خدمات نظافت منزل کیان شهر > خدمات نظافت کیان شهر تهران

 

خدمات نظافت کیان شهر تهران

 

شعبه کیان شهر تهران : 33923298 - 77437258  پشتیبانی 09195096971

چگونه لکه های چمن را سریع و آسان از بین ببریم ؟


چه پدر و مادری باشید، چه بازیکن فوتبال مشتاق، به سادگی از پیاده روی در پارک یا حومه شهر لذت می برید، باید بدانید که چگونه لکه های چمن را از لباس خود پاک کنید. از شلوار جین گرفته تا تاپ، برای کشف نکات ساده، ترفندها و درمان‌های خانگی که می‌توانید برای خلاص شدن از شر لکه‌های چمن به آسانی از آن‌ها استفاده کنید، ادامه مطلب را بخوانید.


چگونه لکه های چمن را از شلوار جین و سایر لباس ها پاک کنیم: از کجا شروع کنیم.


از بین بردن لکه های چمن زمانی که روش را بدانید ساده است، اما مهم نیست که لکه را در کجا دارید، چند مرحله مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

همیشه با خیس کردن لباس خود در آب سرد شروع کنید. از آب گرم استفاده نکنید این یک تصور غلط رایج است که آب داغ در از بین بردن لکه های کثیف بهتر است، اما این فقط لکه های روغنی یا لکه های چرب را اعمال می کند و بر روی لکه های غیر چرب اثر معکوس دارد.

ابتدا محصول یا روش تمیز کردن انتخابی خود را روی یک ناحیه کوچک و نامحسوس از لباس آزمایش کنید. توصیه می کنیم آن را روی ناحیه ای مانند داخل آستین یا پا آزمایش کنید و همیشه توصیه های روی برچسب  زوی لباس را بخوانید. با احتیاط بودن بهتر از متاسف بودن است.

برای از بین بردن لکه های چمن از شلوار جین، پیراهن و سایر لباس ها، ابتدا لکه را با یک شوینده بیولوژیکی مایع خوب از قبل پاک کنید. این به رفتن لکه کمک می کند و لباس شما را در شرایط خوبی نگه می دارد.


نکات شستشوی قبل از تعطیلات و بسته بندی برای تعطیلات


شرکت آدا مفتخر است با 20000 اشتراک در سراسر تهران شعبه شرق خود را در جهت رفاه حال محله های چون مشیریه، شهرک کاروان،افسریه،قصرفیروز ،آهنگ ، محلاتی ،اتابک ، هاشم آباد،نفیس، بلوار ابوذر،  نبرد شمای ،نبرد جنوبی ، میثم ،سیزده آباد ، خراسان ، شوش ، شهرک بعثت،

خدمات نظافت کیان شهر تهران

 خدمات نظافت کیان شهر تهران


اطلاعات بیشتر