شرکت خدماتی آدا سرویس

فرم ثبت سفارش خدمات

شما می توانید پیام ها و نظرات و انتقادات پیشنهادی را با تکمیل فرم زیر برای ما ارسال نمائید
ما حتما و ظرف 48 ساعت پاسخگو هستیم

شرکت خدماتی آدا سرویس > نمای ساختمان

نمای مونولیت (monolith)


نمای مونولیت ( monolith )

 

 

تولید و اجرای پوشش های نوین (monolith)

       از همان اوایل تاسیس شرکت مهندسین آلان دمیر آذر ( آدا ) بخشی با نام پوشش های نوین درداخل و نمای بیرون ساختمان  با هدف ارائه خدمات فنی و تخصصی در صنعت و ساختمان تاسیس گردید.

گروه مهندسین این شرکت جدیدترین متریال های کاربردی با کاربری متنوع را برای فعالیین بخش ساختمان معرفی می نماید.

مولفه های که امروزه در انتخاب یک پوشش مناسب برای نمای ساختمان در نظر می گیرند : دوام – پایداری – سبکی – ارزان بودن – قابلیت تعمیر و نگهداری ارزان و داشتن رنگهای شاد و روحبخش و امکان طراحی های متنوع می باشد.

نمای مونولیت (monolith)

 

اطلاعات بیشتر

اجرای نمای رولسر

 

 اجرای نمای رولسر

 

 رولسر چیست ؟ رولسر (rolser )  پلاستر ترکیبی آماده که با ضخامت مناسب بافت قابل اجرا برای سطوح داخلی و خارجی ، مانند نمای ساختمان می باشد.
مزایای رولسر
ازمزایای نمای رولسر می توان به موارد زیر اشاره نمود:
    1-   پوشش ترکها و نواقص : به علت بافت دار بودن محصول رولسر ، ترکهای ساختمان را پوشانده و موجهای زیر کار را تا حد مناسبی پوشش می دهد
       2-   سرعت اجرا : نسبت به خیلی از پوششهای داخل ساختمان و پوششهای نمای ساختمان سرعت اجرای رولسر بسیار بالاست و در نتیجه در مدت زمان کمتری می توان سطوح ساختمان را اماده نمود و این از مزیت های رولسر نسبت به سایر پوششها ی نمای ساختمان درصرفه جویی زمان ونیروی کار محسوب می شود.

 

اجرای نمای رولسر
     

اطلاعات بیشتر

اجرای تراسل

   

   اجرای تراسل

 

  درسالهای اخیر تحولات و پیشرفتهای زیادی در زمینه کاهش هزینه ساختمان صورت گرفته است  سبک سازی بعنوان یک ایده جدید و مهم در ساختمان مطرح است  ومهندسان ایده های متفاوتی را دراین زمینه خلق کرده اند. به عنوان مثال : بتن سبک ، پارتیشن ها ، 3d پنل ها ، کناف و چسب کاشی ( جایگزین ملات سنگ ) و متریالهای جدید در نمای ساختمان و غیره .... یکی از مهمترین دستاورد  در نتیجه سبک سازی ساختمان کاهش آمار تخریب و تلفات ناشی از زلزله می باشد و همچنین افزایش سرعت اجرای پروژه ها می باشد.و رسالت گسترش فرهنگ سبک سازی ساختمان بر عهده مهندسان ساختمان و طراح می باشد .

نمای تراسل

 

اطلاعات بیشتر

سیمان شسته

 

سیمان شسته


نمای سيمان شسته ترکیبی است  ازسنگ دانه های 0.5 الی 1 سانتی با مواد معدنی که با نسبت لازم باهم مخلوط شده و بعد در نمای ساختمان در محلهای مشخص شده با تیغه های مخصوص ، پاشیده شده و به وسیله شمشه صاف می گردد این پوشش نمای ساختمان با هزينه اي نسبتا مناسب و بر روي سيمان آستر (سیمان پلاستر) قابل اجرا است و به عنوان نماي تمام شده سطوح مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.
 انواع نماهای سیمانی که بیشترمطرح هستند عبارتند از: نمای شستهنمای چکشینمای رومی
نمای سیمان شسته  در بیشتر ساختمانهای بلند مرتبه و یا در ویلا ها  مورد استفاده قرار می گیرد .

اطلاعات بیشتر

طراحی و اجرای نما

 

طراحی و اجرای نما

 

   درهربنا اولین برخورد افراد با ساختمان از طریق نمای بیرونی  شکل می گیرد،نمای ساختمان تاثیرات روحی وروانی بسزایی در نتیجه گیری اشخاص به کیفیت و نوع ساخت پروژه شما دارد در صورتی که طراحی و اجرای نما  درست و با کیفیت انجام شود در نمای ساختمان شما می تواند اثری مثبت و به یاد ماندنی را در ذهن بیننده تداعی کند،امروزه طراحان نمای ساختمان وکارفرمایان معتقدند نمای ساختمان بایستی زیبا،با دوام،سبک،قیمت مناسب،مقاوم در برابر عوامل جوی ،کمترین خطر درهنگام زلزله ،نگهداری آسان و... باشد.بدین منظور کشورهای پیشرفته جهان استفاده ازنماهای مدرن ونمای ارزان قیمت و بی خطر  ودارای تنوع و سرعت اجرا در طراحی و اجرای نما روآورده اند.

طراحی و اجرای نما

اطلاعات بیشتر