شرکت خدماتی نظافتی گیشا > شرکت خدماتی نظافتی گیشا

 

شرکت خدماتی نظافتی گیشا

 

شرکت خدماتی نظافتی گیشا : 86021537 -22899782 پشتیبانی 09195096971

شرکت آدا مفتخر است با 20000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آذربایجان،جمهوری،نواب ،توحید ، آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامبر ،ستاری، پیامبر مرکزی ، کوروش ، سردار جنگل، شهر زیبا ، بلوار فردوس ، صادقیه ، فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، شهرک چشمه، شهران ،سی متری جی ، هاشمی ،رودکی ،بریانک ، گیشا ،نواب و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

روش های نظافت  قبل از جابجایی


جابجایی می تواند چالش برانگیز و استرس زا باشد. با این وجود برخی از روش های پیش جابجایی تمیز کردن به شما کمک زیادی می کند. در این مقاله ما به شما چند پیشنهاد خواهیم داده.

نظافت قبل از جابجایی

مطالب خواندنی :

 


با پوست سیب زمینی ظروف را بشویید

 راه های طبیعی و عالی برای تمیز کردن اتاق خواب شما

روشهای سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن یخچال و فریزر


 

آیا قبل از جابجایی روشی برای تمیز کردن خوب نیاز دارید؟ می دانیم که رفتن به خانه دیگر می تواند بسیار استرس زا باشد. آشفتگی و هرج و مرج در اطراف شما باعث می شود احساس كنید كه كنترل خود را از دست داده اید و آرامش را برای شما سخت تر می كند.
ما می دانیم که باید قبل از جابجایی کردن در خانه قدیمی نظافت لوازم لازم است. بنابراین ، در مقاله امروز ، ما در مورد روش های موثر تمیز کردن قبل از حرکت صحبت خواهیم کرد.


تمیز کردن قبل از جابجایی


برای جمع آوری وسایل خود از کارتن استفاده کنید. بر روی جعبه ها برچسب بزنید تا مطمئن شوید در لوازم کدام اتاق است.
شاید برای شما واضح باشد ، اما ما می خواهیم آن را تکرار کنیم. اگر خانه ای دو طبقه دارید ، از طبقه بالا شروع کنید. بنابراین می توانید آن طبقه را تر تمیز کنید .
بعد از اتمام تمیز کردن یک اتاق ، درب آن را ببندید. سعی نکنید همه اتاق ها را با هم تمیز کنید ، زیرا می توانید مکان هایی را که جمع می کنید تمیز و نظافت کنید.
به جعبه ها برچسب بزنید
نا مشخصی و بی نظمی در همه حمل و نقل ها  و جابجایی تجربه می شود.
لامپها را کجاست؟ آیا مدارک را کجا گذاشتم ؟
اگر نمی خواهید چیز مهمی را از دست بدهید یا آن را در جای اشتباهی قرار ندهید ، توصیه می کنیم جعبه ای استفاده م کنید و لوازم به صورت هم خانواده بسته بندی کرده برچسب بزنید.
نظم و ساماندهی ، سنگ بنای یک حرکت و کار موفق است. می توانید با استفاده از جعبه ها در هنگام جابجایی ، همه چیز را مرتب  وبه راحتی پیدا کنید. اگر وسایل خود را مرتباً قرار دهید ، درپیدا کردن آنها در خونه جدید وقت زیادی صرفه جویی می کنید. در صورت تمایل می توانید جعبه ها را شماره گذاری کرده و معنی هر عدد را در یک لیست بنویسید.

به این مطالب نیز نظری بیندازید:

 


هفت راه برای تصفیه هوای خانه خود
پیشگیری از استرس و نگرانی

جابجایی یک فرصتی استسنایی به شما می دهد تا از شر لوازم قدیمی خلاص شده و روی لوازم جدید متمرکز شوید.

 

نظافت قبل از جابجایی
شما هنگام جابجایی لوازم را بررسی می کنید خونه جدید منتقل کنید یا نه در صورت عدم نیاز دور می ریزید و در واقع یک خونه تکانی هم انجام می دهید. شما همچنین برخی از تغییرات عاطفی را تجربه می کنید. به عنوان مثال ، ممکن است بر عکس خانه قدیمی یا شاید محله یا شهر قدیمی خود در خونه جدید احساس دلتنگی کنید.
ما همچنین از نظر عاطفی به بسیاری از چیزهایمان وابسته می شویم. به همین دلیل ، یک روش خونه تکانی خوب برای خلاص شدن از چیزهایی است که شما را به یاد آنچه که در زندگی گذشته دارید ، می کند. این را به عنوان فرصتی برای دور شدن از احساسات وعواطف گذشته و چیزهایی که هیچ تأثیر مثبتی در زندگی شما ندارند ، ببینید.
اشیاء  که سالها استفاده نمی کنید و گرد وخاک گرفته اند شک نکنید دور بیندازید. این یک فرصت خوب برای دور انداختن ، فروش یا هدیه دادن وسایلی است که شما را به زندگی گذشته وابسته می کند.
شما می توانید با شروع این سفر جدید  و جابجایی مبلمان جدیدی بخرید تا در گذشته نمانید . نوآوری امید را به ارمغان می آورد.

نکاتی درباره نظافت خانه جدید تان


شاید نظافت خانه جدید به چشم تان یه کار سخت بیاد . به احتمالاً زیاد توقع این همه گرد وخاک  را  نداشتید و چیزهای زیادی را باید جمع کنید و کنار بگذارید.  بهترین راه حل یک روز قبل از جابجایی آن محل را نظافت کنید.
انرژی خود را برای حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب صرفه جویی کنید. سخت ترین نقاط را ابتدا تمیز کنید بعد به نقاط آسان بروید.
بنابراین ، می توانید کف ، دیوار و اگر دارید کولر گازی را تمیز کنید. علاوه بر این ، گوشه های آشپزخانه و حمام (کابین دوش ، کشو ، توالت و غیره) را فراموش نکنید.
هنگام نظافت خانه به طور کامل انجام می دهید، سطوحی که نیاز به تعمیر یا سوراخ چیزی دارد نیز خواهید  دید آنها را بگیرید.
شما ممکن است علاقه مند باشید: هفت نکته برای تمیز کردن کف کاشی

به این مطالب نیز نظری بیندازید:

 


چگونه از کربنات برای تمیز کردن توالت استفاده کنیم؟


 

 

از گرفتن خدمات حرفه ای  و تخصصی دریغ نکنید.

 

شرکت بار بری

اگر مدت زمان محدود دارید یا لوازم زیادی دارید ، می توانید با یک شرکت بار بری حرفه ای تماس بگیرید.
و هر کسی زمان برای نظافت منزل ندارد. اگر کار زیادی دارید ، می توانید با یک شرکت خدماتی تماس بگیرید و یک نیروی حرفه ای بهره مند شوید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

حتما قبل از پرداخت هرگونخ وجه به کارگر ، کار او را چک کنید .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

نظافت محل کار توسط آقا و خانم 

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

در کلیه کارهای ساعتی نظارت به عهده شماست لذا همکاری لازم را داشته باشید .

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی گیشا

 شرکت خدماتی نظافتی گیشا


اطلاعات بیشتر