خدمات نظافت منزل شهر زیبا > خدمات نظافت منزل شهر زیبا

 

خدمات نظافت منزل شهر زیبا

 

خدمات نظافت منزل شهر زیبا :66942049    و 66942039   و پشتیبانی 09195096981

 

شرکت آدا مفتخر است با 15000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آزربایجان،جمهوری،نواب ،توحید آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامب ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، شهرک چشمه، شهران و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

 

 اتاق خواب را چگونه دم عید  تمیز کنیم؟

 

خانه تکانی دم عید چگونه اتاق خواب را تمیز کنیم؟

چگونه پد تشک را تمیز کنیم؟

روش آسان برای پاک کردن و نظافت کتاب وکتاب خانه

کاربرد مواد شوینده فنیش( finish )

 

هنگامی که  هوای روز ها کم کم  به سمت بهار  و رو به گرمی می رود و خورشید به آرامی چهره گرم خود را نشان می دهد ، ما هم خانه ها یمان را برای عید آماده می کنیم .خانه تکانی عید برای نظافت گج ها های که در طول سال تمیز نمی کنیم  و مانند زیر تخت خواب ها لابه لای درز پنجره ها و ...  و هم چنین بهترین فرصت برای دور انداختن اشیای که لازم نداریم و شاید هیچگاه استفاده نکنیم می باشد. برای تمیز کردن اتاق خواب به طور موثر و عملی ، شما باید مراحل خاصی را دنبال کنید.

 

خانه تکانی دم عید چگونه اتاق خواب را تمیز کنیم؟

 

وسایل اتاق خواب خود را قبل از تمیز کردن سازماندهی کنید.

 

هنگامی که تصمیم دارید خونه تکانی اتاق خواب را انجام دهید ، ابتدا شروع به مرتب سازی وسایل خود در اتاق کنید، این کار روند تمیز کردن  اتاق خواب را سهولت می بخشد. برای این کار ، می توانید کمد لباس خود را خالی کنید و به جایی لباس زمستانی لباس های بهاری و تابستانی را آویزان کنید . شما می توانید لباسهای که  نیازهای دارید ، کفش ، کیف و سایر لوازم جانبی دیگر را در کمد لباس خود بچینید. لباسهای که لازم ندارید وهیچ گاه نمی خواهید استفاده کنید از رده خارج کنید. بعد از چید مان کمد خود نوبت به لوازم شخصی وآرایشی می رسد باید آنهای که تاریخ گذشته هستند لوازم بی مورد را  باید دور بریزید . در خانه تکانی دم عید  پرده ، زیر پرده ، فرش ، روتختی ، مانند اینها را باید شستشو دهید.

این مقاله را هم بخوانید: نظافت ماشین ظرفشویی


سطوح را گرد و گیری کنید:

 

خانه تکانی دم عید چگونه اتاق خواب را تمیز کنیم؟
گرد وغباری زیر فرش ومبلمان قبل از پخش شدن به اطراف آنها را جمع کنید . بهتر است نظافت را با گرد گیری شروع کنید. می توانید دیوار ها لوستر ها را با یک دستمال نم دار و خشک گردگیری کنید. برای پاک کردن آینه ها و شیشه می توانید از اسپری شیشه پاک کن یا سرکه استفاده کنید. برای حفظ پوست در هنگام کار با مواد شوینده شیمیایی حتما از دستکش استفاده کنید. هنگامی که با مواد شوینده تمیز می کنید برای جلوگیری از لکه در سطوح حتما با یک دستمال خشک ، خشک نمایید. برای گرد گیری مبلمان می توانید از دستمال های میکروفایبر که کثیفی به خود نمی گیرند استفاده کنید. در هنگام نظافت برای اینکه  گرد و غبار ، پر و هر نوع آلوده گی از زمین بلند نشود   باید کف را خالی کنید و جاروی برقی  بکشید تا در هنگام نظافت بلند نشوند و هم چنین زیر مبل و تختخواب یادتان نرود.

این مقاله را هم بخوانید: دانستنیهای نظافت وبهداشت (صابون)

 

کف را تمیز کنید:


بعد از اینکه کف را از گرد وغبار پاک کردید می توانید به نظافت بپردازید. در نظافت اتاق خواب از ضد عفونی کننده مانند وایتکس که بوی شدید دارد استاده نکنید.اگر کف پارکت هست برای جلوگیری از خش و پوسته شدن از موادی که محافظ پارکت هست می توانید استفاده کنید. بعد از تمیز و ضد عفونی کردن سطوح  کف را با یک دستمال نم دار پاک کنید و یا فضا را به خوبی تهویه کنید بوی مواد شیمیایی  از اتاق خارج شود و در زمان خوابیدن شما را اذیت نکند. در صورت تمایل می توانید چند قطره روغن سقز (تربانتین ) یا خوشبو کننده را درون یک سطل آب ریخته و دوباره سطوح کف را با این آب پاک کنید. با این عمل اتاق تان را به مدت طولانی خوشبو کنید. بعد از خوشبو کردن کف می توانید قالیچه یا فرش پهن کنید. در حالی که نظافت می کنید می توانید اشیای که قبل از نظافت ، جمع کرده بودید  به مرور سر جایشان قرار دهید.

 

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافت منزل در تهران ، نظافت راه در غرب تهران  ، نظافت راه پله در شرق تهران ،شرکت خدماتی در تهران،نظافت روزانه منزل ،نظافت راه پله در شمال تهران، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

خدمات نظافت منزل شهر زیبا

 خدمات نظافت منزل شهر زیبا


اطلاعات بیشتر