شرکت خدماتی نظافتی توحید > شرکت خدماتی نظافتی توحید

 

شرکت خدماتی نظافتی توحید

 

شرکت خدماتی نظافتی توحید :  66942049 - 66942039 پشتیبانی 09195096971

شرکت آدا مفتخر است با 20000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آذربایجان،جمهوری،نواب ،توحید ، آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامبر ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ، بلوار فردوس ، نیایش ، تهرانسر ، صادقیه ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، شهرک چشمه، شهران ،سی متری جی ، هاشمی ،رودکی ،بریانک ، گیشا ،نواب و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

هفت راه برای تصفیه هوای خانه خود :


حتی اگر نمی توانید در نگاه اول بگویید ، اگر تمام پنجره ها را بسته نگه دارید هوای داخل خانه شما تازه  نخواهد بود . بنابراین ، برای بهبود سلامتی خودتان و سلامتی خانواده تان ، باید پنجره ها را باز کنید هوا داخل خانه تهویه و تصفیه شود.

تصفیه هوای خانه با باز کرده پنجره


اکثر مردم آن را نادیده می گیرند ، انواع ذرات آلاینده در داخل خانه به آرامی جمع می شوند و آلرژی زاست . آنها برای ایجاد آسم ، آلرژی و برخی بیماری های دیگر بسیار مناسب هستند.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدارهایی درباره اثرات آلودگی هوا بر سلامت انسان صادر کرده است. طبق گزارشات آنها ، تنفس ذرات ریز معلق در هوای می توانند علائم آسم و سایر بیماریهای ریه را بدترهم می کنند.
با این وجود ، به راحتی می توان با اجرای اقدامات ساده ای برای بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان ، بیشتر این خطرات را به حداقل رساند.
آیا به این موضوع علاقه مندید؟
اگر چنین است ، به خواندن را ادامه دهید. ما قصد داریم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. ما همچنین به شما هفت نکته مهم  برای تصفیه هوا در خانه به شما توضیح خواهیم داد.


تصفیه هوا در خانه تان چرا مهم است؟


اهمیت تصفیه هوا در خانه عمدتاً در رفاه کلیه اعضای خانواده شما نهفته است. هوای خونه تهویه نشود سمی می شود و خطری برای سیستم تنفسی و حتی سلامت پوست شما ایجاد می کند.  در حقیقت ، بسیاری از آلرژی ها و عفونت های شایع به طور مستقیم در اثر تجمع ذرات مضر در داخل و اطراف شما ایجاد می شوند.
این آلاینده ها از جمله بیماری های دیگر خطر ابتلا به برونشیت ، حساسیت ، سردرد و بیماری های قلبی را افزایش می دهد. به طور خلاصه ، تهویه نکردن هوایی که در آن محل زمان زیادی می گذرانید بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر می گذارد. همچنین می تواند برخی از بیماری های موجود را بدتر کند.
افرادی که بیشتر در برابر اثرات منفی هوای سمی آسیب پذیر هستند:
• مبتلایان به مشکلات قلبی و تنفسی
• نوزادان و کودکان خردسال
• بزرگترها
• هر کسی که دارای بیماری ایمنی است
• زنان باردار
• افرادی که به دیابت مبتلا هستند.


هفت روش برای تصفیه هوای خانه


بطوری منظم نظافت کردن برای تصفیه هوا در خانه شما کافی نباشد. اگرچه ممکن است خانه شما با چشم غیر مسلح کاملاً تمیز به نظر برسد ، اما بیشتر سطوح معمولاً ذرات آلوده را حفظ می کنند.
با این حال ، در اینجا چند توصیه برای اطمینان از تازه بودن هوای داخل خانه شما اشاره می کنیم.


مطالب مفید برای خانه داری : روشهای سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن یخچال و فریزر


 

 1 - تصفیه هوا بخرید

دستگاه تصفیه هوا
اگرنیازبه تصفیه هوا در داخل دارید  می توانید از انواع تصفیه کننده هوا موجود بازار خرید کنید . این دستگاه ها قادرند بسیاری از آلاینده ها در یک خانه از بین ببرند.
شما می توانید یکی آنها در نظر بگیرید.
استفاده از عطر و شمع های معطر کننده اتاق خودداری کنید
شمعهای معطر رایج و خوشبو کننده های هوا حاوی انواع مختلفی از ترکیبات شیمیایی هستند که می توانند باعث ایجاد حساسیت بویژه در افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف شوند. بله ، بعضی از آنها بوی خوبی دارند ، اما برای تصفیه هوا در یک خانه مساعد نیستند.
در عوض گزینه های طبیعی را انتخاب کنید یا خودتان بسازید.

