نظافت منزل در جنوب تهران > نظافت منزل در جنوب تهران

 

نظافت منزل در جنوب تهران

 

 


پوشش دهی خدمات شعبه جنوب مناطق چون نیمه شرقی ،نیرو هوای ،پیروزی ،افسریه،شهرک کاروان،شهرک مشیریه،بازار،شهرری،راه آهن،نازی آباد وخانی آبادف

 شرکت آدا(ADA) نام آشنا در خدمات نظافتی وتامین نیرو با چندین سال سابقه درخشان و با دارا بودن چندین شعبه در سراسر تهران توانسته با یک برنامه منسجم ومتمرکز وبرنامه ریزی از طریق شعبه مرکزی به صورت شبکه ای(در مرکز تهران ) کمبود نیروی کار شعبات را به حداقل رسانده وخدمات رسانی در سراسر تهران را به کمترین زمان ممکن رسانده است.


چه زمانی نظافت عید را انجام دهیم و از کجا شروع کنیم؟برای نظافت بهاره می توانید یکی از ماه های بهمن و اسفند را انتخاب کنید ما مراحلی را که باید در نظافت عید انجام می دهید فهرست کرده‌ایم، می‌توانید به ترتیب اولویت خود را تنظیم کنید و روال تمیز کردن خود را شروع کنید.

1. تمیز کردن آشپزخانه

2. تمیز کردن حمام

3. تمیز کردن اتاق

4. شستشوی لباس

5. تمیز کردن شیشه

6. تمیز کردن کف

اولین ایستگاه تمیز کردن آشپزخانه


سرکه سیب برای نظافت منزل می توانید با خالی کردن کابینت آشپزخانه شروع کنید. در مرحله بعد می توانید ظروف خود را به گروه های مختلف تقسیم کرده و به مراحل شستشو ادامه دهید. می توانید ظروف خود را به صورت لیوان، کارد و چنگال، بشقاب و قابلمه دسته بندی کنید و از مناسب ترین گروه برای خود شروع به شستشو کنید. بعد از اینکه تمیز کردن ظروف را کامل کردید، می توانید به کابینت هایی که خالی کرده اید بروید و قفسه ها و درها را پاک کنید و سپس ظروفی را که شسته اید در جای خود قرار دهید.

چگونه اجاق گاز را تمیز کنیم؟ کانترها و اجاق گاز می‌توانند دائماً آلوده شوند زیرا پرکاربردترین قسمت‌های آشپزخانه هستند. نکته مهم در اینجا این است که در کمترین زمان موثرترین تمیز کردن را انجام دهید. شما می توانید به راحتی روغن خشک شده و کثیفی دیوارهای آشپزخانه را با کف تمیزکننده آشپزخانه مانند Domestos، سفید کننده همه کاره به شکل اسپری تمیز کنید. بعد از دیوارها می توانید پیشخوان آشپزخانه را با همین محصول تمیز کنید و سپس به سراغ اجاق گاز بروید. روغن خشک شده و باقیمانده مواد غذایی خشک شده سخت ترین کار ها هستند. با استفاده از اسپری سیف برای این کثیفی های سرسخت می توانید در مدت زمان کوتاهی به نتایج موثری برسید.

چگونه یخچال را تمیز کنیم؟ از آنجایی که یخچال ها از مواد مختلفی مانند فلز، شیشه و پلاستیک ساخته شده اند و سطوح حساسی دارند، نیاز به یک پارچه نرم و یک محصول تمیزکننده چند منظوره دارند. به همین دلیل باید بیرون و داخل یخچال خود را با یک شوینده تمیز کنید که به پارچه میکروفیبر و سطوح مشابه آسیبی نرساند و همچنین با یک محصول تمیز کننده که بتوانید به راحتی روی تمام سطوح از آن استفاده کنید مانند سیف اسپری اولترا بهداشتی.


