شرکت خدماتی نظافتی منیریه > شرکت خدماتی نظافتی منیریه

 

شرکت خدماتی نظافتی منیریه

 

شرکت خدماتی نظافتی منیریه : 66942039 -66942049 پشتیبانی 0195096971

شرکت آدا مفتخر است با 15000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آزربایجان،جمهوری،نواب ،توحید آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامب ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، شهرک چشمه، شهران ،سی متری جی ، هاشمی ،رودکی ،بریانک ، گیشا ،نواب ،امیریه ،منیریه و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 0195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

 

راه های طبیعی و عالی برای تمیز کردن اتاق خواب شما


اگر احساس ناراحتی در گلو دارید یا اگر شب ها چشمانتان تحریک می شود و یا به راحتی خواب نمی روید ،طبیعی است که زمان آن آمده است که اتاق تان را با روشهای طبیعی ضد عفونی کنید.

نظافت اتاق خواب با مواد شوینده طبیعی


مطمئین باشید ضد عفونی اتاق خواب برای ایجاد یک محیط کاملاً سالم برای خواب شبانه بسیار مهم است.
بیشتر اوقات ، ما فکر می کنیم فقط شستن و تمیز کردن ملافه ها کافی است ، اما اینگونه نیست.
شب ها ساعت ها در اتاق خواب وقت می گذرانیم. بنابراین ، این اتاق یک مکانی ایده آل برای برخی از میکروارگانیسم ها که ممکن است باعث مشکلات برای سلامتی ما شوند ، هستند.
.
همانطوری که می دانید بعضی باکتری ها ،قارچ ومیکروب ها مقاوم هستند.هر چقدر نظافت را خوب و مکرر انجام دهیم اینها به زندگی و تکثیر خود ادامه می دهند.به این دلیل برای رهایی از دست آنها باید اشیای اتاق خواب را ضد عفونی کنید.
بعضی ازاین میکروارکانیسم ها باعث حساسیت،آلرژی ، احتقان وناراحتی می شوند واین هم خواب راحت را مختل می کند.هر چه می خواهد باشه برای سلامتی تان یک خواب راحت لازم وضروری است.ضد عفونی کردن اتاق خواب ،رهایی از شر بسیاری از مشکلات تنفسی به کمک تان می آید.
با این وجود ، برای جلوگیری از مشکلات دیگر ، ضد عفونی کردن اتاق خواب خود با محصولات طبیعی مهم است.خیلی از مواد بسیار قوی هستند  وبه سلامت تان مضر هستند.بدین جهت اگر بچه کوچک دارید ویا حیوانات خونگی دارید ، استفاده از آنها توصیه نمی شود زیرا نسبت به این مواد حساسیت بیشتری دارند.

این نوشته را هم بخوانید: با پوست سیب زمینی ظروف را بشویید.

5 روش طبیعی برای ضد عفونی کردن اتاق خواب

 

نظافت اتاق خواب با مواد شوینده طبیعی
برای اینکه اتاق خواب را به درستی ضد عفونی کنید باید تمام لوازم آن را به دقت در نظر بگیرد. این بدان معنی است که خود را فقط به شستشوی فلافه های اتاق خواب محدود کنید.بلکه به تمام نقاط اتاق لازم است دقت کنید.

.ممکن است در ابتدا متوجه آن نباشید،اما گرد وغبار،کنه ها ودیگر مولکول های حساسیت زا روز به روز انباشته می شوند.بعضی از اینها موجب عدم آرامش می شوند یا تاثیر در خواب تان خواهد گذاشت.
در نتیجه مهم است که زمان لازم برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن اتاق خواب خود را اختصاص دهید.

این نوشته را هم بخوانید: پنچ نکته مهم نظافت منزل با سرکه وجوش شیرین

1 – ملافه و لحاف


ابتدایی ترین کاری که شما باید انجام دهید این است که هر روز تختخواب خود را جمع کنید و حداقل هفته ای یک بار ملافه خود را بشویید. شما همچنین باید پتو ، لحاف هایتان ، روتختی و موارد مشابه خود را بشویید ، اما لازم نیست این کار را زودتر از این انجام دهید. این پوشش ها همچنین ذرات ، کثیفی ها و کنه ها را در خود جمع آوری می کنند که ممکن است برای سلامتی شما مضر باشد.
این مراحل را برای شروع ضدعفونی کردن دنبال کنید:
 ملحفه های خود را با مواد شوینده بشویید.
 هر روز تخت خود را بعد از تکان دادن کاملاً درست کنید.
برای خلاص شدن از ذرات ریز روی تشک را با جارو برقی جارو کنید.


