شرکت خدماتی آدا سرویس

فرم ثبت سفارش خدمات

شما می توانید پیام ها و نظرات و انتقادات پیشنهادی را با تکمیل فرم زیر برای ما ارسال نمائید
ما حتما و ظرف 48 ساعت پاسخگو هستیم

شرکت خدماتی آدا سرویس > �������������� ��������������

بازسازی آپارتمان

 

بازسازی آپارتمان

 

اهداف شرکت آدا در بازسازی آپارتمان


1- برآورد هزینه ها را به صورت ریزوشفاف سازی دراختیار کارفرما قرار می دهد تا برای بازسازی آپارتمان با بازسازی ساختمان خود تصمیم درست بگیرد
2- سرعت در انجام کار در عین حال با کیفیت
 3- استفاده از نیروی کارآمد و متخصص
 4- استفاده از طراحان دکوراسیون داخلی  ومهندسین اجرای  باچندین سال تجربه اجرای در امر بازسازی آپارتمان در کشور های اروپایی وایران

 
بازسازی آپارتمان
اطلاعات بیشتر

بازسازی ساختمانهای قدیمی

 

بازسازی ساختمانهای قدیمی

 

چگونه بناها و ساختمانهای قدیمی خود را به روز کنیم؟شرکت مهندسین آدا  این افتخار را دارد که با همکاری افراد فنی و متخصص که باچندین سال تجربه درامر مقاوم سازی وبازسازی ساختمانهای قدیمی این افتخاررا دارد ، بتواند مقاوم سازی  طبق آیین نامه مقررات ملی ساختمان وبازسازی را بر اساس خواسته مشتری همراه با ارائه مشاوره از سوی طراحان دکوراسیون ومهندسین معمار مجرب این گروه انجام دهد،بعداز بازسازی ساختمان قدیمی به یک آپارتمان مدرن وبروز تبدیل می شود .

 

بازسازی ساختمانهای قدیمی

 

اطلاعات بیشتر

بازسازی اتاق خواب کودکان

 

بازسازی اتاق خواب کودکان

 

نکاتی درباره ملزومات اتاق کودک :

اتاق خواب محل استراحت وآرامش است ، طراحان دکوراسیون می‌گویند آرامش آدم‌ها از اتاق خوابشان شروع می‌شود. چون اتاق خواب هر شخص یعنی فضای خصوصی‌ زندگی‌است، که اگر متناسب با نیازهای روحی و جسمی‌ او بازسازی  شده باشد، باعث می‌شود آدم با آرامش بیشتری درآن حضور پیدا ‌کند.

بازسازی اتاق خواب کودکان

اطلاعات بیشتر

بازسازی دفتر کار

 

بازسازی دفتر کار

 

آیا جزء کسانی هستید که وقتی زیادی از خود را در شبانه روز در دفتر کارتان می گذرانید؟آنگاه مکانی که فعالیت می کنید بازسازی آن اهمیت پیدا می کند.در بازسازی دفترکار تقیسم بندی فضا نورپردازی ودکوراسیون شیک وزیبا وکارایی همه مهم هستند.

بازسازی دفترکار

اگر دفترکار به درستی از محصولات مناسب ومبلمان طراحی وچیدمان شود هم بسیارکاربردی وهم دفتر کار زیبا چشم نواز خواهد شد.صندلی چرمی ومیزهای کاربردی و از شلوغی جلوگیری می کند واین بهترین راحل برای محوکردن برجستگی قفسه ها می باشد.

 

اطلاعات بیشتر