هفت راه و روش برای تمیز کردن جاهای غیر قابل دسترسی در خانه نظافت حمام درعید


اصلی ترین سطوحی حمام که از همه بیشتر کثیف می شود سینک، وان و دیوارهای حمام هستند. به همین دلیل می توانید با لکه های کپک در حمام و دیوارهایی آن چالش برانگیزترین هستند شروع کنید. می توانید آنها را کف بهداشتی Domestos و حمام Cif Spray Power را انتخاب کنید تا انرژی و زمان صرف شده برای تمیز کردن دیوارهای حمام را کاهش دهید. سفید کننده متراکم Domestos برای لکه های سینک و توالت شما موثر خواهد بود. سپس می توانید کف حمام را تمیز کرده وبا پاک کردن آینه با یک پارچه بدون پرز انجام دهید.

تمیز کردن کابین دوش: 


اگر در حمام خود کابین دوش دارید و می خواهید ظاهری تمیز داشته باشید، ابتدا باید از شر لکه های کف و آهک خلاص شوید. به خصوص از آنجایی که لکه های سیاه روی سیلیکون در حین تمیز کردن معمولی کابین دوش تمیز نمی شوند، می توانند سرسخت و چالش برانگیز باشند. همچنین می‌توانید از برس و تمیزکننده چند منظوره به همراه پارچه تمیزکننده برای از بین بردن این لکه‌های سرسخت در کابین دوش استفاده کنید. تمیزکننده آمونیاک سیف برای تمیز کردن کل کابین دوش به تنهایی کافی است.

تمیز کردن وان: 


درست مانند تمیز کردن کابین دوش، می توانید به راحتی همان فرآیندها و محصولات را برای لکه های کف، آهک و زنگ در وان حمام خود تکرار کنید. پس از اتمام تمیز کردن وان، می توانید به تمیز کردن کف حمام بروید و همچنین می توانید از مواد و محصولات تمیزکننده ای که در این فرآیند استفاده می کنید در کف حمام استفاده کنید.


نظافت اتاق ها عید


اول از همه، می توانید از اتاقی شروع کنید که بیشترین مشکل را در نظافت دارد، بنابراین می توانید انرژی و زمان خود را بسیار موثرتر استفاده کنید. اگرچه این اتاق به دلیل بزرگی معمولاً یک اتاق نشیمن است، اما اتاق های کوچکتر که حاوی مبلمان بیشتری هستند نیز می توانند چالش برانگیزترین اتاق های خانه باشند. در نظافت اتاق، ابتدا باید گرد و غبار را پاک کنید، سپس کف ها را جارو کنید و پاک کنید. وقتی برعکس عمل می کنید، گرد و غبار دوباره کف هایی را که تمیز کرده اید آلوده می کند. بنابراین می توانید ابتدا گرد و غبار روی اقلام را پاک کرده و سپس به سراغ نظافت کف بروید. همچنین می توانید اطلاعات کاربردی در مورد نظافت خانه را مرور کنید تا نحوه تمیز کردن همه اتاق ها را یک به یک یاد بگیرید.

تمیز کردن تشک:

اگرچه می توانید لکه های روی تشک ها را با روش های ساده و پاک کننده های پارچه پاک کنید، اما باید در نظافت عید بیشتر فکر کنید و ابتدا تشک خود را تهویه کنید. بنابراین در صورت امکان باید تشک خود را حداقل به مدت 6 ساعت در مکانی آفتابی بگذارید و سپس با پاک کننده پارچه مناسب و دستمال کمی مرطوب آن را پاک کنید. بنابراین، می‌توانید حضور ارگانیسم‌های مضر مانند باکتری‌ها و ویروس‌ها را که در طول زمان در تشک شما تشکیل می‌شوند، به حداقل برسانید. برای اینکه با تمام جزئیات در مورد نظافت تخت و لحاف آشنا شوید، مطالعه مطالب نحوه ضدعفونی تخت و نحوه شستشوی لحاف مفید است.


نظافت لباسشویی


از آنجایی که کمد لباس در تمیز کردن عید تجدید می شود، ممکن است نیاز به تمیز کردن انواع لباس های اضافی داشته باشد. در این مرحله علاوه بر استفاده از ماشین لباسشویی، باید لباس های مختلف را نیز با دست شستشو دهید. برای جلوگیری از سردرگمی و گام به گام پیش رفتن، ابتدا باید لباس های خود را به سه گروه اصلی سفید، رنگی و ظریف تقسیم کنید. سپس می توانید روش های مرتبطی را که تحت عناوین مختلف برای این گروه های لباسشویی گردآوری کرده ایم، امتحان کنید.

