شرکت خدماتی آدا سرویس

فرم ثبت سفارش خدمات

شما می توانید پیام ها و نظرات و انتقادات پیشنهادی را با تکمیل فرم زیر برای ما ارسال نمائید
ما حتما و ظرف 48 ساعت پاسخگو هستیم

شرکت خدماتی آدا سرویس >

اجرای مولتی کالر

 

مولتی کالر

 

رنگ‌ مولتی‌کالر دارای ویژگی‌هایی خاص هستند که این رنگ را از رنگ‌های دیگر متمایز کرده و به آن اولویت داده است.فوق‌العاده تزئینی‌ و در طرح‌های متنوع و رنگ‌های مختلف موجود است. با توجه به فرمولاسیون خاص، امکان ساخت رنگ‌های متنوع و منطبق با هر سلیقه برای ایجاد سطوحی زیبا و چشم‌نواز در بیش از ۴۰ ترام گوناگون را فراهم می‌کند. این رنگ‌ها بسیار شیک، مدرن و دارای تنوع رنگ روز و محبوب اروپاست.مولتی کالر رنگی است که در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار میگیردمانند منازل ،بیمارستان ها ، مراکز آموزشی وبهداشتی ...

 

شرکت آدا - تزئینات- مولتی کالر

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعات بیشتر

نمای مونولیت (monolith)


نمای مونولیت ( monolith )

 

 

تولید و اجرای پوشش های نوین (monolith)

       از همان اوایل تاسیس شرکت مهندسین آلان دمیر آذر ( آدا ) بخشی با نام پوشش های نوین درداخل و نمای بیرون ساختمان  با هدف ارائه خدمات فنی و تخصصی در صنعت و ساختمان تاسیس گردید.

گروه مهندسین این شرکت جدیدترین متریال های کاربردی با کاربری متنوع را برای فعالیین بخش ساختمان معرفی می نماید.

مولفه های که امروزه در انتخاب یک پوشش مناسب برای نمای ساختمان در نظر می گیرند : دوام – پایداری – سبکی – ارزان بودن – قابلیت تعمیر و نگهداری ارزان و داشتن رنگهای شاد و روحبخش و امکان طراحی های متنوع می باشد.

نمای مونولیت (monolith)

 

اطلاعات بیشتر

اجرای نمای رولسر

 

 اجرای نمای رولسر

 

 رولسر چیست ؟ رولسر (rolser )  پلاستر ترکیبی آماده که با ضخامت مناسب بافت قابل اجرا برای سطوح داخلی و خارجی ، مانند نمای ساختمان می باشد.
مزایای رولسر
ازمزایای نمای رولسر می توان به موارد زیر اشاره نمود:
    1-   پوشش ترکها و نواقص : به علت بافت دار بودن محصول رولسر ، ترکهای ساختمان را پوشانده و موجهای زیر کار را تا حد مناسبی پوشش می دهد
       2-   سرعت اجرا : نسبت به خیلی از پوششهای داخل ساختمان و پوششهای نمای ساختمان سرعت اجرای رولسر بسیار بالاست و در نتیجه در مدت زمان کمتری می توان سطوح ساختمان را اماده نمود و این از مزیت های رولسر نسبت به سایر پوششها ی نمای ساختمان درصرفه جویی زمان ونیروی کار محسوب می شود.

 

اجرای نمای رولسر
     

اطلاعات بیشتر

اجرای تراسل

   

   اجرای تراسل

 

  درسالهای اخیر تحولات و پیشرفتهای زیادی در زمینه کاهش هزینه ساختمان صورت گرفته است  سبک سازی بعنوان یک ایده جدید و مهم در ساختمان مطرح است  ومهندسان ایده های متفاوتی را دراین زمینه خلق کرده اند. به عنوان مثال : بتن سبک ، پارتیشن ها ، 3d پنل ها ، کناف و چسب کاشی ( جایگزین ملات سنگ ) و متریالهای جدید در نمای ساختمان و غیره .... یکی از مهمترین دستاورد  در نتیجه سبک سازی ساختمان کاهش آمار تخریب و تلفات ناشی از زلزله می باشد و همچنین افزایش سرعت اجرای پروژه ها می باشد.و رسالت گسترش فرهنگ سبک سازی ساختمان بر عهده مهندسان ساختمان و طراح می باشد .

