خدمات نظافت منزل شمال تهران > نظافت منزل در شمال تهران

 

نظافت منزل در شمال تهران

 

 


 

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

این شرکت با دارا بودن چندین شعبه در سراسر تهران توانسته با یک برنامه منسجم ومتمرکز وبرنامه ریزی از طریق شعبه مرکزی کمبود نیروی کار شعبات را به حداقل رسانده وخدمات رسانی در سراسر تهران را به کمترین زمان ممکن رسانده است.


همه جای خونه برق بیندازید و پیشنهادات عملی برای حفظ بهداشت بیشتر در خانه:


 

منسوجات خانه را به طور مکرر تغییر دهید
قوانین بهداشتی همیشه مهم بوده و هست، اما در این دوره بیش از گذشته به آن توجه کرده ایم. با توجه به اپیدمی ویروس کرونا که تمام جهان را تحت تاثیر قرار داده است، توجه همه به نظافت بیشتر از گذشته شده است. اهمیت نظافت را دو چندان کرده و باید اینطور عمل کنیم.
 در این شرایط، نظافت مکان زندگی و کار که در آن فعالیت و زندگی می کنیم مانند نظافت شخصی ما اهمیت پیدا کرده. در در زمان های که اپیدمی محسوس است به غیر از ضرورت ها مجبور نیستیم از خانه بیرون بیاییم، در این زمان ها لازم است «نظافت خانه» را به بهترین نحو انجام دهیم و از خود و عزیزانمان محافظت کنیم! پس چگونه باید خانه را ضدعفونی کنیم؟ به چه مواردی باید توجه ویژه ای داشته باشیم؟


هفت نکته برای یک خانه تمیز و مرتب 


 

همه چیزهایی که برای نظافت کامل خانه باید انجام دهید اینجاست!

 

کاربردی ترین راه برای ضدعفونی کردن خانه

 

آیا آماده اید که خانه ما را در برابر همه ویروس ها ضد عفونی کنید؟ "هر چند وقت یکبار باید نظافت خانه انجام شود؟" بیایید شروع به به اشتراک گذاشتن پیشنهادات خود کنیم، که همچنین به سوالاتی مانند این :

 چندین بار در هفته نظافت منزل را انجام دهید. در دوره‌هایی که نظافت اهمیت بیشتری دارد، می‌توانید فاصله را کمی کوتاه‌تر نگه دارید و حداقل هر روز یا دو روز کف‌ها را جارو و پاک کنید.
برای دور نگه داشتن گرد و غبار از خانه می توانید از پارچه های میکروفیبر کمک بگیرید. قدرت مکش پارچه های میکروفیبر 10 برابر بیشتر از پارچه های دیگر است.
هنگام حذف گرد و غبار ابتدا باید قسمت های بالاتر خانه را تمیز کنید. به عبارت دیگر ابتدا قسمت هایی مانند قفسه های آشپزخانه، قسمت های بالایی کمد لباس را پاک کنید. سپس به بخش هایی مانند نیمکت بروید. به این ترتیب از پایین آمدن دیرتر گرد و غبار بالا جلوگیری می کنید.
در نظافت آشپزخانه، داخل سینک، صفحه پیشخوان و کابینت ها؛ حتماً آن را مرتباً با مواد تمیزکننده ای که مخصوص این مناطق تولید شده است پاک کنید. پس از گذاشتن مواد غذایی که از بیرون خریده‌اید، حتماً فرآیند تمیز کردن را انجام دهید.
به تمیزی حمام توجه بیشتری داشته باشید. مراقب باشید که داخل کاسه توالت و سینک حمام را هر روز تمیز کنید. اگر نمی توانید هر روز این کار را انجام دهید، می توانید آن را یک روز در میان تمیز کنید.


هفت راه برای تصفیه هوای خانه تمیز کردن داخل کابین دوش یا وان حمام با سفید کننده مفید است.

 

تمیز کردن داخل کابین دوش یا وان حمام با سفید کننده مفید است.
فراموش نکنید که به طور مکرر قسمت هایی مانند دستگیره های پنجره / در، کلیدهای برق یا شیرآلات را که مکان هایی هستند که میکروب های زیادی را جذب می کنند، پاک کنید. برای تمیز کردن این مکان‌ها می‌توانید از پارچه‌های صابونی و دستمال‌های مرطوب که به عنوان ضدعفونی‌کننده عمل می‌کنند کمک بگیرید. ،
از آنجایی که تماس ما با بیرون در طول دوره ویروس کرونا خطرناک است، باید مکرراً در ورودی که درب بیرونی قرار دارد و لبه درب بیرونی را پاک کنید. اگر فردی از خانواده است که مجبور به بیرون رفتن است، به شما توصیه می کنیم که فرآیند تمیز کردن را به همان روش تکرار کنید.


