شرکت خدماتی نظافتی امیریه > شرکت خدماتی نظافتی امیریه

 

شرکت خدماتی نظافتی امیریه

 

شرکت خدماتی نظافتی امیریه : 86021537 -22899782 پشتیبانی 09195096971

شرکت آدا مفتخر است با 20000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آذربایجان،جمهوری،نواب ،توحید ، آریاشهر ، صادقیه ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامبر ،ستاری، سردار جنگل، پیامبر مرکزی ، شهر زیبا ، امیرآباد ، بازار تهران ، پارک شهر ، تخت طاووس ، امام خمینی،  جمهوری ، حسن‌آباد، سهروردی ، طالقانی ، عباس‌آباد ، لاله زار ، بهارستان ، هفت‌تیر، یوسف آباد  ، بلوار فردوس ، نیایش ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، شهرک چشمه، شهران و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

روشهای سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن یخچال و فریزر


چیزهای زیادی به داخل یخچال و فریزرچسبیده می ماند. کثیفی و بوی بد معمولاً در اثر باکتریها ایجاد می شود. بنابراین باید مرتباً یخچال خود را تمیز و ضد عفونی کنید. اگر از روشهای سازگار با محیط زیست استفاده کنید ، با یک تیر دو نشان می زنید.

روش های طبیعی برای نظافت یخچال و فریزر


هرکسی که یک خانه دارد باید بداند که چگونه آن را به طور موثر تمیز کند. امروز ما  در مورد روشهای سازگار با محیط زیست که برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن یخچال و فریزر ضروری است ، به شما چند ایده خواهیم داد.

بنابراین می توانید یخچال خود را تمیز نگه دارید و از سلامتی خانواده و محیط زیست خود محافظت کنید.

با گذشت زمان ، بوی نامطبوع در یخچال تان ممکن است شروع به شکل گیری کند. تنها با این تمام نمی شود، یخچال و فریزر شما ممکن است بوی بد خود را هم چنان ادامه دهد ، حتی غذای داخل یخچال را تحت تاثیر خود قرار دهد بوی نا مطبوع یخچال را به خود بگیرند . پس شما باید همیشه یخچال تان را تمیز نگه دارید و ما در این جا چند روش سازگار با محیط زیست به شما معرفی می کنیم  تا از شر بوی بد خلاص شوید و دوباره یک یخچال تمیز داشته باشید.


روش های سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن یخچال و فریزر


قبل از تمیز و ضد عفونی کردن ابتدا دو شاخه از برق بکشید. سپس تمام مواد غذایی ، نوشیدنی و هر چیز دیگری را که در یخچال نگهداری می کنید خارج کنید در صورت امکان بگذارید یخ داخل یخچال آب شود. بنابراین می توانید به تمام سطوح داخل طبقه بندی آن دست رسی داشته باشید.
برای تمیز کردن یخچال از کلر یا مواد شیمیایی قوی استفاده نکنید. از بین بردن اثرات آنها دشوار است ، می توانند مواد غذایی شما را آلوده کنند ، و سپس باعث عفونت و سایر مشکلات سلامتی شود.
سرانجام ، مهم نیست که چگونه و از چه  روشی داخل یخچال  را تمیز و ضد عفونی می کنید ، باید اجازه دهید قبل از برگرداندن مواد غذایی به داخل آن ، کاملاً خشک شود. غذا های که دریخچال می گذارید می تواند با ظروف قبلی به طبقه بازگردد ، در صورتی که باید کاملاً تمیز باشند.
این مانع از بازگشت دوباره آلودگی روی سطحی که اخیراً تمیز کرده اید می شود.


روش های خانه داری را بیشتر بدانید: راه های طبیعی و عالی برای تمیز کردن اتاق خواب شما


 

کربنات: همیشه مفید است

 

روش های طبیعی برای نظافت یخچال و فریزر


برای میکروارگانیسم های کثیفی و بو بی کربنات سدیم یک فضای تهاجمی را ایجاد می کند.
هنگام تمیز کردن یخچال خود ، همیشه سعی کنید از محصولاتی استفاده کنید که این فرآیند کارآمدتر و آسان تر شوند. کربنات یکی از روشهای سازگار با محیط زیست است و بسیار ارزان است.
علاوه بر این ، خاصیت ضد چربی و ضد باکتری واز بین بردن مواد غذایی چسبیده و سایر لکه ها و زباله های انباشته شده کمک می کند.
دو قاشق غذاخوری کربنات و چند قطره لیمو را در نیم لیتر آب گرم مخلوط کنید.
از این مخلوط برای تمیز کردن داخل و خارج یخچال استعمال کنید.
بگذارید 5 دقیقه بماند.
سپس با یک پارچه خشک تمیز و خشک کنید.