نمای تراسل

 

اطلاعات بیشتر

سیمان شسته

 

سیمان شسته


نمای سيمان شسته ترکیبی است  ازسنگ دانه های 0.5 الی 1 سانتی با مواد معدنی که با نسبت لازم باهم مخلوط شده و بعد در نمای ساختمان در محلهای مشخص شده با تیغه های مخصوص ، پاشیده شده و به وسیله شمشه صاف می گردد این پوشش نمای ساختمان با هزينه اي نسبتا مناسب و بر روي سيمان آستر (سیمان پلاستر) قابل اجرا است و به عنوان نماي تمام شده سطوح مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.
 انواع نماهای سیمانی که بیشترمطرح هستند عبارتند از: نمای شستهنمای چکشینمای رومی
نمای سیمان شسته  در بیشتر ساختمانهای بلند مرتبه و یا در ویلا ها  مورد استفاده قرار می گیرد .

اطلاعات بیشتر

طراحی و اجرای نما

 

طراحی و اجرای نما

 

   درهربنا اولین برخورد افراد با ساختمان از طریق نمای بیرونی  شکل می گیرد،نمای ساختمان تاثیرات روحی وروانی بسزایی در نتیجه گیری اشخاص به کیفیت و نوع ساخت پروژه شما دارد در صورتی که طراحی و اجرای نما  درست و با کیفیت انجام شود در نمای ساختمان شما می تواند اثری مثبت و به یاد ماندنی را در ذهن بیننده تداعی کند،امروزه طراحان نمای ساختمان وکارفرمایان معتقدند نمای ساختمان بایستی زیبا،با دوام،سبک،قیمت مناسب،مقاوم در برابر عوامل جوی ،کمترین خطر درهنگام زلزله ،نگهداری آسان و... باشد.بدین منظور کشورهای پیشرفته جهان استفاده ازنماهای مدرن ونمای ارزان قیمت و بی خطر  ودارای تنوع و سرعت اجرا در طراحی و اجرای نما روآورده اند.

طراحی و اجرای نما

اطلاعات بیشتر

نمونه های دکوراسیون سینمای خانگی

 

نمونه های دکوراسیون سینمای خانگی

 

دکوراسیون سینمای خانگی کاملا متفاوت از دیگر طراحی هاست اینها ایده های جدید در معماری طراحی دکوراسیون سینمای خانگی وداخل اتاق نشیمن طراحی می شوند.

بطوری خاص درخانه های بسکتبالست ها،وفوتبالیست ها و...چنین اتاق های می بینید وبرای بعضی از حرفه ها سینمای خانگی لازم وضروی می باشد .

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون قالی برای اتاق خواب

 

دکوراسیون قالی برای اتاق خواب

 

تصاویر قالی های زیبا مد سال 2015 ونقش آنها در طراحی دکواسیون داخلی اتاق خواب

همانطوری که می دانید برای طراحی دکوراسیون خانه جدید وبا بازسازی آپارتمان ها وخانه وکسانی که به دنبال تغییردکواسیون منزل درسال جدید هستند استفتاده از قالی های زیبا ومد سال لازم وضروری است مادراینجا تصاویری از بهترین قالی های دکوراسیون سال 2015 برای اتاق خواب نشان داده ایم .

حال می توانید با دیدن این نمونه ها بهترین قالی اتاق خواب خود انتخاب کنید

اطلاعات بیشتر

رنگ کاپوچینو

 

رنگ کاپوچینو

 

 

 

اطلاعات بیشتر

چه رنگهای با رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی سازگار

 

چه رنگهای با رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی سازگار است

 

اطلاعات بیشتر

آشپزخانه به رنگ سیاه و سفید

 

دکوراسیون سیاه و سفید برای آشپزخانه

 

 

آشپزخانه با دکوراسیون عمدا سفید بیشتر دیده می شود اما آشپز خانه با دکوراسیون  سیاه وسفید کمترروبرو می شویم مثل اینکه رنگ سیاه برای آشپزخانه سنگینی می کند واین یک قانون است.با این حال تعادل میان سفید وسیاه  یک آشپزخانه شیک وتمیز و لوکس را بوجود می آورد.


