شرکت خدماتی نظافتی پاسداران > شرکت خدماتی نظافتی پاسداران

 

شرکت خدماتی نظافتی پاسداران

 

شرکت خدماتی نظافتی پاسداران : 86021537 -22899782 پشتیبانی 0195096971

شرکت آدا مفتخر است با 20000 اشتراک در سراسر تهران شعبه مرکزی خود را در جهت رفاه حال محله های چون  میرداماد ، ونک ،ملاصدرا ، پارک وی ، افریقا،ظفر،پاسدارن،دولت ،چیذز، احتیاریه، کامرانیه ،اقدسیه ، نوبنیاد، قیطریه، نیاوران ، تجریش ،دربند، منظریه، محمودیه ،ولینجک،درکه ، دارآباد،جماران ، شهید محلاتی، بنی هاشم ، مجیدیه شمالی، جلفا ،سید خندان ، شمس آباد ،سهروردی ،آپادانا ، خرمشهر  و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید

 

برای ضد عفونی سطوح چقدر باید مواد شوینده  و وایتکس (آب ژاول) استفاده کنیم :

 

وایتکس

 


روشهای سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن یخچال و فریزر

 هفت راه برای تصفیه هوای خانه خود :

روش های نظافت  قبل از جابجایی


 

 

ما باید وقتی از مواد شویند استفاده می کنیم دقت کنیم که استفاده بیش از حد این مواد در نه تنها تاثیر در کیفیت نظافت ندارد بلکه باعث افزایش تخریب محیط زیست می شویم هزینه های ناشی از استفاده بیش از حد هم بماند. شاید ما فکر کنیم مثلا بنده به جای استفاده از یک لیتر 1/1 لیتر استفاده کنم  1/. لیتر اضافه نمی تواند محیط زیست را نابود کند ؟ یک مثال ساده بزنیم مثلا هرایرانی اگر 10 دانه برنج به( وزن یک گرم) در هر وعده غذایی دور بریزد در روز 1600تن برنج دور می ریزیم. حال می بینیم در جمع عددی بسیار بزرگ است. با این توصیف می بینیم چه صدمه ای به اقتصاد کشورمان می زنیم . مصرف بی رویه مواد شوینده هم  آسیب جدی وجبران ناپذیری به محیط زیست می زند و هم چنین ورود شوینده‌ها به فاضلاب به لحاظ بروز مسائل و عوارض متعدد چون پدیده مغذی شدن و تجزیه ناپذیری گروه سخت شوینده‌‌ها و ایجاد کف و ... سبب آلودگی منابع آبی و محیط زیست می‌شود .


توصیه می شود این این مقاله بخوانید: پاک کردن ماشین ظرفشویی با قرص فینش


 

وایتکس

همه ما مسئول حفظ ونگه داری محیط زیست ومنابع آبی کشورمان هستیم در هنگام نظافت نیاید هرچه چقدر که دلمان می خواهد از مواد شوینده مصرف کنیم باید مصرف آن به اندازه نیاز باشد نه کم نه بیش بعضا مشاهده شده مشتری ها به نظافتچی اصرار می کنند که برای ضد عفونی کردن ، وایتکس ،جرم گیر و مواد شوینده بیش از حد استفاده کنند که این درست نیست . ما باید دستورالعمل آنها را به دقت مطالعه کنیم حتی نگذاریم نظافتچی هرچه دلش می خواهد مواد شوینده بیش از حد مصرف کند.

توصیه می شود این این مقاله بخوانید: نظافت ماشین ظرفشویی

 

نحوه ضدعفونی سطوح با وایتکس

مایع سفید کننده و وایتکس یا همان ژاول یک ماده غفونی می باشد. برای ضد عفونی کردن سطوح یک قسمت وایتکس و چهار قسمت آن آب باشد، تهیه کرده و سپس به شست‌وشوی سطح مورد نظر اقدام کنید. برای این که سطح به خوبی ضدعفونی شود باید اجازه دهید محلول به طور کامل خشک شود. سپس برای از بین بردن بقایای خورنده سفید‌کننده می‌توانید سطح را با یک دستمال نمدار شست‌وشو دهید.
توجه:
وایتکس ، ماده اي بسيار سمي است و نبايد آن را در محيطهاي بسته بکار برد و از بکار بردن آن به همراه جوهر نمک و موادي مثل آن نيز بايد جدا خودداري کرد (يعني هميشه آن را به تنهايي و بدون مخلوط با پاک کننده‌هاي ديگراستفاده کنيد). زيرا اين دو با هم ، گاز بسيار سمي و کشنده کلر را تشکيل مي‌دهند.
این ماده شیمیایی در تماس با ادرار به دلیل آن که حاوی آمونیاک است، می‌تواند تولید گاز سمی کلرامین، نیتروژن و یک ماده منفجره کند. در نتیجه برای تمیز کردن ادرار از وایتکس استفاده نکنید و این ماده را مستقیم درون چاه توالت نریزید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 0195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

شعبه جنوب وجنوب شرق :  339232298

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی پاسداران

 شرکت خدماتی نظافتی پاسداران


اطلاعات بیشتر