خدمات نظافت منزل شرق تهران > خدمات نظافت منزل شرق تهران

 

 

خدمات نظافت منزل شرق تهران

 

شعبه شرق: 33923298 -77437258 پشتیبانی 09195096971

شعبه شرق شرکت خدماتی آدا ( ADA) حوزه خدمات نظافتی شرق تهران را درمحله های چون مجیدیه ، نارمک ، تهران نو، تهران پارس ، سراج ، بلوار دلاوران ، فرجام ، هنگام ، رسالت ، هفت حوض ، گلبرگ ، سمنگان ، نیروی هوایی ، مناطق شهرداری 7،8،4و

 


10 مورد روتین برای مرتب و تمیز کردن خانه در صبحگاه


 

10 مورد روتین برای مرتب و تمیز کردن خانه در صبحگاه
آیا می خواهید خانه شما همیشه تمیز و مرتب باشد؟ اگر پاسخ شما مثبت است، می توانید به راحتی با انجام چند کار روتین در طول روز به هدف خود برسید. مقاله ما را بخوانید، بدانید که روال صبحگاهی برای یک خانه بهداشتی چگونه باید باشد!
همه ما دوست داریم خانه مان همیشه مرتب و تمیز باشد. با این حال، گاهی یک لیوان فراموش شده در گوشه سالن، آشپزخانه، و گاهی رفتن به محل کار یا مدرسه بدون جمع وجور کردن تخت، می تواند رویای ما را برای یک خانه تمیز و مرتب خراب کند.
بنابراین، چه کاری می توان انجام داد تا خانه را همیشه مرتب و تمیز نگه داریم؟
برای داشتن خانه ای مرتب و تمیز، باید روتین های نظافت و مرتب کردن را در طول روز انجام دهید و هر روز این برنامه ها را اجرا کنید. به این ترتیب خانه شما هر روز مرتب و تمیز می شود و نظافت آن راحت تر می شود.

در اینجا برنامه 10 نکته صبحگاهی برای خانه ای مرتب و تمیز آورده شده است:


1. هنگامی که از خواب بیدار می شوید، پرده ها و پنجره ها را باز کنید. هرگز به محض بلند شدن از رختخواب تخت خود را مرتب نکنید، اجازه دهید تخت و ملحفه هایتان هوای بخورد.

10 مورد روتین برای مرتب و تمیز کردن خانه در صبحگاه

2. اتاق را بررسی کنید. آیا ممکن است جوراب هایی باشد که دیشب روی زمین درآورده اید یا لباس هایی که چند روز پیش آنقدر تنبل بودید که آن را در زمین انداخته اید؟ همه آنها را جمع کنید و در سبد کثیف بیندازید.


چگونه نظافت کامل خونه را انجام دهیم؟ 


3. پس از شستن دست ها و مسواک زدن، حتما اطراف سینک و آینه را تمیز کنید.

10 مورد روتین برای مرتب و تمیز کردن خانه در صبحگاه

4. بررسی کنید که آیا لیوان، بشقاب، لباس یا اسباب بازی کودکانتان در اتاق نشیمن باقی مانده است یا خیر. ظروف کثیف را در ماشین ظرفشویی، لباس های کثیف را در ماشین لباسشویی، لباس های تمیز و اسباب بازی ها را در جای خود قرار دهید.

5. روکش و بالشتک صندلی خود را در صورت وجود تنظیم کنید. پتوی صندلی را تا کنید و آن را به خوبی روی سر یا بازوی کناری صندلی خود قرار دهید.

6. گرد و غبار میزهای قهوه خوری باقیمانده اطراف را پاک کنید و آنها را در جای خود قرار دهید. اگر میز در اتاق نشیمن دارید، غبارگیری آن را فراموش نکنید.

7. زمانی که فکر می کنید تخت شما به اندازه کافی تهویه می شود، می توانید مراحل جمع آوری را ادامه دهید. رختخوابتان را مرتب کنید، وسایلی را که به طور تصادفی روی میز خوابتان گذاشته اید دوباره بچینید، در صورت وجود گرد و غبار یا لکه آنها را تمیز کنید.

8. زمانی که لباس خواب خود را در می آورید و لباس های روزانه خود را می پوشید، می توانید لباس خواب خود را مرتب تا کرده و روی تخت یا در کشوی خود قرار دهید.

9. پس از صرف صبحانه، تفاله چای را در قوری و تفاله قهوه را در دستگاه قهوه ساز خود دور بریزید و تمیز در جای خود بگذارید. ظروف برداشته شده را در دستگاه قرار دهید. میز، پیشخوان و سینک ظرفشویی را تمیز کنید.