. فیلترهای سیستم تهویه هوا و گرمایش را تمیز کنید
در حالی که اکثر مردم این آنها را نادیده می گیرند یا با تمیز کردن آن مشکل دارند ، در حالی که فیلترها ی کولر کازی و لوازم گرمایشی مانند فن کوئل وتهویه هوا مقدار زیادی گرد و غبار و ذرات آلوده کننده در خود جمع می کنند. با گذشت زمان ، اینها می تواند به سلامت تنفس شما آسیب برساند.
بنابراین ، حتماً و مرتباً تمیز و جایگزین کنید (هر 30 روز تا 6 ماه بسته به نیاز خاص)


مطالب مفید برای خانه داری :  4 روش برای شستشو و ضد عفونی کردن بالش ها


 

4 -  هر چیزیی که می تواند در تصفیه هوای خانه به شما کمک کند ، تمیز کنید.

 

جاروبرقی موثرترین روش برای کاهش ذرات گرد و غبار
جاروبرقی موثرترین روش برای کاهش ذرات گرد و غبار روی مبلمان و سایر سطوح است.
هنگام تمیز کردن ، جاروبرقی کمک خوبی برای تصفیه هوا در خانه شما است. این دستگاه به راحتی می تواند ذرات مانند گرد و غبار ، بافت مرده و پرهای پرز های  حیوان را از در خود جمع کند ، که می توانند به راحتی ذرات ریز در حفره های ریز خانه را بمکد.
سعی کنید هر روز از آن استفاده کنید.

تختخواب و اسباب بازی های مخملی را بشویید.


تختخواب ها ، لباس ها ، حوله ها و اسباب بازی های مخمل دار مکان های خوبی برای گرد و غبار و کنه هستند که می توانند شرایط تنفس را بدتر کنند و باعث ایجاد مشکلات پوستی شوند.
اگر وقت آن رسیده است که یک تمیز کلی و تصفیه هوای خانه خود انجام دهید و هنگام شستن آنها ضد عفونی کردن را فراموش نکنید.
6 - درهمه مناطق مرطوب کپک ها را پاک کنید
در هر خانه مکان های وجود دارد که رطوبت آنها متمرکز است. مناطقی مانند حمام و آشپزخانه اغلب آنها به وسیله کپک آسیب می بینند. این قارچ نه تنها عامل بیماری بلکه لکه های تیره و بوی بد نیزایجاد می کند ، اسپور قارچ ها از طریق هوا پخش شده، مدت های طولانی به صورت معلق باقی می مانند. و با نشستن بر سطوح مختلف منجر به آلودگی آن ها می گردند.  بلکه به طریق تنفس و ورود به ریه های شما نیز بر سلامت تنفس شما تأثیر می گذارد.
قارچ ها در مناطق مرطوب رشد می کند. بنابراین: اگر رطوبت نباشد ، قارچ وجود ندارد. برای از بین بردن قارچ ها ، کربنات را مستقیماً روی لکه ها بپاشید و چند ساعت بعد آنها را پاک کنید. در صورت لزوم تکرار کنید.

کربنات یک ماده خشک کننده عالی است.


مطالب مفید برای خانه داری :  6نقطه که در نظافت منزل فراموش می شوند


 

7 – هر درها و پنچره های خونه را برای چند ساعت باز کنید

 

درها و پنچره های خونه را برای تصفیه خانه باز کنید
برای تهویه خانه ، باید تمام پنجره ها را باز کنید تا هوایی داخل  عوض شود و هوای خانه را تازه و تمیز کنید.
نکته آخر برای بهبود کیفیت هوای داخلی حداقل 30 دقیقه در روز تمام درها و پنجره های خود را باز کنید. این اندازه گیری ساده به شما امکان می دهد تا هوا آزادانه در گردش باشد و محیط خانه شما را سم زدایی کند. در حالت ایده آل ، سعی کنید این کار را در ساعات کمتر ترافیک یا زمانی که هیچ ذرات در هوا وجود ندارد ، انجام دهید.
در نتیجه
آلودگی هوای داخلی می تواند به پوست و سیستم تنفسی شما آسیب برساند. اگرچه همیشه با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست ، اما در هر محیط خانه ذرات مضر زیادی وجود دارد.
بنابراین ، برای تصفیه هوا در خانه خود ، عاداتا راهکارهای فوق را اتخاذ کنید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

بعد از اتمام کار نیروی خدماتی حتما کار وی رو چک کنید .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

نظافت شرکت : به صورت 4 ساعته 6 ساعته و 8 ساعته 

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

بر کار نیروی خدماتی نظارت کافی را داشته باشید تا بهترین نتیجه رو بگیرید .

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

 

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی توحید

 شرکت خدماتی نظافتی توحید


اطلاعات بیشتر