آشپزخانه به رنگ سیاه و سفید

اطلاعات بیشتر

ترکیب رنگ مبلمان

 

دکوراسیون ترکیب رنگ مبلمان

 

درسالهای اخیردر سالن ها رنگ های مانند صورتی،آلویی،فیروزه ای و رنگ اخرایی وشبه به آن ورنگ های گرم وپر جنب جوش در ترکیب رنگ مبلمان سهم خیلی زیادی را به خود اختصاص داده است.در سایه فن آوری نوین وصنعت مبلمان نمونه های زیادی ازدکوراسیون مبل رامی توان دید دراین زمینه طرح ورنگ های مختلف در مبلمان می توان خلق کرد.بسیاری از خانه هابه جای استفاده از تک رنگ،ترکیبی ازدورنگ متفاوت درمبلمان استفاده می کنند.با توجه به توضیحات بالا ترکیب رنگ های متفاوت در مبلمان در اولویت قرار دارد.

ترکیب رنگ مبلمان

اطلاعات بیشتر

ایده های در دکوراسیون حمام

 

ایده های در دکوراسیون حمام


بعد از انتخاب کاشی وسرامیک حمام وسرویس ها ترجیحا دغدغه اصلی مجریان وکارفرمایان انتخاب رنگ ودکوراسیون مبلمان حمام است .در بازسازی حمام های قدیمی ویا حمام های نوساز درحال ساخت انتخاب رنگ ومدل  دلخواه برای مبلمان ودکوراسیون و آنچه که بعد از تکمیل بدست می آید رول اصلی را بازی می کند درانتخاب دکوراسیون براینکه تصمیم درست بگیرید ابتدا از راه مطالعه ایده های جدید وبعد از دیدن نمونه های اجرا شده می توانید دکوراسیون حمام وسرویسهای تان را طراحی واجرا کنید.

ایده های در دکوراسیون حمام

 

اطلاعات بیشتر

نورپردازی راهروها و ورودی ها با LED

 

نورپردازی راهروها و ورودی ها با LED

 

دکوراسیون کاذب ایجاد شده باکناف روی دیوارها وسقف ها با طراحی های متفاوت با نورپردازی LEDیاCOB،وریسه های شیلنگی جهت روشنایی و نورپردازی در سالهای اخیر بسیار متداول شده.اگر یکی از مدلهای نورپردازی را اولویت بدهید آنگا هم روشنایی وهم فضایی شگفت انگیزی برای ورودی خانه بدست می آورید.طراحی وانتخاب مدل نورپردازی، باید مناسب فضای خانه باشد.

نوپردازی ورودی

اطلاعات بیشتر

چگونه باید خانه را نورپردازی کرد

 

چگونه باید خانه را نورپردازی کرد

 


تشخیص اینکه درخانه روشنایی به اندازه وخوبه خارج ذهن وتصور ماست.اما می توان گفت که روشنایی خوب یعنی در زمان مورد نیاز نور کافی داشته باشد.روشنایی بد است (ای کاش کمی نور بیشتر می شد یا اینکه نور چشم ما را می زند) بنابراین نورپردازی صحیح نبوده،در این صورت خودتان را سرزنش نکنید ،می توانید مشکل را با افزایش وکاهش نور برطرف کنید.

چگونه باید خانه را نورپردازی کرد

 

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون روشنایی سقف با LED

 

دکوراسیون  روشنایی سقف با  LED
 

به دوعلت اصلی روشنایی با ال ای دی رفته رفته مشهور می شود.لامپ های ال ای دی ضمن صرفه جویی انرژی درسیستم روشنایی وتنوع طراحی بسیار گسترده است درهرمکان امکان خلق فضای متفاوت است .درسال های اخیر بسیارجلب توجه کرده و ازمحصولات روشنایی ال ای دی جهت ایجاد نور مخفی  درسقف ها کار می شود.