منسوجات خانه را به طور مکرر تغییر دهید

 

منسوجات خانه را به طور مکرر تغییر دهید

از آنجایی که ما زمان زیادی را در خانه می گذرانیم، محصولات نساجی خانگی به سرعت بدون اینکه متوجه شویم کثیف می شوند. به همین دلیل حوله ها و ملحفه هایی که استفاده می کنید را حداقل دو بار در هفته عوض کنید و در دمای 60 درجه بشویید. در واقع، استفاده از حوله شخصی در این مدت برای هر یک از افراد خانه بسیار بهداشتی تر خواهد بود.


 


مطمئن شوید که هوای خانه تمیز است


 

ما متوجه شدیم که تنفس هوای پاک چقدر برایمان مهم است. به همین دلیل ما باید تمام تلاش خود را برای بهبود کیفیت هوایی که در خانه تنفس می کنیم انجام دهیم. برای تمیز کردن هوای خانه؛

خانه را مرتباً با باز کردن پنجره ها تهویه کنید.
اگر در خانه کولر وجود دارد مراقب نگهداری آن باشید.
فیلتر کولر گازی را هر 15 روز یکبار یا در شرایط امروزی هفته ای یکبار تمیز کنید.
به عنوان جاروبرقی از جاروبرقی هایی با فیلترهای HEPA استفاده کنید که به سرعت گرد و غبار را به دام می اندازند.
فرش های آنتی باکتریال را انتخاب کنید که گرد و غبار کمتری در خود نگه دارند.
اگر حیوان خانگی دارید، آن را مرتب شانه کنید تا خزش پراکنده نشود. شما می توانید حیوان خانگی خود را بتراشید زیرا پوست اندازی در فصول افزایش می یابد.

با رعایت نکات بهداشتی انواع فرآیندهای سخت را به سالم ترین شکل پشت سر خواهیم گذاشت!

ما برای شما روزهای سلامتی آرزو می کنیم!
نظرات و توصیه های مندرج در اینجا یک نظر کلی است. این توصیه‌ها به وضعیت مالی، ریسک و بازده شما مربوط می‌شود. ممکن است بازدهی این کار برای ترجیحات شما مناسب نباشد.


پیشنهاد ما برای خدمت رسانی هر چه بهتر به شما مشتریان گرامی :


اولا:تا حد ممکن اطلاعات کار را به درستی در اختیار رزرواسیون قرار دهید،تا نیروی مناسب کار شما فرستاده شود.

دوما:بهتراست یک روز قبل رزرو نماییددر این صورت بهترین ومناسب ترین نیرو ازمیان نیرو ها انتخاب واعرام شود.

1- تجربه نشان داده برای کارهای نظیر شستشوی دیوار، شستشویی سقف آشپزخانه ،شستشویی فرش وموکت ، جابجایی لوازم ،جابجای اثاثیه منزل ،نظافت راه پله ونظافت مشاعات و...با توجه به سختی کار وارتفاع در دیوار شویی نظافتچی آقا بهتر از عهده کار برآمده ورضایت کارفرما را جلب می نماید.

1- برای شستشویی ظروف ،نظافت ظروف شکستنی ،گردگیری آشپز خانه ،اطو لباس ،نظافت اتاق خواب ،چیدمان لباس داخل کمدها ،گردگیری اثاث منزل وتمیز کردن کلیه کارهای سبک وظریف با سلیقه نظافتچی خانم سازگار است برای چنین کارهای نظافتچی خانم بهتر است .

اعزام نظافتچی  خانم و آقا جهت نظافت منزل در شمال تهران بصوت پیمانکاری ،  مجتمع مسکونی - شرکتها - دفاتر تجاری- درمانگاها - برج ها - موسسات آموزشی - بیمارستانها ونظافت خانه و ....

شرکت خدماتی نظافتی آدا نظافت منزل در شمال تهران را با تجربه ترین پرسنل خود وبا توجه به نیاز و مشخصه ارائه شده توسط مشتری نظافتچی خانم و آقا  ومهماندار ،نگهبان ،سرایدار و...اعزام می شود و نظافتچی  خانم و آقا  تمام وقت و پاره وقت وبه صورت ساعتی برای منازل وشرکتها و...اعزام می شود.

شعبه شرق: 33923298 - 77437258  پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 - 66121568 پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039-66597792- پشتیبانی09195096971

شعبه جنوب وجنوب شرق :33923298 - پشتیبانی 09195096981

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافت منزل در تهران ، نظافت راه در غرب تهران  ، نظافت راه پله در شرق تهران ،شرکت خدماتی در تهران،نظافت روزانه منزل ،نظافت راه پله در شمال تهران، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

 

شرکت خدماتی آدا به تعداد نظافتجی خانم ونظافتجی آقا ماهر،نگهبان ، آبدارچی ،سرایدار،خدمتکار ،مراقب بیمار، همراه بیمار، تمام وقت ونیمه وقت ( حتی روز های تعطیل ) در آمد بالا + بیمه جهت نظافت منازل و...با شرایط عالی , نیازمندیم

نظافت منزل در شمال تهران

 نظافت منزل در شمال تهران 


اطلاعات بیشتر