شرکت خدماتی نظافتی شادمان > شرکت خدماتی نظافتی شادمان

 

شرکت خدماتی نظافتی شادمان

 

شرکت خدماتی نظافتی شادمان : 66942039 -66942049 پشتیبانی 09195096971

شرکت آدا مفتخر است با 18000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آذربایجان،جمهوری،نواب ،توحید ، آزادی ،آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامبر ، پیامبر مرکزی ، کوروش ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ، امیرآباد ، بازار تهران ، پارک شهر ، تخت طاووس ، امام خمینی،  جمهوری ، حسن‌آباد، سهروردی ، طالقانی ، عباس‌آباد ، لاله زار ، بهارستان ، هفت‌تیر، یوسف آباد ،بلوار فردوس غرب،بلوار فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، شهرک چشمه، شهران و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

نظافت شرکت و محل کار : توسط خانم و آقا

مهماندار خانم آقا : برای مهمانی ها،مراسم ،جشن تولد و...بصورت 4 ساعته و8 ساعته

نظارت بر کار نیروی خدماتی را در اولویت کار خود قرار دهید تا کار نظافت به نحو احسنت انجام شود .

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 و پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039

 

چگونه می توان نرم کننده خانگی را ساخت؟


علاوه بر جلوگیری از دست دادن لطافت شان ، اگر از نرم کننده خانگی استفاده می کنید ، می توانید به لطف مواد طبیعی موجود در داخل ، از شر بوی بد نیز خلاص شوید.

چگونه می توان نرم کننده خانگی را ساخت

روشهای سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن یخچال و فریزر

 هفت راه برای تصفیه هوای خانه خود :

روش های نظافت  قبل از جابجایی

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک نرم کننده طبیعی خانگی برای حوله های منزل خود تهیه کنید؟

از این گذشته ، هر پارچه در کمد شما نیاز به مواظبت متفاوتی دارد و در صورت شستن لباسها ، ملافه ها یا حوله ها ، این تنوع می تواند برای شما مشکل ساز باشد. نظافت خونه و خانه داری بسیار گسترده است که انسان ها در طول زندگی با سعی و خطا نتایج  و ترفندهای زیادی را بدست آورده است و ما باید از تجارب آنها بدرستی استفاده کنیم و سعی کنیم تا آنها که ممکن است طبیعت را در کنار خود حفظ کنیم چون اگر طبیعت باشد ما هم هستیم و اگر آن نباشد انسان هم  نخواهد بود .

مطالب خواندنی خانه داری:

چگونه از کربنات برای تمیز کردن توالت استفاده کنیم؟

نکات وترفند های بسیار زیادی هست که با مواد طبیعی می توان بهترین نتیجه را گرفت .

 

چگونه می توان نرم کننده خانگی را ساخت
در کنار این ، به لطف اطلاعاتی که در اینترنت وجود دارد ، می توانید راه حلهای خوبی برای آسان تر کردن نظافت روزانه خود پیدا کنید. در این مقاله نحوه تهیه نرم کننده های خانگی را برای تمیز کردن و نرم کردن حوله های خود به شما نشان خواهیم داد.
هنگام خرید حوله های جدید ، لازم به ذکر است که اولین باری که از آنها استفاده می کنید بسیار نرم هستند. هرچه بیشتر از حوله استفاده کنید ، زودتر از بین می رود. با این وجود ، حتی اگر خیلی هم بد نباشند ، لطافت و بافتی را که در روزهای ابتدایی داشتند از دست می دهند.
جدای از تمیز بودن حوله های شما در خونه ، می توانید با پیروی از دستور العمل نرم کننده خانگی که در زیر به اشتراک گذاشته شده است ، یاد بگیرید که چگونه ضد عفونی و نرم کردن آنها را انجام دهید.


همچنین مشاهده کنید: 

پنچ راه حل طبیعی برای از بین بردن لکه های عرق

 

طرز تهیه نرم کننده خانگی برای حوله ها

 

چگونه می توان نرم کننده خانگی را ساخت
اگر می خواهید نرم کننده ای خانگی تهیه کنید و به محیط زیست آسیب نرساند ، ادامه مطلب را بخوانید.
نرم کننده های خانگی با مواد طبیعی ساخته شده اند هم مقرون به صرفه ، مؤثر و عاری از هرگونه نرم کننده پارچه های صنعتی هستند. آنها همچنین به محیط زیست آسیب نمی رسانند.
این نرم کننده مانند هر نرم کننده تجاری یا صنعتی ، لباس و حوله های  شما را نرم و ضد عفونی می کند. در حقیقت ، نرم کننده های خانگی حتی به احتمال کمتری به پوست شما آسیب می رسانند.