نمونه های نورپرداری ال ای دی

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون دیوار سال 2015

 

دکوراسیون دیوار سال 2015


پوسترهای به صورت یک پنجره باز شده به طبیعت به دیوار چسبانده می شود،که مناظر پنجره ای گفته می شوند.
پوسترهای مناظر استفاده شده ایده های جدید در سال 2015می باشد.
چنانچه در کلان شهر زندگی میکنیم چه کسی نمی خواهد زمانی که که یکی از پنجرهایش راباز می کند می تواند جزایر مالدیوویا سایر جزایر ومناظر زیبای دنیارا ببیند ویا منظره پاریس ویا دیگرمناظر پنجره ای داشته باشد.

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون دیوار خالی

 

دکوراسیون دیوارهای خالی

 


بعد از انتخاب  رنگ  دیوار و رنگ مبلمان، نوبت به دست و پنجه نرم کردن با رنگ پرده هاست زمانی که این سه آیتم یعنی رنگ خانه، رنگ مبلمان ،رنگ پرده ها انتخاب شدند .به نظر می رسد که هنوز دکوراسیون خانه تمام نشده زیرا دیوار ها خالی شما را اذیت می کند باید برای پر کردن جای خالی دیوار ها تابلوها و اشیای دکوراتیو مناسبی انتخاب شود.می توان گفت کار سخت و دشوار است .بعضی از خانه ها اشبا و لوازم ،دکوراسیون سالن را تمام می کند، وجود دیوار خالی را حس نمی کنید.و اما در بعضی آپارتمان ها دیوار ها نیاز به حرکت دارند و سالن یا اتاق نشیمن به نظر تمام نشده می آید . در این وضیعت غیر از آویزان کردن تابلوها  باید راه های دیگری برای دکوراسیون دیوارها باید بدانید.

 

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون خانه با کاغذ دیواری فیروزه ای

 

دکوراسیون خانه با کاغذ دیواری فیروزه ای

 

با کاغذ دیواری به رنگ فیروزه ای در دکوراسیون داخلی خانه یک نقطه مرکزی خلق کنید . رنگ فیروزه ای می تواند توجه جلب کردن  و کسانی که اهمیت آن نقطه را دو چندان کند.کسانی که تفاوت را در دکوراسیون خانه می خواهند بک دیوار را کاغذ دیواری به رنگ فیروه ای کارمی کنند وآنهایی که می خواهند با آمیختن رنگها ،حال وهوای خانه تغییر دهند  و از رنگ های روشن دیوار ها خسته شده اند رنگ فیروزهای به کمک آنها خواهد آمد ورنگ فیروزهای از همه بیشتر با رنگ طلایی، وسفید در کنار هم بسیار زیا وشگفت انگیز خواهد بود.

 

اطلاعات بیشتر

نقش رنگ بژ در دکوراسیون داخلی

 

نقش رنگ بژ در دکوراسیون داخلی


در دکوراسیون و دیوار های خیلی از خانه ها با رنگ بژ روبرو می شوید چون که رنگ بژ یکی از پر کاربرد ترین واصلی ترین رنگ در رنگ آمیزی دکوراسیون داخلی بشمارمی آید.در فرش ها و قالی ها ،مبلمان،پرده ها ورنگ آمیزی دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد.رنگ بژ با هر رنگی در نهایت ظرافت تناسب دارد کاربرد این رنگ در کنار رنگ های دیگر بسیار عملی بوده .بطوری که ..

 

اطلاعات بیشتر

پلی پورتان یا اپوکسی

 

پلی پورتان یا اپوکسی

 

اطلاعات بیشتر

رنگ دکوراسیون سال 2015

 

رنگ دکوراسیون سال 2015

 

رنگ سال 2015 توسط شرکت معروف وقدیمی در زمینه رنگ دکوراسیون بنام پنتون اعلام شد.مارسل، مارسل اسم شهری است در منطقه ای سیسل که شهر با شرابش معروف می باشد نام رنگ سال 2015 نیز از اسم این شهر گرفته شده، تن تیره این رنگ، رنگ بطری شراب وتن روشن آن گل خشک را یاد آور می کند.این رنگ در اظهاز نظرها تقریبا قهوه ای با قرمزی زیاد شناخته می شود رنگ های که با رنگ سال 2015 هماهنگ وبه هم می آیند مشاهده خواهید کرد.

