کنید. در این حالت ممکن است مبلمان اطراف را نادیده بگیرید. با این حال ، شما باید از مبلمان خود در برابر چکه های رنگ محافظت کنید. بنابراین ، باید آنها را با پلاستیک یا پتو بپوشانید. پنجره ها و درهای خود را به همان روش بپوشانید.
به طور خلاصه ، شما باید از تمام اشیاء و سطحی که ممکن است رویشان رنگ بپرد  ، محافظت کنید. باید به یاد داشته باشید که شما یک استاد حرفه ای ونقاش نیستید.

مطالب مفید و خواندنی :  راه های طبیعی و عالی برای تمیز کردن اتاق خواب شما

5 -  رنگ های مورد علاقه خود را انتخاب کنید

ماست مالی کردن دیوار خانه (رنگ آمیزی آماتور )از اشتباهاتی که باید پیشگیری کنید

ممکن است رنگ قرمز یا استخوانی را دوست داشته باشید. با این حال ، بد نیست رنگ اتاق خواب یا سالن خود را با این رنگ ها رنگ کنید. ابتدا باید رنگ را در یک سمپل کوچک امتحان کنید و سپس تصمیم بگیرید که کدام رنگ با دکوراسیون و مبلمان شما سازگار خواهد بود.
مشکلی در تغییر رنگ وجود ندارد. اما قبل از تصمیم نهایی خود ، باید مطمئن باشید!


6 - فکر می کنید سفید تنها گزینه شماست.


بسیاری از مردم نمی خواهند ریسک کنند بدین سبب دیوار ها را سفید رنگ می کند این یک انتخاب خوبی است اما یک انتخاب حرفه ای نیست . زیرا رنگ سفید نتیجه ای خوبی نخواهد داشت.
رنگ سفید می تواند اتاق های خانه را روشن کند ، اما رنگهای تن های رنگ خاکستری ، رنگ های که زود کثیف نمی شوند یا رنگهای دیگر شخصیت شما را هم در خانه نشان می دهد .

مطالب مفید و خواندنی :  روشهای سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن یخچال و فریزر


7- باور داشتن به نقاشی برای اصلاح دیوار ها


برخی تصور می کنند که یک با یک دست رنگ نقاط فرورفتگی و چاله ها را اصلاح کرده و ترک ها را از بین می برد. اما این کاملاً اشتباه است. شما باید قبل از شروع به رنگ آمیزی دیوارها آنها را برطرف کنید.
توصیه می شود که حتی اگر عجله هم داشته باشید حتما یک دست آستر بزنید .


8 – آیا از وسط دیوار دیوار شروع کنیم؟


اگر برای اولین بار در خانه خود نقاشی می کنید ، شروع  به رنگ کاری در وسط دیوار اشتباه بزرگ است. رنگ کاری همیشه چکه می کند. بنابراین بهتر است از گوشه بالای دیوار شروع کرده و در تقاطع دیوار متوقف شوید.
هنگامی که آنها هنوز خشک نشده ، می توانید با حرکات بالا و پایین و چپ و راست نقاشی دیوار را ادامه دهید.

مطالب مفید و خواندنی :   هفت راه برای تصفیه هوای خانه خود


9 - تا زمانی که لازم باشد منتظر بمانید تا رنگ حمام  خشک شود


رنگ آمیزی دیواربا رنگ سفید همانند نقاشی دیوار با رنگ های دیگر نیست. شما باید تا زمانی که لازم باشد صبر کنید تا رنگ خشک شود و نباید عجله کنید. اگر به اندازه کافی صبر نکنید و یا اگر تحمل صبر را ندارید ، نتیجه بد خواهید گرفت.
همین مورد در مورد نوار چسب نیز صدق می کند. افراد معمولاً به محض اتمام نقاشی ، نوار چسب را جدا می کنند. این منجر به رنگ پریدگی  روی دیوار می شود. بنابراین ، شما باید نوارها را نیز حداقل پس از 24 ساعت بردارید.


10-  نقاشی سقف های سفید


یک باور غلط وجود دارد که سقفها باید سفید باشند. سقف های سفید باعث می شوند اتاق ها وسیع تر به نظر برسند ، اما می توانید لحن دیگری را انتخاب کنید که مطابق با رنگ روی دیوار باشد تا سقف های شما لمس شخصی و اصلی شود.


11 - هر اتاق با رنگی متفاوت رنگ کنید


اگر فرزندان كوچكی دارید ، از آنها بخواهید كه اتاق آنها چه رنگی باشد. آنها می توانند به صورت آبی ، سبز ، بنفش یا صورتی به شما پاسخ دهند. اما این مسئله نیست شما باید اجازه دهید هر کسی از خانواده رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کند. برای اینکار رنگهای مادر را بگیرید تا هر رنگی که می خواهید بدست آورید.
اتاق کودک شما می تواند یک استثنا باشد. با این حال ، اگر رنگ تمام اتاق های خانه با یکدیگر هماهنگ باشد ، فضای آرام تری ایجاد می شود.
اشتباهاتی وجود دارد که مردم هنگام نقاشی خانه های خود مرتکب می شوند. به جزئیات دقت کنید ، زمان کافی را برای خشک کردن رنگ ها اختصاص دهید و مهمتر از همه ، مواد مناسب را انتخاب کنید.

 

 

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

 

 

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی شهران

 شرکت خدماتی نظافتی شهران


اطلاعات بیشتر