لباسشویی سفید:

می‌توانید تمام لباس‌های سفید خود را در دستگاه با یک برنامه شستشوی با درجه بالا بدون نیاز به شستشوی دستی با استفاده از مواد شوینده مؤثر تمیز کنید. برای این کار کافی است از شوینده لباسشویی Omo Active Fresh استفاده کنید که حتی در یک برنامه شستشوی کوتاه عملکرد لکه بری عالی دارد.

لباس‌های رنگی:

مانند لباس‌های سفید، می‌توانید تمام لباس‌های رنگی را با مواد شوینده‌ای که هم به‌طور مؤثر تمیز می‌شوند و هم بوی مطبوعی دارند، بشویید. فقط باید از دمای بالا جلوگیری کنید تا به رنگ ها آسیب نرسانید. برای این کار می توانید از یک شوینده مایع مانند شوینده رنگی استفاده کنید که حتی در دمای پایین هم نتیجه خوبی می دهد و از پارچه مراقبت می کند.

لباسشویی ظریف:

یکی از چالش برانگیزترین قسمت های نظافت بهاره، نظافت لباس های ظریف است، زیرا بر خلاف لباس های دیگر، شستن لباس های ظریف با دست ضروری است. برای شستن دست می توانید لباس های خود را حدود نیم ساعت در آب گرم با مواد شوینده خیس کنید و سپس آبکشی کنید. برای لباس‌های ملایم‌تر و معطر، می‌توانید نرم‌کننده پارچه را قبل از آبکشی به آب اضافه کنید.


چگونه میکروب های ماشین لباس شوی را از بین ببریم؟ تمیز کردن پرده:


تمیز کردن پرده را می توان به دو دسته پرده توری و پرده غلتکی تقسیم کرد. می توانید از شوینده برای محصولات منسوجات خانگی مانند پرده های توری و آفتابگیر استفاده کنید که می توانید در ماشین لباسشویی بشویید و حتی در برنامه های شستشو با دمای پایین نیز بهداشت را تامین کنید. می توانید کرکره های غلتکی را روی سطح مناسبی بگذارید و با مالش با اسفنج ظرفشویی یا مسواک و آب صابون آن ها را تمیز کنید.


تمیز کردن شیشه:


شاید بارها شاهد بوده باشید که پاک کننده هایی که روی سطوح مختلف کار می کنند روی سطوح شیشه ای کار نمی کنند و باعث ایجاد لکه و مه می شوند. بنابراین، ممکن است به روش ها و مواد خاصی برای تمیز کردن پنجره ها نیاز داشته باشید. اسپری شیشه یک گزینه ایده آل برای تمیز کردن پنجره ها بدون باقی ماندن لکه است. پس از تمیز کردن تمام پنجره های خود، از جمله لولاها، با یک پارچه تمیزکننده کلاسیک و اسپری شیشه، پنجره های شما تقریباً به نظر می رسد که وجود ندارند!


تمیز کردن کف:


کفپوش ها که بازیگران اصلی نظافت روزانه و هفتگی هستند نیز جایگاه مهمی در نظافت عید دارند. مانند همیشه در انجام نظافت سریع باید از مواد شوینده و محصولات مناسب با متریال کف استفاده کرد. به همین دلیل است که "چگونه چوب را تمیز کنیم؟" یا «چگونه سنگ مرمر را تمیز کنیم؟» شما باید پاسخ این گونه سوالات را به خوبی بدانید. در غیر این صورت، ممکن است باعث ایجاد تفاوت رنگ، خراش و آسیب زدن به کف خانه خود شوید.

تمیز کردن سرامیک:

برای ایجاد بهداشت و درخشندگی کامل بر روی سطوح سرامیکی با ساختار بسیار حساس می توانید از سیف کف غلیظ اکسپرت استفاده کنید که بوی مطبوعی را برای ساعت ها دارد وهمراه با یک دستمال تمیزکننده کلاسیک کنید.