مواد لازم:


 1 -  2 لیوان سرکه سفید (500 میلی لیتر)
2 - 2 لیوان آب معدنی (1 لیتر)
3 - 2 قاشق غذاخوری بی کربنات سدم (18 گرم)


دستورالعمل:


تهیه این مخلوط از مراحل بسیار ساده ای تشکیل شده است ، برای این کار یک ظرف بزرگ  نیاز دارید که این مخطوط را بسازید.
با مخلوط کردن یک لیتر آب معدنی با نصف لیتر سرکه سفید شروع کنید. در این مرحله از سرکه سفید استفاده کنید تا مطمئن شوید رنگ لباس شما از بین نمی رود.
به این مخطوط مقداری کربنات را به آرام و آرام به مایع اضافه کنید ، پس متوجه خواهید شد که حباب می کند ، به این دلیل نباید همه کربنات ها را به یکباره مخلوط ریخت.


خوب مخلوط کنید.


سپس مخلوط را درون یک بطری پلاستیکی بریزید و پایان کاراست .نرم کننده خانگی شما اکنون آماده استفاده است.
حوله های کثیف خود را که در این نرم کننده خانگی و دوستدار محیط زیست ، شسته باشید. نتیجه را با چشمان خودتان خواهید دید که چقدر عالی است!

 

نکته ها و ترفندها


نرم کننده های مبتنی بر سرکه بهترین گزینه برای استفاده در پوشاک بویژه حوله ها است زیرا پارچه های حوله ها آب به خود می گیرند و اغلب رطوبت زیادی را جذب می کنند. در صورت عدم خشک شدن حوله ها بو می دهند. بعد از مدتی حتی اگر آنها را بشویید از بوی بدی که گرفته اند خلاص نمی شوید.
سرکه نه تنها به عنوان نرم کننده پارچه مورد استفاده قرار می گیرد بلکه به عنوان یک محصول تمیز کننده در قسمت های مهم خانه مانند آشپزخانه و حمام نیز استفاده می شود. اگرچه سرکه بوی تندی دارد ، اما بوی آن بعد از خشک شدن از بین می رود و همین امر باعث می شود که یک ماده بسیار خوب برای از بین بردن لکه ها و از بین بردن بوی بد استفاده می شود.

اگر در یکی از حوله های منزل خود متوجه لکه شدید ، می توانید مقداری سرکه را مستقیماً روی لکه بریزید. حوله را به مدت 10 دقیقه آغشته به سرکه بگذارید بماند و سپس طبق معمول بشویید.


نکاتی برای شستن حوله ها

بهتر است در آب سرد با سرکه سفید ، لیمو و کمی آمونیاک بشویید. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که حوله های شما بوی مطبوعی خواهند داشت .
هنگام شستن حوله ها از نرم کننده های پارچه ای صنعتی یا مواد شوینده لباسشویی به مقدار زیادی استفاده نکنید. اگر مواد شوینده زیادی را به ماشین لباسشویی اضافه کنید ، ممکن است پارچه کاملاً تمیز نشود.

همچنین مشاهده کنید: 

چهار روش برای شستشو و ضد عفونی کردن بالش ها


 نکاتی که باید به خاطر داشته باشید

 

چگونه می توان نرم کننده خانگی را ساخت

اگر خشک کن ندارید ، حوله های خود را در فضایی با تهویه مناسب و گسترده باز آویزان کنید. به یاد داشته باشید ، مهم است که حوله ها قبل از تاشو شدن کاملاً خشک شوند و آنها را داخل کمد ها جمع کنید. بنابراین بوی بدی نخواهند داشت.

خیلی از حوله ها را به طور همزمان بشویید و ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. در غیر این صورت کار ماشین لباسشویی را دشوار خواهید کرد و مجبور هستید حوله های خود را که به طور صحیح تمیز نشده اند دوباره بشویید.

همانطور که مشاهده می کنید طرز تهیه نرم کننده خانگی حوله ها بسیار ساده است. بیایید به این جایگزین محیط زیست زیبا و دوست داشتنی داشته باشیم. همچنین خواهید دید که این کالای خانگی واقعا چقدر شگفت انگیز است!

 

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

شرکت خدماتی نظافتی شادمان

 شرکت خدماتی نظافتی شادمان


اطلاعات بیشتر