 

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون اتاق ناهار خوری به سبک کلاسیک

 

دکوراسیون اتاق ناهار خوری به سبک کلاسیک

 

اتاق ناهار به سبک کلاسیک هم اعیانی وهم ظریف وزیباست این دکوراسیون را نزدیک به سبک رومانتیک گفته می شود .در این دکوراسیون آویزیک لوستر زر و برقدار از وسط میر ناهار خوری توجه را به خود جلب می کند و سبک اتاق را برجسته ونوراش چشم را می نوازد.

اطلاعات بیشتر

جدیدترین و مدرنترین طراحی آشپزخانه

 

جدیدترین و مدرنترین طراحی آشپزخانه


ما در این گالری عکس ها طرح های جدید و مدرن دکوراسیون آشپزخانه را به نمایش می گذاریم. آشپزخانه، تنها مکانی است که خانه را برای صاحب اش دوست داشتنی وزیبا نشان می دهد . بعضی از ما با اینکه طراحی آشپزخانه کلاسیک را دوست داریم ولی ایده های وطراحی های مدرن آشپزخانه ناخدا گاه ما را به خود جذب می کند طرح ها وایده های جدید دکوراسیون آشپزخانه در حالی ذهن وفکر ما رااز کلاسیک به آشپزخانه مدرن تغییر می دهد که با کمک

اطلاعات بیشتر

ایده های دکوراسیون ورودی

 

ایده های دکوراسیون ورودی


در این مقاله بهترین دکوراسیون ورودی وایده های جدید را به شما معرفی می کنیم در معماری مدرن به خصوص در پروژه های خصوصی اولین مکانی که وارد می شوید این فضا است که مساحت آن 5الی10متر مربع طراحی می شود ویا در ورودی اتاق ها،اتاق نشیمن،سالن،آشپزخانه و یا در ورودیهای اتاق های که خیلی اهمیت دارد در نظر می گیرند و

 

اطلاعات بیشتر

بهترین میزها

 

بهترین میزها

 

اگردر آشپزخانه  و اتاق پذیرایی تان دنبال طرح جدید ومتفاوت می گردید.فراموش نکنید که دکوراسیون آشپزخانه کامل نمی شود مگر یک میز مناسب وزیبا انتخاب کنید. میز زیبا حال وهوای دکوراسیون آشپزخانه  واتاق پذیرایی شمارا متحول می کند .در این عکس ها میز های خیلی متفاوت ،دکوراتیو،مدرن را مشاهده می کنید. نمونه وطرح های موجود در این گالری حتما در انتخاب میز آشپزخانه کمک تان می کند.

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون دفترکار در خانه


دکوراسیون دفترکار در خانه


گسترش علم ، فناوری،اینترنت وتکنولوژی  باعث افزایش کار درخانه شده به همین خاطر ایجاد دفتر کار در منزل رو به افزایش است یا دارند.دفتر کار خانگی واقعا برای کسانی که می خواهند مشکلات ناشی از محیط کار مانند همکاران مزاحم،اشخاص بی بندبار،آقابالاسر نداشته باشند،ناهنجارهای محل کار،کرایه حمل و نقل و مشقت ها و چیزهای که به عقل آدم خطور نمی کند باعث می شود که بعضی از افراد به فکر ایجاد دفتر کار در منزل باشند وبرای مشاغل چون مشاوره،حسابداری،طراحی گرافیک،خدمات وب و...بسیار مناسب است کسانی که دفتر کار خانگی دارند می خواهند تغییر دکوراسیون دهند و یا می خواهند بازسازی کنند این عکس ها به آنها کمک می کند که بهترین ایده ها و دکوراسیون دفتر کار بهره مند شوید.

 

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون منزل 2

 

دکوراسیون منزل 2


باید ها و نباید ها برای تزئین و دکوراسیون یک منزل زیبا چیست؟
ما به کسانی که به زیبا کردن خانه فکر می کنند، ایده دکوراسیون متفاوت ،زیبا و با سبک های مختلف ومناسب هر سلیقه ارایه می دهیم هدف از جمع آوری این عکس ها  به نمایش گذاشتن ایده های دکوراسیون مدرن وکلاسیک و...

