خدمات نظافت منزل فردوسی > خدمات نظافت منزل فردوسی

 

خدمات نظافت منزل فردوسی

 

 

خدمات نظافت منزل فردوسی : 22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شرکت آدا مفتخر است با 18000 اشتراک در سراسر تهران شعبه مرکزی خود را در جهت رفاه حال محله های چون آرژانتین ، بهشتی ، مطهری، سهروردی ،سیدخندان، نظام آباد ، سمیه ، هفت تیر ، میر زایی شیرازی ، فاطمی ، امیر آباد ، یوسف آباد ، بلوار کشاورز، حافظ ،  سعدی ، بهارستان ، منیریه ، انقلاب، جمهوری، آذربایجان ، چهارراه لشکر ، حسن آباد ، و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

 

نظافت اجاق گاز

 

نظافت آشپزخانه

به هر حال نظافت آشپزخانه حدود یک روز شما را می گیرد. هر یک از لوازم را لازم است یکی یکی پاک ونظافت کنیم.از این جهت باید قدم به قدم باید پیش برویم.نظافت را قسمت به قسمت انجام دادن کار مان را خیلی راحت تر خواهد کرد.هم چنین  اگر نقاط کثیف و آلوده آشپزخانه را بدانید آنگاه امکان پشیمانی از نظافت ممکن نیست.اگر شما هم جز کسانی هستید که از آشپزخانه تروتمیز و شکیل لذت می برید. کسی که از چیدن گل تازه لذت می برد باید از خار نهراسید و در این صورت نظافت آشپزخانه شروع کنید.

 

نظافت آشپزخانه
یکی از منابع اصلی تمام کثیفی ها اجاق گاز است.از این رو نظافت را از این جا شروع می کنیم.هر نوع گازی که می خواهید استفاده کنید چه برقی وچه گازی باید از شر کثیفی و چربی ها خلاص شوید.
از این رو قدم ها را می توانید بردارید:
ابتدا شبکه چدنی و سر شعله آلومینیومی را بردارید.پشت سر آن مایع ظرفشویی را روی اسکاچ بریزید روی کثیفی و چربی ها ملایم بگذرید و 5 دقیقه صبر کنید. اسکاچ را بشویید وکمی روی آن وایتکس بریزید و روی کثیفی های نرم شده بکشید.
به همین روش اطراف دکمه های گاز و پایین سوئیچ های گازی را با همان سیستم تمیز کنید. دکمه ها را به آرامی در آب گرم با مواد شوینده ظرفشویی بشویید.
اگر در آشپزخانه هود استفاده می کنید دریچه های در می آید در بیاورید و مایع ظرفشویی و اسکاچ بشوید و اططاف آن را نیز مثل گاز ابتدا مقداری مایع ظرفشوی بریزید و به بدنه  وشیشه هود بمالید ومدتی صبر کنید تا روغن وچربی ها حل شود و بعد با اسکاچ و دستمال نم دار چربی های ور آمده را پاک کنید. وسپس قطعاتی را در آورده اید به جایشان بیندازید اینک اجاق وهود تان تر وتمیز شده.

 

بیرون و داخل فر را تر و تمیز می کنیم

 

نظافت آشپزخانه

 


با پوست سیب زمینی ظروف را بشویید.

 راه های طبیعی و عالی برای تمیز کردن اتاق خواب شما

روشهای سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن یخچال و فریزر


 

بعد از نظافت اجاق در آن به نظافت فر می پردازیم.ابتدا سینی ها وشبکه های سیمی در می آوریم.پشت سر آن آب وتاید درست کنید:یک چهارم لیوان تاید و یک چهارم لیوان کربنات(جوش شیرین) یک نصف لیوان آب. این مخلوط را روی سطوح فلزی بدون فشار وسابیدن اعمال کنید وبعد از 5 دقیقه روی اسفنچ مقداری کمی مایع ظرفشویی بریزید به خوبی بسابید.آنچه که باید دقت کنید در داخل فر هیچ گونه کف یا مواد شوینده باقی نماند.اگر هر گونه اثری از این مواد داخل فر بماند روی غذا های که رو باز در فر می گذارید طعم شان را تغیر خواهد داد.


رهایی ازهر گونه آلوده گی وکثیفی یخچال فریز و یخچال

 

نظافت آشپزخانه


مطالب مرتبط:  هفت راه برای تصفیه هوای خانه خود :


 

چیز های که تاریخ گذشته هستند و خراب شده اند را به سطل آشغال می ریزیم.خوراکی یا مواد داروی که تاریخ انقضا آن گذشته دیگر آنجا نگه نمی داریم. بعد ازاینکه مطمئن شدیم تمام طبقه ها را خالی کردیم طبقه های که در می آیند بیرون می کشیم . به عنوان مثال جای تخم مرغ و قفسه های که در روی درب یخچال قرار دارد در آورید.


نوبت به تهیه مخلوط پاک کننده رسید ه .

 

نظافت آشپزخانه
یک سطل را تا نصفه آب بریزید و دو قاشق غذا خوری جوش شیرین یا 4 قاشق غذا خوری سرکه بریزید.این مخلوط را به خوبی بهم بزنید.با این مخلوط تمام طبقه ها را پاک می کنیم. بعد از پاک کردن ، هر قفسه با پارچه ای خشک اما بدون گرد و غبار پاک کنید. حالا غذای شما آماده است تا داخل طبقه ها قرار بگیرد بروید. برای تمیز کردن فریزر ، ابتدا باید فریزر خود را از برق بکشید. سپس تمام خوراکی ها یخ زده را بردارید. اما مطمئن شوید که آن را در محلی دور از آفتاب قرار می دهید.

 


ادامه مطلب:


نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

 

 

خدمات نظافت منزل فردوسی

 خدمات نظافت منزل فردوسی


اطلاعات بیشتر