خدمات نظافت رستم آباد تهران > خدمات نظافت رستم آباد تهران

 

خدمات نظافت رستم آباد تهران

 

 

شرکت آدا سرویس با پوشش محله به محله تمام مناطق شمال تهران سال را شروع و در این اواخر بطور یک پارچه و سیستماتیک در این مناطق ارایه خدمت می دهد.


چرا شرکت آدا سرویس؟


شایستگی: 
تمام نیازها ی خدماتی و نظافتی خانه شما از یک نقطه سازماندهی و برآورده می شود. راه حل های موثر و سریع برای مشکلات پیدا می شود.


رضایت مشتری: 


ما تمام انرژی خود را صرف گوش دادن به مشتریان خود می کنیم، به آنها حداکثر ارزش و رضایت آنها را جلب می کنیم. 
نیازها، انتظارات، خواسته‌های آنها اهمیت و اولویت‌های مشتریان در نظر گرفته می‌شود و به همدلی اهمیت داده می‌شود. 
مکانیسم‌های کنترل داخلی و خارجی در هر مرحله از خدمات ارائه شده وجود دارند.
 تعهدات ما به موقع و به طور کامل انجام می شود.
 رضایت مشتریان برای ما همیشه در خط مقدم است.
 ما دائماً به روشی کنترل شده و برنامه ریزی شده برای ارائه خدمات عالی به مشتریان خود کار می کنیم. 
پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما هستیم
.شکایات شما به سرعت ارزیابی و حل می شود.


مدیریت حرفه ای: 


مدیران متخصص در زمینه های خود از نزدیک تمام نوآوری ها و پیشرفت های بخش خود را دنبال می کنند، دانش و تجربیات خود را با تیم خود به اشتراک می گذارند و از یکپارچگی آنها اطمینان حاصل می کنند. هر مرحله از خدمات ارائه شده را برنامه ریزی و مدیریت می کند. همه نوع خطرات را محاسبه می کند و اقدامات احتیاطی را انجام می دهد. انگیزه تیم خود را در بالاترین سطح نگه می دارد و همه امکانات را برای رسیدن به کمال بسیج می کند.


تیم متخصص:


 تیم های صمیمی و قابل اعتماد ما که روحیه کار گروهی را در پیش گرفته اند، در زمینه کاری خود با تجربه، در استفاده از مواد و تجهیزات توانمند، از استعدادها و محدودیت های دانش خود آگاه هستند و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند.


کیفیت: 


تعیین درجه برتری خدمات ارائه شده؛ یکی از بزرگترین اهداف شرکت خدماتی نظافتی آدا سرویس  قادر به ارائه تجهیزات با کیفیت، پرسنل مجرب، راه حل های تضمینی و دائمی، گسترش آگاهی کیفیت به کلیه کارکنان خود و آموزش و بهبود مستمر کارکنان خود است، ارائه خدمات بدون خطا به شما می باشد. 


آخرین فناوری: 


فناوری به سرعت و به طور مداوم در حال توسعه بسیار دقیق دنبال می شود. برای دنبال کردن دقیق فناوری و ارائه تجربیات به دست آمده در خدمت مشتریانمان. هدف ما جلب رضایت حداکثری مشتریان از خدماتی است که ارائه می کنیم. مدیریت و کارکنان از این نوآوری ها مطلع می شوند .


کنترل کیفیت: 


تلاش می‌کند تا مطابق اصل "کنترل کیفیت جامع"، به طور خلاصه مدیریت، افراد، تجهیزات، سیستم، فرآیند و رهبری، مناسب‌ترین خدمات را برای درخواست مشتریان خود تولید کند. ارتباط با مشتریان و کارکنان قبل، حین و بعد از سرویس بدون وقفه ادامه دارد.


مواردی که باید در تمیز کردن مبل در نظر بگیرید؟ 


شعبه شرق: 33923298 - 77437258  پشتیبانی 09195096971

شعبه غرب :66942049 - 66121568 پشتیبانی 09198125764

شعبه شمال:22899782  و 86021537 و پشتیبانی 09195096981

شعبه مرکزی: 66942039-66597792- پشتیبانی09195096971

شعبه جنوب وجنوب شرق :33923298 - پشتیبانی 09195096981

 

آجودانیه ،احتشامیه ، اختیاریه ،اُزگُل ،اسدآباد ،اسلام‌آباد ،اقدسیه ، الهیه ، امام‌زاده قاسم ، امانیه ، امیرآباد ،اوین ، باغ شاطر،  بهجت‌آباد ، پاسداران ، پل رومی  ، پونک ،  تپهٔ اکبری ، تجریش ، جلالیه ، جماران ، جمال‌آباد ، جمشیدیه ، چالهرز ، چیذر ، خوردین ، دارآباد ، دربند ، درکه ، دروس ، دزاشیب  ، ده ونک ، رحمان‌آباد ، رستم‌آباد ، زرگنده ، زعفرانیه ، سامیان ، سربند ، سعدآباد ، سوهانک ، سهروردی ، سید خندان ، صاحبقرانیه ، عباس‌آباد ، فرحزاد ، فرمانیه ،  محله ارامنه ، قلهک ، قیطریه ، کاشانک ، کامرانیه ، کاوسیه  ، کوی نصر ، (گیشا) ، گلاب‌دره ، محمودیه ، منظریه ، میرداماد  (داودیه)،  نیاوران ، ولنجک ، ولی عصر ، ونک ، یوسف‌آباد، باغ صبا ، باغ فردوس ،

خدمات نظافت رستم آباد تهران

 خدمات نظافت رستم آباد تهران 


اطلاعات بیشتر