 

اطلاعات بیشتر

ایده های دکوراسیون اتاق ناهارخوری

 

ایده های دکوراسیون اتاق ناهارخوری

 


نوشته هایمان را در مورد دکوراسیون ادامه می دهیم .در این مقاله ایده ها و دکوراسیون و طراحی اتاق ناهار خوری با شما در میان می گذاریم اتاق ناهار خوری باید جادار و خودمان را در آن راحت حس کنیم با تعداد کمی مبلمان و با لوازم زیبا می توان بهترین دکوراسیون را بوجود آورد .در اتاق ناهار خوری از رنگهای گرم و اشتها آور یا رنگ های روشن خنثی بکار برد که رنگ لوازم وغذا ها را برجسته نشان دهید. شما هم می توانید برای دکوراسیون اتاق ناهارخوری تان از ایده ها و طراحی های جدید در عکس های زیر بهره مند شوید.

 

اطلاعات بیشتر

ایده های دکوراسیون سالن 2


 

ایده های دکوراسیون سالن 2


کسانی که می خواهند سالن خانه ،آپارتمان ویا منزل خود را بازسازی یا تغییراتی ایجاد کنند. تصمیم گرفته اند ولی طرح با ایده جدیدی ندارند یا آنهای که می خواهند دکوراسیون یکی از گوشه های سالن را تغییر دهند،اما نمی دانند که چه کاری باید بکنند.ما در این گالری عکس بهترین دکوراسیون وایده های جدید را برای شما جمع آوری کرده ایم وامید داریم با الهام گرفتن ازآنها بهترین وزیبا ترین دکوراسیون را برای سالن تان انتخاب کنید.

 

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون دوچرخه در باغچه

 

دکوراسیون دوچرخه در باغچه

 

دراین عکس ها دکوراسیون یک باغچه زیبا را به اشتراک می گذازیم .دکورهای دوچرخه باغچه شما را زیباتر کرده و جلوه شگفت انگیزی بدست می آورد.من در دکوراسیون خارجی بسیاری می دیدم واقعا خوشم می آمد به همین خاطر در اینجا با شما در میان گذاشتیم . دکوراسیون دوچرخه ...

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون فواره ها

 

دکوراسیون فواره ها

 


صدای آب انسان را آرامش واستراحت می دهد ممکن است خانه هایمان در کنار نهر یا رودخانه نباشد اما این شرایط را می توان در باغچه هایمان به وسیله دکوراسیون فواره ها بوجود آورد آنگاه در هنگام  نشستن در باغچه  با صدای شر شر آب  جسم وروح مان آرام بگیرد.در دکوراسیون  فواره ها پیدا کردن مدلهای متفاوت امکان پذیر است هر چه بیشتر نمونه دکوراسیون فواره را ...

اطلاعات بیشتر

عکس های زیبای خانه

 

عکس های زیبای خانه


از نقاط مختلف جهان بعضی از خانه ها با دکوراسیون زیبای نمای خارجی ،باغچه ها ،استخرها و...در این گالری قرار دارده ایم. امید واریم ازدیدن دکوراسیون خارجی این خانه ها لذت برده باشید.

 

 

اطلاعات بیشتر

نظافت شرکت

 

نظافت شرکت 

 

شرکت خدماتی نظافتی آدا سرویس  جهت کاهش هزینه های نظافت شرکت و نظافت مطب پزشکان  و نظافتدفاتر کوچک ،نظافت دفاتر خدمات ااکترونیک شهری،نظافت دفاتر بیمه،نظافت دفاترثبتی اقدام به اعزام نظافتچی بصورت ساعتی نموده است.

اطلاعات بیشتر

نظافتچی آقا

 

نظافتچی آقا

 

1-  شرکت خدماتی آدا اعزام نظافتچی آقا برای نظافت منزل شامل شستشوی دیوار، شستشویی سقف آشپزخانه ، گردگیری - و جابجایی لوازم ...( نظافتچی آقااعزام می شود)وبرای نظافت اتاق خواب وظروف آشپزخانه وکارهای ظریف کاری و...نظافتچی خانم اعرام میشود،واعزام کارگر نظافتچی برای خانه تکانی شب عیدو...

