خدمات نظافت اسدآباد تهران > خدمات نظافت اسدآباد تهران

 

 

خدمات نظافت اسدآباد تهران

 

 

شعبه خدمات نظافت اسدآباد تهران:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

 

شرکت آدا با دو دهه سابقه خدمات نظافت منزل در تهران ارایه خدمات منزل ، دفتر کار ،شرکت ها، مطب ، آزمایشگاه ، مغازه ،فروشگاه های بزرگ و کوچک،اداره جات ، موسسه های دولتی و خصوصی کارنامه درخشان دارد. نام آشنا و معتبر در بین 5 شرکت معرف در زمینه خدماتی می باشد.


نظافت و خانه تکانی وسواسی


نظافت و خانه تکانی وسواسی

بسیاری از مردم به نظافت شخصی خود و نظافت محیطی که در آن هستند اهمیت می دهند. اگرچه این کاملاً طبیعی است، اما افرادی نیز وجود دارند که به نظافت علاقه دارند و به طور کلی توسط اطرافیانشان به عنوان بیماران نظافت وسواس توصیف می شوند. پس بیمار نظافتی چیست و آیا بیماری نظافتی وسواسی درمان دارد؟

برخی افراد فکر می کنند هر چیزی را که دست می زنند و محیطی که در آن قرار دارند کثیف است و احساس می کنند که باید دائماً تمیز و تمیز شوند. این وضعیت که عموماً در افراد وسواسی دیده می شود، در واقع مجموعه ای از افکار وسواسی است.بعضی ازاین افراد حتی نظافتچی را قبول ندارند.تجربه نشان داده بعد از اعزام نظافتچی بدون دلیل از خونه بیرون کرده.

ما به عنوان شرکت آدا با توجه به نظر کارشناسان، یک پلتفرم آنلاین درمانی، تمام جزئیاتی را که در مورد بیماری نظافتی و درمان آن که از جمله اختلالات وسواس فکری است، تعجب می کنید، در این صفحه به اشتراک می گذاریم.


بیمار وسواسی نظافتی کیست؟

خدمات نظافت اسدآباد تهران


افرادی که یکی از اختلالات شخصیتی وسواسی جبری هستند و عموماً از آنها به عنوان بیماران نظافتی یاد می شود، افرادی هستند که واقعاً وسواس دارند. این افراد معتقدند مناطقی که در آن هستند کثیف است و باید تمیز شوند. آنها با وسواسیت زیاد فکر می کنند که در غیر این صورت آنها را آلوده می کنند.

اگرچه امروزه به اوج خود رسیده است، اما می توان گفت که بیماری نظافتی یک اختلال روانی است که سال هاست وجود داشته است. به خصوص در جامعه ایران، افرادی که وسواسی نظافتی دارند، معمولا خانه دار هستند.

خدمات نظافت اسدآباد تهران

اگرچه این وضعیت به صورت دقیق بیان می شود، ممکن است در نگاه اول یک فکر سالم به نظر برسد، اما ممکن است پشت صحنه همیشه اینگونه نباشد. بیماری نظافت می تواند مانع بزرگی در مقابل زندگی افراد قرار دهد.
اگرچه افراد با پاکیزگی از غیرمنطقی بودن رفتار خود آگاه هستند، اما تمایل دارند این افکار را نادیده بگیرند و آنها را در پس زمینه قرار دهند، بنابراین می توان گفت که تغییر رفتار برای آنها تقریبا غیرممکن است.

مانند سایر اختلالات وسواسی،اجباری درافراد مبتلا به اختلالات نظافتی، این افکار را به عمل تبدیل می کنند تا نتوانند از شر افکار مزاحم که در سرشان می چرخد خلاص شوند و آنها را مشغول نگه می دارند.

با وجود اینکه هر مکانی برای این افراد درخشان است، اما مشکلات نظافت مربوط به آلودگی را در گوشه ای از ذهن آنها به حداقل نمی رساند. اکنون که به این سوال پاسخ دادیم که فرد وسواسی نظافتی کیست، بیایید در مورد علائم اصلی بیماری نظافتی صحبت کنیم.