2 - تشک خود را ضد عفونی کنید.

 

این نوشته را هم بخوانید : هفت روش نظافت دوستدار محیط زیست با نمک


این یکی از آلوده ترین قسمت های اتاق خواب است ، زیرا این جایی است که بدن شما به طور مداوم با آن در تماس است و وقت زیادی را روی آن می گذرانید. در طول شب عرق زیادی را جذب می کند و همچنین گرد و غبار زیادی به خود جمع می کند. برای ضد عفونی کردن آن یک راه کاملاً ساده وجود دارد، یک محصول خانگی ساده را تهیه و استفاده کنید.


مواد لازم:


 نصف لیوان کربنات (125 گرم)
روغن اصلی اکالیپتوس (10 قطره)
تهیه
 کربنات را در یک کاسه قرار دهید.
10 قطره روغن اصلی اکالیپتوس را اضافه کنید.
خوب مخلوط کرده و 5 دقیقه به حال بگذارید.
(برگهای اکالیپتوس و روغنی که آن  تولید می شود سبب کشتن باکتریها و رفع ناراحتیهای تنفسی افراد مبتلا به خناق، آسم و برونشیت میشود(. به خاطر داشته باشید که روغن اکالیپتوس فوق العاده برای انسان سمی است و در مصرف آن باید دقت کنید. اگر فرزند دارید، اطمینان پیدا کنید که روغنهای اصیل این گیاه دور از دسترس او نگهداشته شود.


کاربرد:


ابتدا مخلوط را روی تشک بپاشید.
1 ساعت بگذارید روی تشک نفوذ کند.
سپس با جاروبرقی جاروبزنید.
در آخر ، در صورت داشتن رویه تشک مجدداً جا بزنید.


  پنجره و پرده:

 

نظافت منزل با مواد شوینده طبیعی

 

پرده ها می توانند رنگارنگ شوند و این هم زیبایی اتاق خواب دو چندان می کند،از ورود نور پنجره ها به داخل اتاق را نیزمسدود می کند واز ورود و خروج گرد و غبار نیز جلوگیری به عمل  می آورند ، زیرا به نقاط ورودی تهویه بسیار نزدیک هستند.
در نتیجه ، بسیاری از گرد وخاک و کنه بر روی آنها می نشیند. شما باید یک بار در ماه پرده های خود را بشویید و قبل از اینکه دوباره آنها را آویزان کنید ، پنجره ها را تمیز کنید.


4 - کف را به روش های طبیعی ضد عفونی کنید


همه گرد وخاک ناخواسته در زمین جمع می شود. ضد عفونی کردن کف به طور طبیعی برای محیطی تمیز و سالم بسیار مهم است.
برای این کار ، این مرحله ساده را با دو موادی  که در خانه همیشه در دست رس  می باشد ، دنبال کنید. می توانید از سرکه استفاده کنید که یک ماده ضد عفونی کننده طبیعی و آب لیمو که عطر و بویی دلپذیر به آن می بخشد.


مواد لازم:


یک سطل آب گرم (3 لیتر)
 سرکه سیب (10 میلی لیتر)
 آب لیمو (5 میلی لیتر)
قلم مو یا تی
 جارو برقی یا جارو دستی


طرزتهیه:


 سرکه را به سطل آب گرم اضافه کنید.
آب لیمو را اضافه کنید.
خوب مخلوط کنید.
تی یا قلم مو را با مخلوط خیس کنید.

نظافت منزل با مواد شوینده طبیعی


کاربرد:


 ابتدا گرد وخاک را با جارو برقی یا جارو دستی بردارید.
 سپس ، کل کف را با موادی در مرحله قبل ساختید تی بکشید.
 در آخر ، بگذارید خشک شود.5 -  هوا را با گیاهان تصفیه کنید.

 

نظافت منزل با مواد شوینده طبیعی
گیاهان در اتاق خواب هماهنگی ، آرامش و هم زیستی را ایجاد می کنند. آنها همچنین کار تصفیه هوا نیز انجام می دهند. برای این کارمی توانید یک گیاه کوچک را در اتاق خواب خود قرار دهید.

 

 

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی منیریه

 شرکت خدماتی نظافتی منیریه


اطلاعات بیشتر