اطلاعات بیشتر

نظافتچی خانم

 

نظافتچی خانم

 

نظافت منزل به دو دسته تقسیم می شود:

1- ظریف کاری شامل گردگیری ،شستشوی ظروف،اطوی لباس،چیدمان لوازم آشپزخانه وجمع آوری وتمیز کاری اتاق خواب و...

2- جابجایی لوازم سنگین،شستشویی دیوار، شستشوی سقف آشپزخانه و...

اطلاعات بیشتر

نظافت منزل و انواع لکه برها و لکه زداها

 

نظافت منزل و انواع لکه برها و لکه زداها

 


نظافت منزل جزء کارهای است که کمتر کسی می تواند ادعا کند که انجام نداده است با توجه اهمیت نظافت منزل شناخت لکه‌برها ولکه‌زداهای شیمیایی و غیر شیمیایی برای هر کس لازم است،تا نظافت منزل را سریع تر و بهتر و بدون آسیب رساندن به لوازم منزل انجام دهیم و محاسن و معایب هرکدام را بدرستی بشناسیم و نظافت وپاک کردن قسمت های مختلف خانه را با مواد و پاک کننده مناسب تمیز کنیم . در حال حاضر برای نظافت منزل بیشتر از مواد غیر شیمیایی  استفاده می کنند با اینکه این مواد مضراتی چون حساسیت ،آلوده گی محیط زیستی، آلرژی و... دارد اما استفاده از آنها در حال گسترش است به همین جهت باید خواص و کاربرد آنها را به خوبی بشناسیم .

اطلاعات بیشتر

نظافت معنوی

 

نظافت معنوی


توجه به نظافت و تمیزی برای هر شخصی پوشیده نیست ، نظافت و پاکیزه گی به انسان زیبایی، سلامتی ،شادابی و ده ها محاسن دیگر را بهمراه دارد وقتی از نظافت جسم وبدن ،لباس،نظافت منزل،نظافت محیط ،نظافت شهر،مدرسه و...اهمیت نظافت در زندگی انسان را نشان می دهد.

اطلاعات بیشتر

نظافت چیست؟

 

نظافت چیست؟


نظافت و پاکیزگی یکی از مباحثی که درهمه جوامع بشری مطرح است و در گذشته نیز مطرح بوده و در آینده هم مطرح خواهد بود.نظافت یعنی پاک شدن از هر گونه آلوده گی ها و نظافت یعنی هر چیزی که به بدن و روح انسان ضرر می رساند دوری جستن.

اطلاعات بیشتر

چرا باید نظافت کنیم؟

 

چرا باید نظافت کنیم؟

 


1-    جذاب و زیبا نگه داشتن یک محیط و دورکردن هر نوع  گرد وخاک،کثیفی،آشغال از محیط زندگی وکار،رضایت مردم را جلب می شود.
2-    برای میکروب زدایی وضد عفونی کردن یک محیط ،نظافت بهداشتی اهمیت ویژه ای دارد.اگر محیط به اندازه کافی تمیز نباشد محل مناسب برای رشد باکتری می باشد وبعضی باکتری ها زندگی انسان را مختل می کند.ودر نتیجه بسیاری از بیماری ها شیوع پیدا می کند وحتی سبب مرگ انسان می شود.نظافت محیط ها طبق دستور العمل بهداشتی انجام نشود با خطرات زیاد ی روبرو خواهند شد.

اطلاعات بیشتر

فواید نظافت چیست؟

 

فواید نظافت چیست؟

 


1- نظافت جذابیت،دل انگیزی،دل ربایی مکانها و محیط را تضمین می کند.عاری کردن کف ها دیوارها از گرد وخاک وآشغال ونظافت بهداشتی و ضدعفونی ، زیبایی آن مکان را دو چندان می کنند.

اطلاعات بیشتر

نظافت با بخارشو چیست؟

 

نظافت با بخارشو چیست؟

 


در سالهای اخیر با رشد علم و فناوری لوازم وشوینده های نظافت نیز  رو به گسترش بوده است و امروزه در حال جایگزین شدن نظافت مدرن به جای نظافت کلاسیک وقدیمی  می باشد، که بخارشوی یکی از آنهاست.