علائم بیماری نظافتی چیست؟


برای بیماران نظافتی ، همانطور که از نام آن پیداست، هم نظافت خود و هم نظافت محیطی که در آن زندگی می کنند از اهمیت حیاتی برخوردار است. بنابراین، چه علائمی را می توان در نظر گرفت تا فردی را به عنوان یک بیمار پاک کننده واقعی واجد شرایط دانست؟


ساعت ها نظافت شخصی طول می کشد.


یکی از علائم اختلال وسواس فکری اجباری که در افراد مبتلا به بیماری نظافت مشاهده می شود نظافت شخصی است که ساعت ها ادامه می دهند. بهداشت فردی برای نظافت بیماران بسیار مهم است و اغلب در ذهن آنها این فکر وجود دارد که کاملاً تمیز نیستند.

دوش گرفتن بیماران OCD بسیار بیشتر از سایر افراد طول می کشند زیرا آنها می خواهند مطمئن شوند که تمیز می شوند. بیماران نظافتی که قبل از هر حمام مراسم مشابهی را انجام می دهند، می خواهند به محض آمدن از بیرون غسل کنند.

خدمات نظافت اسدآباد تهران


تمیز کردن مکرر دست:


تمیز کردن دست البته برای همه مهم است، اما اگر این عمل بیش از حد لازم تکرار شود، می تواند باعث آسیب به پوست نازک دست شود. مهمترین ویژگی که معمولاً در نظافت بیماران مشاهده می شود، شستن مکرر دست های این افراد است.

معلوم است در حالی که برخی از بیماران نظافتی که دائماً با ترس آلودگی مواجه هستند، به یک بار شستن دست ها بسنده نمی کنند، برخی این عمل را چندین بار پشت سر هم تکرار می کنند.

به همین دلیل، بیماری نظافت که در نتیجه وجود وسواسی است، زندگی نه تنها مبتلایان به این بیماری، بلکه اطرافیان را نیز به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار می دهد.

 

رفتارهای وسواسی


وسواسی است. رفتارهای وسواسی در برابر موقعیت های خاص را می توان در کسانی که اختلال نظافت دارند نیز مشاهده کرد. پس منظور از این افکار و رفتارهای وسواسی دقیقاً چیست؟


به عنوان مثال، یک فرد وسواس نظافتی ممکن است نه تنها یک بار دست های خود را بشوید، بلکه حداقل سه بار دست های خود را بشوید تا اتفاق بدی برای خانواده یا عزیزانش رخ ندهد، بنابراین احساس بسیار بهتری داشته باشد.

علاوه بر این، چون معتقد است اگر میوه‌هایی را که می‌خرد،  پنچ بار نشوید، زیرا معتقد است پاک نمی‌شود. به این ترتیب او معتقد است که میوه ها کاملا تمیز می شوند.


وسواس نظافتی و شستشو چیست؟


شعبه شرق: 33923298 - 77437258  پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 - 66121568 پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039-66597792- پشتیبانی09195096971

شعبه جنوب وجنوب شرق :33923298 - پشتیبانی 09195096981

آجودانیه ،احتشامیه ، اختیاریه ،اُزگُل ،اسدآباد ،اسلام‌آباد ،اقدسیه ، الهیه ، امام‌زاده قاسم ، امانیه ، امیرآباد ،اوین ، باغ شاطر،  بهجت‌آباد ، پاسداران ، پل رومی  ، پونک ،  تپهٔ اکبری ، تجریش ، جلالیه ، جماران ، جمال‌آباد ، جمشیدیه ، چالهرز ، چیذر ، خوردین ، دارآباد ، دربند ، درکه ، دروس ، دزاشیب  ، ده ونک ، رحمان‌آباد ، رستم‌آباد ، زرگنده ، زعفرانیه ، سامیان ، سربند ، سعدآباد ، سوهانک ، سهروردی ، سید خندان ، صاحبقرانیه ، عباس‌آباد ، فرحزاد ، فرمانیه ،  محله ارامنه ، قلهک ، قیطریه ، کاشانک ، کامرانیه ، کاوسیه  ، کوی نصر ، (گیشا) ، گلاب‌دره ، محمودیه ، منظریه ، میرداماد  (داودیه)،  نیاوران ، ولنجک ، ولی عصر ، ونک ، یوسف‌آباد، 

خدمات نظافت اسدآباد تهران

  خدمات نظافت اسدآباد تهران


اطلاعات بیشتر