10. برای محافظت از محیط زیست و صرفه جویی در قبوض، هنگام خروج از خانه، وسایل الکترونیکی خود را از برق بکشید. چراغ ها را خاموش کن. دمپایی هایی را که درآورده اید در کشوی دمپایی بگذارید و کفش های خود را بیرون از در بپوشید تا خانه ای بهداشتی داشته باشید.

اکنون می دانید که برای یک خانه مرتب و تمیز از لحظه بیدار شدن تا لحظه خروج از خانه چه کاری باید انجام دهید. این برنامه 10 موردی صبحگاهی را دنبال کنید تا خانه شما مرتب و تمیز بماند و نظافت کامل خانه شما آسان تر شود!

 در صورت هر گونه نارضایتی ، می توانید نیرو را در همان ساعت اول برگردانید .


لکه های توت سیاه را چگونه پاک کنیم؟ 


مدیریت شرکت خدماتی آدا(ADA)  با توجه اهمیت وگسترده گی خدمات نظافتی شرق تهران ، شعبه شرق تهران را با هدف دسترسی موقع نیرو کار به محل انجام وظیفه وکیفیت خدمات رسانی راه اندازی نموده است .

شرکت خدماتی وتامین نیروآدا ( ADA) با چندین سال سابقه درخشان، دارا بودن چندین شعبه در سراسر تهران توانسته با یک برنامه منسجم ومتمرکز وبرنامه ریزی از طریق شعبه مرکزی به صورت شبکه ای(در مرکز تهران ) کمبود نیروی کار شعبات را به حداقل رسانده وخدمات رسانی در سراسر تهران را به کمترین زمان ممکن تقلیل دهد.

پیشنهاد ما برای خدمت رسانی هر چه بهتر به شما مشتریان گرامی : خدمات نظافت منزل شرق تهران

1- تا حد ممکن اطلاعات کار را به درستی در اختیار رزرواسیون قرار دهید،تا نیروی مناسب کار شما فرستاده شود.

2- بهتراست یک روز قبل رزرو نماییددر این صورت بهترین ومناسب ترین نیرو ازمیان نیرو ها انتخاب واعرام شود.

تجربه نشان داده برای کارهای نظیر شستشوی دیوار، شستشویی سقف آشپزخانه ،شستشویی فرش وموکت ، جابجایی لوازم ،جابجای اثاثیه منزل ،نظافت راه پله ونظافت مشاعات و...با توجه به سختی کار وارتفاع در دیوار شویی نظافتچی آقا بهتر از عهده کار برآمده ورضایت کارفرما را جلب می نماید.

برای شستشویی ظروف ،نظافت ظروف شکستنی ،گردگیری آشپز خانه ،اطو لباس ،نظافت اتاق خواب ،چیدمان لباس داخل کمدها ،گردگیری اثاث منزل وتمیز کردن کلیه کارهای سبک وظریف با سلیقه نظافتچی خانم سازگار است برای چنین کارهای نظافتچی خانم بهتر است .

شعبه شرق: 33923298 - 77437258  پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 - 66121568 پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039-66597792- پشتیبانی09195096971

شعبه جنوب وجنوب شرق :33923298 - پشتیبانی 09195096981

اعزام نظافتچی  خانم و آقا جهت خدمات نظافت منزل شرق تهران بصوت  ساعتی ، نظافت روزانه ، پیمانکاری جهت نظافت ساختمان های نوساز،  نظافت مجتمع مسکونی به صورت قراردادی – اعزام نظافتچی  آبدارچی به صورت 4 ساعته وتمام وقت برای شرکتها - دفاتر تجاری- درمانگاها – اعزام نظافتچی ،نگهبان ،لابی من به صورت قرارداد سالیانه جهت  برج ها و – اعزام نظافتچی آقا وخانم گروهی و انفرادی برای موسسات آموزشی - بیمارستانها ونظافت خانه و ...
شرکت خدماتی نظافتی آدا نظافت منزل در شرق تهران با توجه به نیاز و مشخصه ارائه شده توسط مشتری نظافتچی خانم و آقا  ومهماندار ،نگهبان ،سرایدار و...اعزام می شود و نظافتچی  خانم و آقا  تمام وقت و پاره وقت وبه صورت ساعتی برای منازل وشرکتها و...اعزام می شود.

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

 

خدمات نظافت منزل شرق تهران

  خدمات نظافت منزل شرق تهران


اطلاعات بیشتر