 

اطلاعات بیشتر

تاریخچه نظافت درایران

 

تاریخچه نظافت در ایران


مردمان ایران در زمینه نظافت ، چه قبل از اسلام و چه بعد از آن، همواره از پیشگامان این عرصه به شمار می رفتند. وسواس ایرانیان زرتشتی در پاک نگاهداشتن آب ، خاک ، هوا و آتش ، زبانزد یونانیان بوده است. هرودوت و گزنفون درباره آن قلمفرسایی کرده و نوشته اند که : ایرانیان هیچ چیز آلوده و کثیفی را در آب نمی ریزند و

اطلاعات بیشتر

آموزش نظافتچی

 

آموزش نظافتچی


در قرن بیستم، بالا رفتن آگاهی و سطح فرهنگ عمومی و هم چنین آشنایی افراد اجتماع با قوانین نظافت بهداشتی، در تحقق بخشیدن آمال دانشمندان نظافت و پاکیزه گی در ریشه کنی بسیاری از بیماری ها مؤثر بوده . هدف ازآموزش نظافت بهداشتی، آشنا ساختن انسان ها برای رعایت نظافت وپاکیزه گی است.

اطلاعات بیشتر

اهمیت نظافت برای سلامتی

 

اهمیت نظافت برای سلامتی چیست؟؟

 


آنچه که باید برای محافظت ازسلامتی خودمان در برابر محیط های مضر بدهیم .اقداماتی که در جهت نظافت وپاکیزه کی وضدعفونی کردن محیط شناخته می شود.مسئولیت نظافت هرانسان به عهده خودش است. در سن کودکی از طرف مادر،پدر ومعلمان نظافت را به آنها آموزش داده می دهند وبعد از کودکی نظافت تنها از سوی خودش باید انجام شود.مثلا بعد از سرویس بهداشتی و خوردن غذا شستن دست ها یک عادت است.بعد از انجام فعالیت روزانه دوش گرفتن هم یکی دیگر از برنامه های نظافت است.

اطلاعات بیشتر

نظافت پوشاک

 

نظافت پوشاک


آراستگی، نظافت موها و نظافت لباس، از نکات قابل توجه در نظافت فردی است که در روایات نیز بدان اشاره شده است . پوشیدن لباس مناسب نیز در سلامت فرد مؤثر است؛

اطلاعات بیشتر

عملکرد شرکت خدماتی در سطوح نظافتی

 

عملکرد شرکت خدماتی در سطوح نظافتی

 

سطوح نظافتی به سطوحی گفته می شود که  نیاز به انجام نظافت و گردگیری به صورت منظم دارند. شرایط محیطی خشک، موقعیت مناسبی برای دوام و ماندگاری کوکسی های گرم مثبت در ذرات گردوغبار موجود بر روی سطوح فراهم می‌کند.از سوی دیگر مناطق مرطوب ، محیط مناسبی برای رشد و دوام باسیل های گرم منفی به شمار می آیند. قارچ ها نیز در گردوغبار یافت می‌شوند و در رطوبت تکثیر پیدا می‌کنند. اکثر سطوح نظافتی را با توجه به ماهیت سطح و نوع و درجه آلودگی آن می‌توان به وسیله آب و دترجنت ها ویا با یک ماده ضدعفونی کننده کم اثر تمیز کرد.

اطلاعات بیشتر

شرکت خدماتی خصوصی‌ و بهره‌وری خدمات شهری

 

شرکت خدماتی خصوصی‌ و بهره‌وری خدمات شهری

 

قبل از پرداختن به اهمیت موضوع بهتر است ابتدا مقصود خود را از بهره‌وری روشن کنیم. در مورد مفهوم بهره‌وری تعاریف مختلفی مطرح شده است. عمده‌ترین اینها نگرش‌های اقتصادی، فرهنگی و مدیریتی به تعریف بهره‌وری پرداخته و هر یک به شیوه‌ای خاص عوامل مؤثر در بهره‌وری پرداخته . هدف بهره‌وری، استفاده مؤثر از عوامل است و در جهت امکان ارتقاء بهره‌وری، شیوه‌ها و روش‌های متفاوتی نیز وجود دارد. اگر منابع یک سازمان به‌طور کارآمدتری مورد استفاده قرار گیرد، تعداد هدف‌هائی که تحقق می‌پذیرند بیشتر خواهد بود.

اطلاعات بیشتر