آب نمک


یکی از ایده آل ترین روش های سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن یخچال و فریزر ، مخلوط ساده ای از مشتی نمک است که با 3.78 لیتر آب گرم رقیق می شود.
اسفنج خود را در این مخلوط فرو کنید و هنگام تمیز کردن تمام سطوح داخلی و خارجی از این اسفنج می توانید استفاده کنید. خواهید دید که به راحتی می توانید از شر همه غذا های چسبیده و کثیفی خلاص می شوید.
سرکه ، یک ماده ضد باکتری شگفت انگیز است
سرکه یک گزینه ای بسیارعالی برای تمیز کردن هر چیزی است. این ماده ضد باکتری فوق العاده یکی از بهترین ضد عفونی کننده های طبیعی است که می توانید پیدا کنید. بنابراین به ویژه برای آلوده ترین سطوح میکروبی را می توان تمیز کرد.
برای ایجاد مخلوط:
• نصف لیوان سرکه سفید را در یک لیوان آب مخلوط کنید.
• سپس داخل یخچال خود را تمیز کنید.
بعد از گذشت 5 دقیقه ، پاک کرده و خشک کنید.
توجه: انجام این کار با یک بطری اسپری راحت تر آسان خواهد بود


روش های خانه داری را بیشتر بدانید:  پنج نکته مهم برای نظافت فر


 

روغن زیتون یک راه حل دوستدار محیط زیست برای تمیز کردن یخچال مفید است .

 

روش های طبیعی برای نظافت یخچال و فریزر با روغن زیتون
شما می توانید سخت ترین لکه هایی را با روغن زیتون بدون اینکه اثری بگذارد از بین ببرید .

4 قاشق غذاخوری روغن زیتون را با 3 عدد آب لیمومخلوط کرده یک مخلوطی  بدست آورید و این مخلوط برای تمیز کردن سطوح استیل و ضدزنگ هم بسیارعالی است. این روش نظافت سازگار با محیط زیست بدون احساس چسبنده سطوح روغنی ردی  از بین می برد.
10بگذارید دقیقه خیس بخورد و سپس با یک دستمال خشک پاک کنید.


روغن درخت چای:


روغن درخت چای یکی دیگر از ضد عفونی کننده های طبیعی قدرتمند است که باعث از بین بردن کثیفی و بو می شود.
دو قاشق غذاخوری روغن درخت چای را در یک لیوان آب گرم رقیق کنید.
می توانید از بطری اسپری برای سطوح داخلی استفاده کنید وسپس می توانید با یک پارچه میکروفیبرباقیمانده آن را پاک کنید.

 

آب لیمو برای خلاص شدن از شر بوی بد :


یکی از بهترین روش های سازگار با محیط زیست برای از بین بردن بوی بد در یخچال یک اسفنج را به آب لیمو آغشته کرده و سپس به سطوح داخلی استعمال کرده وچند دقیقه صبر کنید و سپس با یک دستمال خشک و تمیز پاک کنید.
ماده فعال اسید سیتریک موجود در لیمو نیز ضد عفونی کننده است. بنابراین برای تمیز کردن کامل فوق العاده است. همچنین در هر سطحی که با آن تمیز می شود ، یک اثر تمیز کننده درخشنده گی خاصی باقی می گذارد.
همچنین می توانید آب سه لیمو را درون دو لیوان آب گرم در یک بطری اسپری قرار بریزید. این مخلوط را روی سطح مورد نظر اسپری کنید ، 5 دقیقه بگذارید اثر کند و سپس با یک دستمال خشک پاک کنید.
روغنهای اسانسی: بهترین راه حل های سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن یخچال و فریزراست.
سرانجام ، لیمو نه تنها ضد عفونی کننده خوبی است ، بلکه یخچال شما خوشبو با طراوت نیز می شود.
برای به دست آوردن بیشترین استفاده از طراوت آن ، می توانید تکه ای  پنبه را در اسانس لیمو آغشته کرده و سپس آنها را در یکی از کشو های یخچال قرار دهید.
روغن اسانس وانیل نیز برای این کار بسیار مناسب است. علاوه بر این ، لیموهای بریده شده به نصف و میخک نیز مفید هستند.


روش های خانه داری را بیشتر بدانید: چگونه بوي بد کپک را از لباس ها دور كنيم؟


 

زغال


یک تکه ذغال جایگزین عالی دیگر برای از بین بردن بوی بد از یخچال شما ست. خیلی تاثیر گذار است  . یک تکه یک تکه ذغال را داخل یکی از طبقات بگذارید و در آنجا بماند.
با تمیز کردن یخچال می توانید با این روش های سازگار با محیط زیست نتایج بسیار خوبی کسب کنید. روشهای ساده ، طبیعی و ارزان.
همیشه از آنها استفاده کنید. بنابراین یخچال شما بی نقص و عاری از بوی بد خواهد بود!

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

نظافت دفتر کار به صورت 4 ساعتی و 8 ساعتی

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی امیریه

 شرکت خدماتی نظافتی امیریه


اطلاعات بیشتر