تمیز کردن چوب: 

 

می توانید از کف تخصصی چوب غلیظ سیف با رایحه شکوفه پرتقال که بهار را به خانه شما می آورد، همراه با یک پارچه تمیزکننده نرم یا موبر، روی سطوح چوبی که نیاز به تمیز کردن و مراقبت دقیق دارند، بهره مند شوید زیرا می توانند به راحتی آسیب ببیند

تمیز کردن سنگ مرمر: برای حفظ این ساختار درخشان از سنگ مرمرها که همیشه ظاهری چشم نواز دارند، می توانید از شوینده سیف تخصصی سنگ مرمر استفاده کنید.


پنچ پاک کننده طبیعی خانگی برای نظافت چوب 


پیشنهاد ما برای خدمت رسانی هر چه بهتر به شما مشتریان گرامی :

اولا:تا حد ممکن اطلاعات کار را به درستی در اختیار رزرواسیون قرار دهید،تا نیروی مناسب کار شما فرستاده شود.

دوما:بهتراست یک روز قبل رزرو نماییددر این صورت بهترین ومناسب ترین نیرو ازمیان نیرو ها انتخاب واعرام شود.

1- تجربه نشان داده برای کارهای نظیر شستشوی دیوار، شستشویی سقف آشپزخانه ،شستشویی فرش وموکت ، جابجایی لوازم ،جابجای اثاثیه منزل ،نظافت راه پله ونظافت مشاعات و...با توجه به سختی کار وارتفاع در دیوار شویی نظافتچی آقا بهتر از عهده کار برآمده ورضایت کارفرما را جلب می نماید.

1- برای شستشویی ظروف ،نظافت ظروف شکستنی ،گردگیری آشپز خانه ،اطو لباس ،نظافت اتاق خواب ،چیدمان لباس داخل کمدها ،گردگیری اثاث منزل وتمیز کردن کلیه کارهای سبک وظریف با سلیقه نظافتچی خانم سازگار است برای چنین کارهای نظافتچی خانم بهتر است .

شعبه غرب :66942049

شعبه شمال: 86021537- 22899782

شعبه مرکزی: 66942039

شعبه شرق: 77437258

شعبه جنوب وجنوب شرق :33923298

پشتیبانی :09361568981


اعزام نظافتچی  خانم و آقا جهت نظافت منزل درجنوب تهران بصوت پیمانکاری ،  مجتمع مسکونی - شرکتها - دفاتر تجاری- درمانگاها - برج ها - موسسات آموزشی - بیمارستانها ونظافت خانه و ....

نظافتچی منزل و خانم آقا از طرف شرکت خدماتی ونظافتی آدا شعبه جنوب وجنوب شرق :33923298 آماده ارایه خدمات منزل درجنوب تهران می باشد.

 

شرکت خدماتی نظافتی آدا نظافت منزل در جنوب تهران را با تجربه ترین پرسنل خود وبا توجه به نیاز و مشخصه ارائه شده توسط مشتری نظافتچی خانم و آقا  ومهماندار ،نگهبان ،سرایدار و...اعزام می شود و نظافتچی  خانم و آقا  تمام وقت و پاره وقت وبه صورت ساعتی برای منازل وشرکتها و...اعزام می شود

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافتچی منزل ، شرکت خدماتی نظافتی  ، شرکت نظافتی ،شرکت خدماتی ،نظافت روزانه منزل ،نظافت منزل در جنوب تهران ، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 

 

  • شرکت خدماتی آدا به تعداد نظافتجی خانم ونظافتجی آقا ماهر،نگهبان ، آبدارچی ،سرایدار،خدمتکار ،مراقب بیمار، همراه بیمار، تمام وقت ونیمه وقت ( حتی روز های تعطیل ) در آمد بالا + بیمه جهت نظافت منازل و...با شرایط عالی , نیازمندیم

نظافت منزل در جنوب تهران

 نظافت منزل در جنوب تهران  


اطلاعات بیشتر